2323 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Персиски Килими

Персиски килими, цена по договор. Има 2 килима и две стази: 2 кил...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Денес 00:44Sadoper

Dupli sadoper


15 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 23:37Sadoper / mijalnik

Dupli sadoper/Mijalnik


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 23:363D fototapeti posteri 3Д фототапети постери на големо и мало

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на фототапети од Европско производс...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 23:03ZEBRA ZAVESI PO MERKA ___ ЗЕБРА ЗАВЕСИ ПО МЕРКА

Дело Декор изработува зебра завеси и мини-зебра, голем избор на модел...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 23:03Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 23:03SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 21:24паркет продавам

Продавам паркет со димензии 400 х 40 мм, добро сочуван


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 21:08Bosch GDX 18V-1800 EC 1/4 i 1/2 In. Udaren Odvrtuvach

Новата најпродавана ударна штртафилица на Bosch-'Freak'. Има 1/4 in. ...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:28Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 20:24Продавам Кревет 90х200 цм

Димензии 90х200цм Во одлична состојба.


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 20:11Prodavam nov neotpakuvan lezaj

се продава комплетно нов лежај неотпакуван со димензии 200x160 сива б...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 20:02Parocistac FUEGO WHL-801B Cistac na parea

Cistac na parea FUEGO nov ednas vklucen za proba so vazecka garancija...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:14Ispravna vgradliva furna so plotna Gorenje

Prodavam ISPRAVNI Vgradliva furna so plotna Gorenje Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 18:35Aparat za kafe filter krem kafe makijato nova 4500drn

4500den site vidovi kafecna edno mesto 4500den nova


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:15KUPUVAM KAMIN SPORET PECKA NA DRVA

077 560 008


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:12Црево за подно греење

Црево за подно греење прва класа 10 барски вкупно 300 метри.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 18:07UPS General Electric 3KVA + dopolnitelno kukiste

Продавам УПС тип General Еlectric NetPro 3000 со снага од 3kVA, произ...


349 €
или предлог цена
Вчера 16:51Tus kabina nova bojler nov

Se prodava nova tus kabina dijametar 80cm kaleno staklo, i nov bojler...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:37  НОВ ОГЛАС

Продавам лустер IKEA

https://en.ikea-club.org/item/00072884.html


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 16:12Metalni garazni vrati

Se prodavaat metalni garazni vrati komplet so mehanizmite Desna vra...


400 €
или предлог цена
Вчера 15:48Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!!

Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!! Keramidite se prva klasa...


9 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
27 МКД
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:26Се продава машина за перење LTH

Се продава машина за перење LTH, бела, 5 кг.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12  НОВ ОГЛАС

Trosed simpo

Trosed simpo


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 13:05latoflex moj san

se prodavaat 2 latoflex 200x80


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:05Komoda klub masa polici

Prodavam komoda so polici i klub masa. Vo odlicna sostojba bez greban...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 12:35Тросед и две фотељи

Телефон 077 624 775


1 €
или предлог цена
Вчера 12:35  НОВ ОГЛАС

Gorenje 6/5kilska malce sluzena 5500den

Odlicna masina za alista malce upotrebuvana 5500den.078521252


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:13  НОВ ОГЛАС

Продавам печка на парно

Продавам печка на парно Централ Информаци на телефон 071 370 603


250 €
или предлог цена
Вчера 12:02  НОВ ОГЛАС

lepenje ukrasen kamen bunja

072251225 072251225


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:36prevoz na shut pesok tampon 077622991

077622991 tamponiranje so valjak iskop transport skele pesok sut...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 11:36Se prodava Latofleks

Latofleks mnogu malce koristen so dimenzii 190/160 so nogarki


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 11:15vrati pvc

se prodava edna vrata nova p vc 206 x83 komplet so se kasa , brava, ...


100 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
200 €
Вчера 11:05IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 11:02IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE

IIZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL FIRMA SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO PRI ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 11:02IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 11:01CISTENE NA SEKAKVI FILTRI

Cistene na filtri od aspiratori od kujni,izduvni resetki,koli i dr . ...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 10:38Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 10:27Prodavam trosed

Prodavam trosed na rasklopuvanje, so fioka, dimenzii 195x80, pusten 1...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 10:02Protocen bojler na struja "Siemens"

Protocen bojler na struja "Siemens" trofazen 21KW kompletno ispraven


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 09:57Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам