440 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
Денес 08:57EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot e okolu 300m2 i se naogja vo Vidobista, so markica od maksimum...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 22:06Se prodavaat dve nivi

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kos...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:53Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


70.000 €
или предлог цена
Вчера 16:07Se prodava niva vo Ohrid

Se prodava niva vo Ohrid vo mesto vikano Trno na 100 m od fabrikata z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:48Плац со куќа во Охрид, во близина на Касарната

Се продава градежно изградено земјиште од 208м2, на кое се наоѓа куќа...


45.000 €
или предлог цена
Вчера 15:46Се продава парцела на најатрактивната локација во Охрид

🔸️ Една од најдобрите локации која може да ја посакате во Охрид! 👉...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:44SE PRODAVA URBANIZIRAN PLAC VO OHRID

SE PRODAVA URBANIZIRAN PLAC VO OHRID 431m² NA MOMCILO JORDANOSKI NASE...


49.999 €
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Вчера 12:15NIVA LAKOCHEREJ OHRID 1715 kw

Se prodava NIVA gorno LAKOCHEREJ OHRID 1715kw.. NASADENA SO PCHENKA....


15.000 €
или предлог цена
Вчера 09:09Продавам две ниви-парцели

Продавам две ниви парцела 633 и 634 со вкупна површина од 5.652 м2.Ни...


7 €
или предлог цена
Вчера 09:03Se prodava atraktivno zemjiste

Se prodava atraktivno zemjiste nad benziskata pumpa biljanini izvori....


2 €
или предлог цена
Вчера 07:37Се продава плац

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 1.5 км од цент...


60 €
или предлог цена
Вчера 05:25EKSKLUZIVNO!! Zemjiste AQUARIUS - OHRID

EKSKLUZIVNO!! Se prodava zemjisteto pod kafe bar AQUARIUS - Ohrid koj...


1 €
или предлог цена
05 јун 20:39Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


18 €
или предлог цена
05 јун 19:43Се продава плац

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУ...


По Договор
или предлог цена
05 јун 18:54Trpejca

Se prodava niva vo s.trpejca 1850 mk Tell za kontakt 079322422 Moze i...


8 €
или предлог цена
05 јун 16:42S.Trpejca

Se prodava niva so pristap na voda, struja i pat Tel za kontakt 07932...


60 €
или предлог цена
05 јун 16:41Trpejca niva

Pogled prema ezero Za povejke detali 079322422 Prifatlivo e i plajka...


15 €
или предлог цена
05 јун 16:41Plac se izdava

Se izdava plac na atraktivna lokacija Podmolje sproti hotel Ambasador...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 12:28PLAC VELESTOVO

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv...


72.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
73.000 €
05 јун 11:48ЧОЈС-Niva vo Lakocerej

Se prodava obrabotlivo zemjiste (niva) vo Dolno Lakocerej so vk kvadr...


10 €
или предлог цена
05 јун 10:05Се продава плац во Видобишта 656М2

Се продава плац во Видобишта 656М2 со маркица за градење п+2(98м2 осн...


60.000 €
или предлог цена
05 јун 09:00Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


12 €
или предлог цена
05 јун 08:59Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


12 €
или предлог цена
05 јун 08:59PLAC

Plac nad nas raca prekrasen pogled Moznost za priklucok na voda kan...


40 €
или предлог цена
05 јун 08:23PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
05 јун 08:23Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
05 јун 00:18plac vo dolno lakocerej-cekostina

Se prodava plac vo dolno lakocerej-cekostina 350m2 Cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
04 јун 20:16Плац со куќа во с.Рамне

Плацот има 1966м2, е лоциран во селото Рамне, и на него има нов објек...


65.000 €
или предлог цена
04 јун 19:02ENHELEJA - Plac nas.Sv stefan

Placot e vo Blizina na H.Belvedere, ima pristapen pat, i pogled na ez...


59.000 €
или предлог цена
04 јун 18:29Plac so prekrasen pogled gorno Konjsko

Se prodava plac vo gorno Konjsko so prekrasen pogled na gradot Ohrid ...


35 €
или предлог цена
04 јун 13:02Se prodava atraktivno zemjishte

Текст: Se prodava atraktivno zemjishte na patot Ohrid - Struga vo bli...


27 €
или предлог цена
04 јун 09:27PLAC VO VELGOSTI 550M2

Plac vo velgosti 550m2 kaj crkvata sv nedela so sopstven pat cena 35e...


35 €
или предлог цена
03 јун 21:01Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До п...


1 €
или предлог цена
03 јун 18:41Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo. ...


29.000 €
или предлог цена
03 јун 16:14ЧОЈС-Niva so Cresi vo Kosel

Se prodava niva vo S.Kosel so vk povrsina od okolu 12400m2 i legalizi...


10 €
или предлог цена
03 јун 12:42Plac vo Ohrid

Se prodava plac vo Ohrid cekostina 680 kvadrati po cena od 80evra met...


По Договор
или предлог цена
03 јун 11:14Се продава плац во Видобишта

Се продава плац на улица "Андреја Јованоски" во Видобишта. Плацот е ...


60.000 €
или предлог цена
03 јун 11:14Plac vo Ohrid - Bejbunar

TEL. 075212680 TEL. 075212680 Se prodava Plac vo Ohrid, parce...


По Договор
или предлог цена
03 јун 09:10Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам