659 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
26 јан 14:15Промовирано

Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
Вчера 22:08Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:13gradezno zemjiste

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno oriza...


13 €
или предлог цена
Вчера 19:52Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:32Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Ima izgraden obje...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Вчера 12:18plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 12:04Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


200.000 €
или предлог цена
Вчера 10:05Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:00Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10.000 €
или предлог цена
26 јан 21:56Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 do 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CR...


1 €
или предлог цена
26 јан 21:32Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


По Договор
или предлог цена
26 јан 21:29plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 50 m...


25 €
или предлог цена
26 јан 18:47dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
26 јан 18:47Niva I plac

Se prodava niva od 6000m2 pod trafostanicata blisku krklino pod linij...


По Договор
или предлог цена
26 јан 17:06SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
26 јан 16:30Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
26 јан 15:46Плац во Магарево со приклучок за струја и вода

Се продава плац во Магарево веднаш до црквата. На плацот има остатоци...


1 €
или предлог цена
26 јан 14:30Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
26 јан 14:15Se prodava niva na vlezot od s.Dihovo

Se prodava niva na vlezot od s.Dihovo od desna strana okolu 1.700m2 ...


1 €
или предлог цена
26 јан 11:23ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
26 јан 11:06СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парц...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 10:55prodavam mesto vo selo bistrica

Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 prod...


1 €
или предлог цена
26 јан 10:28Понудете плац, место, ливада, нива за пчели. Макс 1000 м2

Барам место за пчели во близина на Битола. Во околината на Брусник, Д...


2.000 €
или предлог цена
25 јан 19:05Лавци, Дихово, Магарево, Нижополе купувам плац

Лавци, Дихово, Магарево, Нижополе. Купувам плац до 300м2, по цена до...


10 €
или предлог цена
25 јан 17:49СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 1300 М2. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА ВЕДН...


14 €
или предлог цена
25 јан 10:07Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
25 јан 09:47Se prodavaat nivi vo kukurecani

Nivite se pogodni za lesnik,orev,lozje i dr. Ima i strezevska voda


65 МКД
или предлог цена
25 јан 09:01SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
25 јан 08:23PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
24 јан 22:31Место на влезот од с.Кравари

Се продава место (земјиште) 2590м2 кое се наоѓа веднаш пред влезот на...


25 €
или предлог цена
24 јан 17:07Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6.000 €
или предлог цена
24 јан 17:01Niva vo selo Gneotino

. Kvadratura 3799,85.Broj na parcela - 454. 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
24 јан 13:40Atraktivno zemjiste nad Grand Premier

Zemjiste so povrsina od 7900m2 nad Grand Premier za patot kon Peliste...


22 €
или предлог цена
24 јан 13:23СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР НА ПАТОТ ЗА ...


По Договор
или предлог цена
24 јан 11:02SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
24 јан 10:18Се продава или издава плац

Се продава или издава плац за стовариште или сл. на Новачки пат ведна...


22 €
или предлог цена
23 јан 19:58Se prodava plac vo Bitola

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2 Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
23 јан 18:48Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola

Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola od 1978m2 Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
23 јан 18:48Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol, od 32.024 m2 za pot...


1 €
или предлог цена
23 јан 18:48Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам