Струга
                           
339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavat 2 garsioneri

Se prodavat 2 garsioneri vo Struga vo zgradite kaj kullite na prizemj...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 14:29Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava deloven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Vo momentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Денес 14:29Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava delolven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Za informac...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Денес 14:28Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
Денес 14:01SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:25СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


40 €
или предлог цена
Денес 12:45СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
Денес 12:45СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


7 €
или предлог цена
Денес 12:45Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:23SE PRODAVA PARCELA NA GLAVEN PAT

Se prodava parcela na glaven pat vednas do benzinskata Besijani, pome...


30 €
или предлог цена
Денес 10:25Luksuzen stan so pogled na ezero!

Stanot e celosno opremen so mebel i se naoga vo centralno podracje! ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 02:34Издавам стан

Се издава нов целосно опремен стан во Струга. Станот се наоѓа во нови...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 17:38  НОВ ОГЛАС

Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 17:31Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 16:25PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:19Nova gradba na kuka

Se prodava kuka vo naselba Bostanista Mislesevski Pat. Kukata e nova ...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 13:14Se prodava stan od 83 m2 vo Ezerski Lozja, Struga

Familijaren, komforen stan na prekrasna lokacija vo Ezerski Lozja, 5 ...


86.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 09:27Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:32Stan Cena po dogovor

Stanot poseduva 2 spalni sobi,golema dnevna soba,2 tualeti,1 pomosnik...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

01 окт 13:53plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 PLACOT E NA PRVA LINIJA N...


19 €
или предлог цена
01 окт 13:40Se izdavaat garsonjera vo Struga

Se izdava garsonjera vo centarot na Struga


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 окт 13:00Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

01 окт 09:13NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 окт 08:18Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 МКД
Струга

Станови

30 сеп 19:08Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 сеп 16:09Stan od 61m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 61m2 vo strog centar Stanot se naogja na novoto ...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 сеп 16:09Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 сеп 16:08Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 сеп 16:08Се продава плац во Радожда

Се продава плац во Радожда Струга, погоден за градба на викендица. До...


80 €
или предлог цена
30 сеп 11:12Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 сеп 11:10Se prodava plac Elensko, Radozda

Plac vo Elensko, Radozda Sektor/Katastar za nedviznosti: Struga, Kat...


120.000 €
или предлог цена
30 сеп 10:04PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 22:01Куќа во Мислешево Kuka vo Misleshevo Mislesevo

Се продава куќа во с. Мислешево со 600м2 дворно место + гаража од 30м...


165.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 сеп 19:28ITNO SE PRODAVA KUKJA

Се продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен пл...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 сеп 13:51КУЌА ПОД КИРИЈА( за краток или подолг престој)

Куќата има 2 спрата. Може да се изнајми одделно по спратови или целос...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 сеп 13:50Apartmani Struga

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

29 сеп 09:50СОБИ И АПАРТМАНИ ВО СТРУГА

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

29 сеп 09:50Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

29 сеп 09:18Se iznajmuvaat ToJaGo Apartmani vo Struga

Se Prodavaat ili iznajmuvaat Apartmani vo " ToJaGo Apartmani " vo ...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Соби

28 сеп 22:26Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам