Кичево
                   
803 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Diesel 92kw / 125Ps Registriran do 04.2023 MK Tabli...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 05:11Промовирано

Prodavam Audi A4 B6 2003 godina kako novo

Prodavam Audi A4 2003 godina. Kolata e kako nova, ima pominato 240000...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:29se prodava BMW 318 d. 2008 g.

добро зачувано поради занинување во странство со многу опрема редовно...


6.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.200 €
Кичево

Автомобили

Денес 14:40dve fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

prodavam dve fiat stilo vo dobra sostojba birajte edno koe sakate edn...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:40RENAUL MEGANE COUPE 1.5DCI 106ks

Kolata ne e od uvoz kupena mk servisirana vo reno.smenet rebrasti sme...


10 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.200 €
Кичево

Автомобили

Денес 14:18GOLF VI

прв сопственик зачуван сервисиран во овлстен сервис реални километри...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:38Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


430 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:25Ford Focus cmax 1.8 atest dizna plin 2007

Ekstra sostojba 1.8 atest dizna plin 2019 uvezena od svajcaria top so...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:12Citroen c3 1.1 fabricki plin 2010

Top sostojba klima ispravna registracia so zelen karton do 2023 juni ...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:12Vw passat 1.9tdi 105 ks moze zamena

Reg do 05 2023 servis napraven so rebrast klima ispravna novi gumi pr...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:12Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00GOLF 1.9 TDI

Golf 1.9 TDI 2005 reg do 04.2023 novi gumi klima ispravna vo odlicna...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:46Audi A6 Quattro 30

KONTAKT TEL 078459337 moze i zamena prednost golf5, seat leon POSE...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:20OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 REDIZAJN >>CH<<

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 110 KS!!!! -DONESENA SO VOZENJE OD SVAJCARIJ...


3.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.100 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:30Bmw 530XD (235ks) Facelift Automatic Kobra menjac

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ...


10.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:54POLO 1.4 Benzin

Polo 1.4 benzin reg cela godina ,klima ispravna


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:47BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:01Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audito se prodava na delovi Se shto vi treba 2.0 140 ks BKD motor T...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:09TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2009 GOD

EXTRA SOSTOJBA PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA UVEZENA OD GERMA...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:58  НОВ ОГЛАС

Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.550 €
Кичево

Автомобили

Вчера 18:50VW PASSAT 1.9TDI

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOVI...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:28TOYOTA AVENSIS 2.0 D4-D

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4-D FACELIFT, 126 KS, 6 BRZINI, 2006 GOD., VO DOB...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:17  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa D 1.2

Opel Corsa 1.2 benzin so fabricen plin servisirana komplet zimski gum...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:48  НОВ ОГЛАС

BMW F10

Se prodava BMW F10 2011God 525D 204ks so pominati 272000km Od oprema ...


16.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:31Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:58ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

👌 SE PRODAVA 👍 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI TWIN PORT 💥 FABRI...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:41Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:35ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:04Mercedes A 180 dizel

Vo odlicna sostojba ,nnogu socuvana bez udari , registrina do 10 mes...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:02Suzuki vitara 1.6

Suzuki vitara 1.6 1996 godina vo top sostojba bez nitu gram korozija ...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:03Ford Focus dizel

Garaziran dobri gumi redovno servisiran potrosuvacka 5l na 100km socu...


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:00Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Diesel 92kw / 125Ps Registriran do 04.2023 MK Tabli...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 05:11fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacina...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 04:56Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


19.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.999 €
Кичево

Автомобили

01 окт 20:50MERCEDES ML 320

Mercedes ML 320 dobro socuvan , reg vo odlicna sostojba novi gumi


9.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 окт 18:03Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin (zamena)

Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin 12.2008g.reg. 07.23g. -dvozonsa...


4.299 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.499 €
Кичево

Автомобили

01 окт 17:54Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


12.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 окт 16:03Honda CR-V executive so full oprema ot CH

Honda CR-V ot shvajcarija so full oprema panorama greaci na sedishta ...


8.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 окт 13:43Mercedes c 270cdi 2001god automatic

Registriran cela godina Perfekt sostojba Moze i zamena so moja do...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 окт 13:09Vw touran 2.0tdi 136ks 2004god

Full oprema so 7 sedista Registriran cela godina Sostojba perfekt...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 окт 13:09Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам