248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oprema za vinarija

Se prodava oprema za vinarija istata moze i kompenzacija za vino,rak...


1 €
или предлог цена
Денес 19:37Фискална каса Северец

Се продава фискална каса Северец , во исправна состојба .


3.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

Денес 14:18Фискална каса Вардарец

Се продава фискална каса Вардарец , во исправна состојба .


4.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

Денес 14:18Се продаваат палети

Се продаваат палети 120x80 , во добра состојба , како нови .


180 МКД
или предлог цена
Денес 14:18Makita

Se prodava orginal strafalica makita 4.8 v donesena od germanija so ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:47Se prodava lisicarka na ingco

Prodavam mnogu malce koristena lisicarka na baaterii na ingco raboti ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:47Se prodava cirkular na ingco

Se prodava cirkular na ingco mnogu malce koristen na baterri cirkular...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 17:47Dewalt 18w

Se prodavat sajkarki na dewalt 18v xr doneseni se od germanija vo dob...


300 €
или предлог цена
Вчера 17:47Kompresor za vozduh FIAC 500л ABT 1716

Модел: AB 500/1700 Резервоар: 500 l Воздух: 1700 l/min Притисок: 1...


2.990 €
или предлог цена
Вчера 09:45Glava za Kompresor AB 808 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


480 €
или предлог цена
Вчера 09:44Kompresorska Glava AB 678 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


400 €
или предлог цена
Вчера 09:44Glava za Kompresor AB 678 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


400 €
или предлог цена
Вчера 09:44Kompresorska Glava AB 360 FIAC Italy

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


200 €
или предлог цена
Вчера 09:44Pumpa za voda 50'' i 70'' vakumski

Benzinska pumpa za voda Agromax so 1 godina garancija site mozni reze...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 09:31Kompresor za vozduh FIAC AB200/490l

Модел: AB 200/490 Резервоар: 200 l Воздух: 490 l/min Притисок: ...


57.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30Kompresor za vozduh FIAC AB300/678l

Модел: AB 300/678 Резервоар: 270 l Воздух: 650 l/min Притисок: ...


76.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:29Компресор за воздух FIAC 500л ABT 1716

Модел: AB 500/1700 Резервоар: 500 l Воздух: 1700 l/min Притисок...


2.990 €
или предлог цена
Вчера 09:29Kompresori FIAC Made In Italy

Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l 300l 500l 1000l✅ Marka FIA...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:29Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
11 авг 21:22Mikser za testo

Mikser za testo malku koristen 20 litri MATEKA 430 Inf.072 248 265


500 €
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

11 авг 17:24Polovni alati

Cena ima na sekoja slika


1 МКД
или предлог цена
11 авг 02:55Polovni pumpi za voda

Ima cena na slikata i dopolnitelno za tehnickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
11 авг 02:55Polovni alati

Ima cena pod sekoja slika


1 МКД
или предлог цена
11 авг 02:55Polovni alati

Ima cena pod sekoja slika Plua sliki za tenickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
11 авг 02:55Elektro motor 3.5kw1400vrtezi

0


По Договор
или предлог цена
10 авг 11:33Se prodavaat 2 masini za betonski blok

1.Blok 20/20/40 450e 12/20/40 2.Blok 20/25/40 ...


1 €
или предлог цена
09 авг 13:43Ветрина за топла храна

Се продава ветрина за одржување на топла храна


1.000 €
или предлог цена
08 авг 13:00Zica za co2 aparat koj raboti bez gas

Zica za co2 aparatite sto rabotat bez gas Koturcinjata se od pola kil...


500 МКД
или предлог цена
08 авг 09:38Elektro motor 3.5kw1400vrtezi

0


По Договор
или предлог цена
07 авг 11:04Агрегат за наводнување/agregat za navodnuvanje

Се продава агрегат за наводнување, дизел, во исправна состојба. Цена ...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 08:12Mashini za Toalet Brisac i Salfeti

komplet linia za proizvotstvo Toalet hartia Salfeti edna mashin...


1 €
или предлог цена
05 авг 14:36Elektro motor 3.5kw1400vrtezi

0


По Договор
или предлог цена
04 авг 13:24Masini za betonski blokovi, plasticni kalapi za podni i fasa

avtomatski i poluavtomatski masini za betonski blokovi standard i moz...


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:17Mesalica (mikser) za beton

Mesalica (mikser) za beton 075336274 / 070247068


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:17Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:17Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:17Hidraulicna masina za podni plocki i teraco plocki

hidraulicna masina za plocki i teraco plocki, ima poveke modeli na pl...


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:17Elektro motor 3.5kw1400vrtezi

0


По Договор
или предлог цена
01 авг 10:34Лозје под Наем Lozje pod Naem

Се издава лозје под наем. Површина: 10 декари Локација: на 300-40...


1 МКД
или предлог цена
31 јул 17:39APARAT ZA VARENJE VARSTROJ

APARAT ZA VARENJE VO ODLICNA SOSTOJBA 075-233-455 Barajte na ovoj br...


1 МКД
или предлог цена
30 јул 16:50Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам