637 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava magacinski prostor od 400m2

Се издава дел од објект, прв спрат, со површина од 400м2. Недвижноста...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

Вчера 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА 1900m2 ПЛАЦ + 300m2 (РМ) Визбегово до Макпетрол

СЕ ПРОДАВА 1900 М2 ПЛАЦ ПЛУС 300 М2 РМ. ЗЕМЈИШТЕТО Е СО ГРАДЕЖЕН КАР...


135 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:47Kuka vo Radisani-Куќа во Радишани

Se prodava Kuka vo naselba Radisani 162m2 so imoten list P 1 P so 500...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:53Dvo semejna kuka

Se prodava dvo semejna kuka so poedinecna povrsina 240 i 155 m². Cel...


320.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:38Атрактивен плац на обиколница

Се продава плац 3.500 м. до самата скопска обиколница со излез на пат...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:10SE PRODAVA KUKA Vo Bute1

Se prodava kuka vo Butel 1 200 m plus dvor 1020 m so bazen i posebna ...


195.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:00Se izdava objekt vo vizbegovo

Objektot se naodja do benziskata pumpa makpetrol karsi stil.objektot ...


4 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 15:13PLAC NIVA VIZBEGOVO

Prodavam plac/niva vizbegovska jurija pozadi fabrika swislion vo prv...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:28Se izdava magacinski prostor od 400m2

Се издава дел од објект, прв спрат, со површина од 400м2. Недвижноста...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

Вчера 13:00PRODAVAM RENOVIRAN STAN 74 m2 VO SKOPJE SEVER

PRODAVAM RENOVIRAN STAN 74m2 VO SKOPJE SEVER NA ULICA BORO MENKOV 3. ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 12:21Magacin/rabotilnica vo naselba butel 1

Magacin pogoden za rabotilnica,zimno vreme toplo ,letno vreme ladno ,...


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

Вчера 12:17STAN ZA IZDAVANJE /BANES PER QIRA SK.SEVER

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN SK.SEVER.PREDNOST IMAAT FAMILII ILI FAMILJARNI...


170 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
180 €
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 10:47Deloven Prostor vo Skopje Sever

Se izdava ili prodava deloven prostor vo Skopje Sever podelen na dva ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

Вчера 10:26Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja na glavna ulica so stanben prostor 110 kvadrati, ima...


190.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:21Se izdava deloven prostor 50m2

🆕🏬 SE IZDAVA ATRAKTIVEN DELOVEN OBJEKT VO OPŠTINA ŠUTO ORIZARI (Obj...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 08:08Se prodava plac vo Vizbegovo

Se prodava plac 900 m2 vo Vizbegovo.(vo ulicata pozadi zatvorot vo su...


80 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 21:51SE PRODAVA KUKA VO NAS BUTEL 1 NA UL HO SI MIN HITNO HITNO

SE PRODAVA KUKA VO NAS BUTEL 1 KARSI PROKREDIT BANKA RENOVIRANA SO P...


195.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 мар 20:33se prodava trospratna kukja vo Vizbegovo

dva vleza od glavna ulica,vo sklop na kukjata deloven objekt so magac...


280.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 мар 19:46Prodavam Plac za Kuka vo Kucevacka Bara 553m2

Prodavam Plac za Kuka vo Kucevacka Bara 553m2


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 19:19SE PRODAVA PLAC VO KERAMIDNICA NA 2KM OD CENTAR!

SE PRODAVA PLAC VO KERAMIDNICA.3450m2 SO CISTI DOKUMENTI.PLACOT SE NA...


350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 18:07Se izdava dvo spratna kuka vo Butel 2

Se izdava dvo spratna kuka vo Butel 2. Kukata ima garaza , podrum i d...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 мар 14:39Plac vo radisani

Se prodava plac vo radisani so kvadratura od 2260 m2. Poveke informac...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 13:54Plac na posledna 57 2319m2

Gradezen plac 2319m2. Na posledna 57 pokraj reka. Tel. 076 426 800.


30 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 13:24ЛЕВЕЛ 7 - ЕКСКЛУЗИВНА КУЌА ВО РАДИШАНИ - 167м²

Продажба на нова ексклузивна куќа на одлична и мирна локација во Ради...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 мар 12:48Plac Kucevicka bara Butel

Plac kucevicka bara butel pod opstina cucer sandevo na 3km od bute...


45 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 12:25Prodavam kukja vo Butel 1

Prodavam kukja vo Butel 1. Za povekje informacii javete se na 0706001...


180.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 мар 10:41Дуќан во Т.Ц. Радишани

Се издава дуќан во трговскиот во Радишани. Има пристап со автомобил д...


7.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

28 мар 07:36Prodavam kuka so deloven prostor+ dva sprata

Kukata se naoga sproti benzinskata vo Radiahani na samata ulica Sta...


250.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 23:23Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 21:21Se prodava kukja vo Vizbegovo

Se prodava kukja vo Vizbegovo. Vkupna povrshina od 120m2 so dva zase...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 18:57SE IZDAVAAT LOKALI VO DELOVEN OBJEKT VO VIZBEGOVO, SKOPJE

Останати локали за издавање: - Приземје: локал од 320м2 - Прв Спрат...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

27 мар 17:23SE PRODAVA KUKJA VO BUTEL 2

35310-BUTEL-kaj poranesnoto kino vo slepa ulica na mirna i tivka loka...


225.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 15:43NOV MAGACAIN-HALA VO BUTEL

ШИФРА- 836 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува магацин-хала,...


4 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

27 мар 15:33Се продава куќа во Бутел

Се продава приземна куќа во близина на Т.Ц. Бутел. Куќата е со површ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 14:39Magacinski prostor 400m2 ,Vizbegovo

se iznajmuva magacin od 400m2 na nivo suteren so vlezna vrata za u...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

27 мар 13:39Нива кај SWISSLION

Се продава нива во близина на Свислион К.П. 164 К.О. Бардовци. 15 ...


15 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 13:26Niva kaj s.Orman

Se prodava niva vo atarot na selo Orman,do reka Lepenec. Informacii ...


30 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 13:25Плац во Љуботен

Се продава плац во Љуботен, Селманов рид, 1400 м2. Плацот има струја ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 11:31NIVA/PLAC IND. ZONA VIZBEGOVO KAJ OBIKOLNICATA

NIVA/PLAC 453 m2 : SE PRODAVA , POGODNA ZA SEKAKVA NAMENA , STOV...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18 €
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 11:21Se prodava delovna zgrada I magacini vo Vizbegovo

Se prodava deloven objekt od 1153m2 na plac od 1088m2 vo Vizbegovo vo...


600.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

27 мар 09:31Prodavam kukja

Prodavam kukja vo Butel 2 na ul. Aleksandar Turundzev vo blizina na p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 07:02Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам