Охрид
                           
382 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИМПЕРИЈА – Куќа со поглед на езеро

ИМПЕРИЈА – Куќа со поглед на езеро Шифра Д 97/9 Се продава куќа (...


210.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:10SE PRODAVA KUKJA NA 100M OD EZERO

"PRIMA NEDVIZNOSTI"... Ohrid...Se prodava kukja na 100metri od Ohrids...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Se prodava mesto so kukja, voda,struja. Vkupno 1883m2 cena 80 evra m2...


80 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 11:43Se prodava kukja Leskoec

Se prodava ubava samostojna kukja vo s.Leskoec. Povrsina na dvornot...


32.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
35.000 €
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:13PRODAVAM KUKA VO OHRID

SE PRODAVA KUKA VO DALJAN OHRID SO VKUPNA KVADRATURA 200 m2 + DVORNO...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 09:59Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 09:18ЧОЈС-Kuka vo baraki so prekrasen pogled

Se prodava samostojna kuka vo Baraki ,so vk povrsina od 245 m2 od koi...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:12Kujkata se PRODAVA

Se Prodava Kujka vo Naselba Racha - Ohrid Kujkata e so golem dvor, o...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 03:45ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Д 97/29 Се продава куќа со површина 183м² со катност П+1. Ку...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 21:28Se prodava kujka vo selo leskoec

Se prodava kujka vo selo leskoec 800kvadarti mesto so si kujka Povejk...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 20:21Куќа на 8 ми Март

Се Продава куќа на 8-ми Март, во близина на Винарската Визба... Куќат...


133.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 13:51Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 13:51Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 13:51Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 13:51Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 13:50ПРОДАВАМ КУЌА СО ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА “ГОРИЦА ИСТОК“ ВО ОХРИД

Куќата е нова градба, 117м2, П+1 Плацот е 816м2, со имотен лист 9093...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

26 јан 10:42Се бара инвеститор

Се бара инвеститор за градба на станбен објект. Плацот е со вкупна ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 јан 23:01ИМПЕРИЈА – Куќа во стара чаршија

Се продава куќа – 3 апартмани со вкупна површина 178м². Апартманите...


230.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 јан 21:22Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 јан 16:40АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПЕШТАНИ

Куќата се наоѓа во близина на центарот во село Пештани. Има можност ...


85.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 јан 11:10Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 јан 10:43Kukja od 350 m2

Kukjata ima podrum, prizemje, sprat i potkrovje. Cist imoten list. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 јан 20:40Куќа

K.P. 7559/1


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 јан 18:48Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 јан 17:20ЕКСТРА цена за стара куќа на ОДЛИЧНА локација

ЕКСТРА ЦЕНА САМО ЗА СЕРИОЗНИ КУПУВАЧИ. Можност за замена со поново во...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

22 јан 09:57Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јан 17:29ИМПЕРИЈА - Куќа 170м²

Шифра Д97/3 Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1. Куќат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јан 13:12ИМПЕРИЈА – Куќа во централно подрачје

Шифра Д 60/23 Се продава куќа со површина 100м² и катност П+1. Повр...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јан 13:11Kukja

Se prodava kukja so dvorno mesto 2330 m2 k.p 419/1 Kukjata se naogja...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 јан 20:49Kukja

Se prodava kukja vo s.Orovnik 157m2 BROJ ZA kontakt 070-297-107 BR...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 јан 20:49Kukja

se prodava kukja na ulica Ohridska brigada br 3 Ohird kvadratura na p...


98.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 јан 20:48Се издаваат соби

Се издава еден луксузен апартман и соби со wi-fi, кабловска, сопствен...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 јан 12:24Hitno i evtino se prodava kuca vo centarot na ohrid

Hitno i evtino se prodava kuca vo centarot na ohrid (do staroto kino)...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 19:37Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 19:07Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 14:08***Капитал***Ексклузивно Еко Ресорт Вила Арт Момир

Шифра 20 095 Ексклузивна понуда “Еко ресорт Вила Арт Момир“ во...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 12:20***Kapital***Vikend kuka Aerodrom Ohrid

Шифра 20 091 Викенд куќа со овоштарник во непосредна близина на А...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 12:20***Kapital***Ekskluzivno Kuka vo Centar

Шифра 20 073 Ексклузивна понуда: Куќа во центарот на Охр...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 12:19******Капитал - Куќа со двор и поглед на езеро во Чекоштина*

Куќа со дворно место на прекрасна местоположба во населба Чекоштина. ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 12:18***** Капитал ***** Куќа со дворно место Косел

Куќа со дворно место на границата помеѓу Лескоец и Косел, наспроти фа...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 јан 12:17Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам