Скопје Центар
                   
1930 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Денес 13:00Промовирано

Rigovi Shapphire RTX 580 8GB Special Edition

18x Rigovi so 6x Shapphire RTX 580 8GB Special Edition


1.490 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.999 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 13:00Промовирано

Ryzen 7 3700X BOX (со Wraith Prism кулер)

Се продава AMD Ryzen 7 3700X BOX без гаранција (гаранцијата е истечен...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:47NOVI GRAFICKI DELL I MSI 3090 SO 1 GOD. GARANCIJA,PROCITAJ.

PRODAVAM NOVI MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24GB, I DELL 3090 2...


1.500 €
или предлог цена
Денес 15:38Fujitsu MiniPC + Monitor 20"

Se prodava mini kompjuter Fujitsu Siemens Esprimo C5731 E-STAR Mini P...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 15:23Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Денес 13:00Rigovi Shapphire RTX 580 8GB Special Edition

18x Rigovi so 6x Shapphire RTX 580 8GB Special Edition


1.490 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.999 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 13:00Prodavam Microsoft SideWinder Joystick

Prodavam Microsoft SideWinder Joystick Joystickot nema tragi na kori...


350 МКД
или предлог цена
Денес 12:14ОПЕРАТИВЕН ВИНДОВС 7,8.1.10Pro со ЛИЦЕНЦА НА ПОВИК

KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:070965995 ZA SEKOJA INTERVENCIJA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 12:06Maticni ploci za 12 GPU (karti) komplet so CPU RAM i KULER

Maticni ploci za 12 GPU (karti) komplet so CPU RAM i KULER Ima opcij...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 11:19Asus gl753v republic of gamers

Go prodavam bidejki ne go koristi nikoj super si raboti baterijata dr...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:39Otkupuvam laptopi, polovni i novi.

Otkupuvam polovni i novi laptopi, dajte ponuda.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:33Gigabyte AMD RADEON RX 6900 XT 16GB

Prodavam ispravna graficka pod garancija do naredna godina. Gigabyte ...


63.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:49RIG - РИГ со 6 графички 6800 XT RED DEVIL

Продавам риг со 6 графички 6800 XT RED DEVIL, AMD нова матична, корис...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 09:17Продавам Macbook Pro 13inch ‘M1 со гаранција*

повеќе инфромации на бројот. Циклуси на батерија 3, нов е само е вклу...


1.099 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 02:21HP Laptop ENVY dv6 Notebook Pc

Hp ENVY dv6 Notebook pc Laptop Processor - intel(R) Core(TM) i7-3610...


320 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 00:08Apple polnac original za laptop 16.5V-3.65A

Polnac od apple original za laptop 16.5V - 3.65A Polnacot e doneseno...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:51Apple polnac original za laptop 14.5V-31A

Polnac za laptop od apple 14.5V - 31A Doneseno od Svajcaria prakjam...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:51Десктоп компјутер

Десктоп компјутер ретко користен исклучиво за игри (Dota 2, Destiny 2...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:39НОВ Lenovo TAB 2

СЕ ПРОДАВА КАКО НОВ Lenovo TAB 2


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 17:35Се продава декстоп конфигурација и гратис LG 22' монитор

Продавам декстоп конфигурација I5 3570 3.4 Ghz RAM 8GB SSD 120 GB NV...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:46Tag Token EM4305 125Khz Copy Writable Rewrite EM ID T5577

Prodavam Tagovi 100 denari komad, mozat da se kopiraat i da se prekop...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 16:37Lenovo T460

Odlichno sochuvan, so: I7 procesor 6ta generacija 16gb ram 256gb s...


14.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:49Latitude 3450

Vo odlicna sostojba. Samsung evo pro SSD Hynix 8gb ram so Windows 10p...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:49Prodavam PC za Gaming/Video editing

Prodavam PC koristen vo video produkcija so odlicna konfiguracija koj...


820 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
850 €
Вчера 12:04PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni kvalitetni usb hub razmnozuvaci INTEL 4 po...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40Adapter USB to PS/2 / Адаптеер USB to PS/2

Продавам нов некористен адаптер USB to PS/2


300 €
или предлог цена
Вчера 07:05ASUS ROG STRIX G15 R7-5800H 3070

Se prodava ASUS ROG STRIX G15 AMD R7 5800 - Cezanne N...


77.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
80.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 02:21Hdd 1tb Segate

Poloven raboti perfektno bez nikakvi problemi.


1.000 МКД
или предлог цена
24 ное 22:48Razer Naga Trinity RGB Gaming Mouse

Prodavam skoro ic ne koristen (bukvalno samo nekolku pati e koristen)...


3.000 МКД
или предлог цена
24 ное 20:59TP-LINK wr740n Рутер/Ruter

Ispraven bez nikakva mana, doagja so polnac i mrezen kabel


400 МКД
или предлог цена
24 ное 20:59TP-LINK 300Mbs TL-WR841N Ruter/Рутер

Се продава Wireless N Router TP-LINK 300Mbs Model: TL-WR841N. Работи ...


600 МКД
или предлог цена
24 ное 20:59TL-WR841N TP-LINK Ruter/Рутер

Tp-link Ruter-ekstender. Kako nov.


600 МКД
или предлог цена
24 ное 20:59TP-Link AC 1750 Dual Band Wireless Router/ Рутер

Prodavam dual band ruter raboti i na 2.4 i na 5ghz. So 3 promenlivi a...


2.000 МКД
или предлог цена
24 ное 20:59Apple pencil (2nd gen.)

Испрано работи без маани, купен од iStyle пред година дена.


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

24 ное 20:56iPad 2021 256 giga NOV

iPad9 2021 edition 256 giga space grey 10.2-inch-NOV Se prodava skro...


29.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

24 ное 19:34ASUS безжичен 300Мbs рутер

Рутер Asus модел RT-N12+, oдличен за домашна употреба,малку користен,...


600 МКД
или предлог цена
24 ное 18:54MacBook Pro 13, Early 2015

Се продава MacBook Pro 13 кој е купен во 2016г и од тогаш секојдневно...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

24 ное 16:29Huawei T5 tablet malku osteten

Tabletot e malku osteten na stakloto, tac i ekran zdravi, moze da se ...


3.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

24 ное 15:18Instalacija na novi i stari kompjuteri windows i office

Profesionalna instalacija na WINDOWS I OFFICE kako i site potrebni ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

24 ное 15:05Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !

Марка: - Lenovo TAB 2 A10-70 Опис: - Таблетите се буквално како ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

24 ное 14:24Corsair Dominator 8GB ddr3 Dual Chanel kit(2x4) 2133Mhz 1.5v

Продавам Corsair Dominator 8GB ddr3 Dual Chanel kit (2x4) 2133Mhz 1.5...


2.800 МКД
или предлог цена
24 ное 13:55Страна 1 од 49

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам