Подкатегорија:
                   
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klub Masicki

Se prodavaat novi klub masicki izraboteni od kvalitetna iverica.. ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Вчера 17:09Lezaj krevet

Prodavam nekoristen krevet ..6000 denara Tel.078 999 472


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 15:54Drveni komodi, masi,cevlanik so zakacalka..

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izrabot...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:25АГОЛНА ГАРНИТУРА

Се продава АГОЛНА ГАРНИТУРА , користена, во добра состојба. Подеталн...


1 €
или предлог цена
01 фев 10:24АГОЛНА ГАРНИТУРА

Се продава АГОЛНА ГАРНИТУРА , користена, во добра состојба.


1 €
или предлог цена
01 фев 10:19Trosed

Trosedot e mnogu socuvan i moze da se vidi co sekoe vreme.broj za kon...


1 €
или предлог цена
31 јан 13:09Petosed I trosed

Petosed sedmosed I trosed 071217533 Sedmosed. 13000 den. -3m—2.65m...


1 €
или предлог цена
28 јан 00:42Се продава фотеља голема и мала

СЕ продава многу зачувана фотеља -ретро-голема и мала комплет,може и ...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јан 14:17Klub masa | Клуб маса

Масичка | Masicka | Masichka Масичката е многу сочувана и е изработе...


1.999 МКД
или предлог цена
22 јан 13:25Komoda

Se prodava komoda/Fioka dolzina 80cm sirina 44cm i visina 40 cm komod...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јан 00:48Komoda

Se prodava Komoda/Fioka so dimenzii 103x35x30


1.300 МКД
или предлог цена
20 јан 00:48Troset so mehanizam za spustanje

Dobro socuvan


2.000 МКД
или предлог цена
17 јан 21:34Trosed

Trosed


7.000 МКД
или предлог цена
06 јан 15:00KLIZACI VRATI,PLAKARI,MEBEL PO MERKA

Izrabotuvame klizaci vrati, plakari po merka i sekakov vid na mebel s...


111 МКД
или предлог цена
30 дек 10:50Retro fotelja

Stara zacuvana i Mnogu udobna.


1.200 МКД
или предлог цена
25 дек 13:31Регал - мост

Контакт: 076 287 204


4.000 МКД
или предлог цена
24 дек 15:51AGOLNA GARNITURA I FOTELJA

230X270 MENE SE AGOLO PRAVE SE LEVA I DESNA TRI DELNA E I PLUS FOTELJ...


1 €
или предлог цена
18 дек 23:11Komoda i klub masa

Vo extra sostojba kupeni od mebel-vi,moze i komplet so tv,dvd i sarau...


1 МКД
или предлог цена
15 дек 16:01Masa i stolovi vo odlicna sostojba

Info na tel : 070-877-108


1 МКД
или предлог цена
14 дек 12:07Komplet Stolovi-6 Br.

Se prodavaat Stolovi vkupno 6 na broj. Cena na Eden stol - 800 den. K...


800 МКД
или предлог цена
12 дек 19:21Трпезариска маса

Трпезариска маса медијапан 150х90


6.000 МКД
или предлог цена
15 ное 21:53Drveni komodi , masi , zakacalka so candce za cevli..

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izrabot...


1 €
или предлог цена
15 ное 17:14Тросед и двосед

Тросед 2700 денари Двосед 1800 денари Сочувани, во добра состојба


4.500 МКД
или предлог цена
13 ное 17:48СЕ ПРОДАВА КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ

ПОВОЛНО!!! ИТНО-Се продава , комплет спална соба.


1 МКД
или предлог цена
23 окт 23:48Тросед, двосед и фотелја.

Се продаваат тросед, двосед и фотелја во исправна состојба, цена по д...


1 €
или предлог цена
18 окт 22:30Se prodava garnitura

Se prodava polovna garnitura(trosed,dvosed i fotelja) dobro zacuvana ...


1 €
или предлог цена
11 окт 14:48Мебел во дневна соба

Се продава половни гарнитура за седење (тросед,двосед и фотелја) + кл...


1 €
или предлог цена
10 окт 17:25Se prodava sedmosed vo odlicna sosotojba

Se prodava sedmosed do odlicna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:20Komoda - most

Se prodava


3.000 МКД
или предлог цена
14 јул 12:44Se prodava nova komoda

Se prodava nova komoda od oplemeneta iverica so od dva dela dimenzii ...


350 €
или предлог цена
04 јул 15:23Kauči i dvosed

Site se vo ispravna i solidna sostojba, a cenata e za site komplet.


5.000 МКД
или предлог цена
16 јун 17:19PRODAVAM KOMODA

Komodata e solidno sočuvana. Lice za kontakt KIRE : 078380231


По Договор
или предлог цена
12 јун 21:49Половен мебел за дневна соба и трпезарија

Се продава половен мебел, со следнава спецификација: 1. Трпезариска ...


1 €
или предлог цена
17 мај 09:40Masicka medijapan

Malku koristena kako nova,mala masicka... Gorna ploca medijapan,drug...


2.200 МКД
или предлог цена
08 мај 11:55SE PRODAVA

Trosed / cetvorosed Mn malku koristen, vo ispravna sostojba Cena po...


1 МКД
или предлог цена
07 мај 22:30Гарнитура за дневна соба

Продавам половна ,добро сочувана , речиси нова комплет гарнитура за д...


1 МКД
или предлог цена
14 фев 22:56Garnitura

Dobro socuvana garnitura


11.500 МКД
или предлог цена
03 фев 08:20Plakar i komoda

Se prodava plakar i komoda, kupeni od Jugoexport stil. Dolzina 250...


8.000 МКД
или предлог цена
06 јан 12:32Trosed i drvena komoda so vitrina

Trosed spusten195x190 sobran 100x190 9000den Komoda 155x75x50,vitrin...


12.000 МКД
или предлог цена
14 окт 19:30Masa

Trpezariska masa 150x90 so mehanizam na pustanje od dvete strani po 4...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 20:32Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам