1102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompresor

Se prodava kompresor


550 €
или предлог цена
Денес 10:42АТОМИЗЕР АГРОМЕХАНИКА 350L

ПРОДАВАМ ДВА АТОМИЗЕРИ АГРОМЕХАНИКА ОД ПО 350Л ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА С...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:36Montaza na sanitarija

Profesionalna montaza na sanitarija, izvedba na vodovod i kanalizacij...


500 МКД
или предлог цена
Денес 09:47Kombinirka Yakoruda kp321

Kombinirka so 5 operacii Plan; Diht; Freza; Pila; Busilica extra socu...


1.500 €
или предлог цена
Денес 09:47Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
Денес 09:43Baterija Parkside performance 4AH NOVA

Baterijata e nova,performance model.


55 €
или предлог цена
Денес 09:43Baterija 20v-8Ah Parkside

Bateriite se novi,odgovaraat na site alati od Parkiside koi koristat ...


75 €
или предлог цена
Денес 09:43Bateriska brusalica Parkside 20v

Brusalicata e nova vo kufer.Cenata e bez polnac i baterija.


60 €
или предлог цена
Денес 09:43Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,vo kompletot odat i nozevi.


60 €
или предлог цена
Денес 09:42Грејач / Grejac SCHULTZE

Некористен грејач германски 500w монофазен!


100 €
или предлог цена
Денес 09:20Bansek / Бансек Metabo

Бансек метабо на постолје со тргала монофазен купен нов од германија ...


360 €
или предлог цена
Денес 09:19СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 07:23Se prodava PEKARSKI INVENTAR

Vitrini za pecivo i burek PRODADENI Duvalka germanska ELOMA Duvalka s...


1 €
или предлог цена
Денес 04:56Se prodava shank

Shankot e vo odlichna sostojba. Za povekje infomacii i cena javete se...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:59Mikser parkside

Se prodava nov mikser parkside so 2 mesalki


100 €
или предлог цена
Вчера 21:46PARKSIDE HILT 1050w

PARKSIDE HAMMER DRILL 1050W NOV NEKORISTEN CENA PO DOGOVOR 0702695...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:37Tendi zelatini pergoli nastresnici

071 222 121 071 222 121 071 222 121 Izrabotka na site vidovi tendi...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:37Mikser za testo

Се продава неупотребен миксер за тесто комплет со сеалка за брашно


600 €
или предлог цена
Вчера 20:55PARKSIDE

PARKSIDE masina so visok i nizok pritisok i so (2) mlaznici,avtomatsk...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:16RESETKI SLIVNICI

RAZNI RESETKI ZA KANALI FARBARI KONZRVNI FAB SKALI PLATFORMI I DRUGI ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:19ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:18KOMPRESOR I AGREGAT

Se prodava kompresor MNOGU DOBAR 22kw zavojen i klipen 500 L


1 €
или предлог цена
Вчера 19:17Smir sajbna

Smir sajbna


20 €
или предлог цена
Вчера 18:46  НОВ ОГЛАС

Pila elektricna

Prodavam malku koristena samo za domasna upotreba elektricna pila ein...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

GARNITURA KLUCEVI

Se prodava Nova garnitura klucevi,germansko proizvodstvo


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:37DIGALKI

Se prodavaat NOVI 10-tonski digalki,germansko proizvodstvo


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:36DIGALKI

Se prodavaat 2-tonski digalki,uvezeni od Germanija.


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:36PROFESIONALEN SVAJCAPARAT

Se prodava profesionalen svajcaparat od Germansko proizvodstvo,uvezen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:36ELEKTRICNA HEFTALICA PARKSIDE - ХЕФТАЛИЦА HEVTALICA

Prodavam nova elektricna heftalica Parkside


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14DOLGI BURGII VIDII ZA BETON PARKSIDE, BURGIJA VIDIJA

Prodavam novi dolgi burgii vidii za beton od 600mm i 1000mm( 1 metar)...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14Strujna klesta - Parkside - Multimetar - струјна клешта

Prodavam nova nekoristena strujna klesta Parkside. -DC naponski rang...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14Racen cirkular Parkside

Prodavam nov racen cirkular Parkside. Snaga 710W Pogoden za secenje...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14Se prodava plug kumanovski 10'

Se prodava plug kumanovski 10' vo odlicna sostojba Tel za kontakt 075...


299 €
или предлог цена
Вчера 12:49PARKSIDE KLUCEVI -INBUSI

Novi Komplet 16 klucevi Prakam po kargo


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:20Izmenuvac

Prodavam izmenuvac (kondenzator) za komora


130 €
или предлог цена
Вчера 10:57Izdavam ladilna komora

Izdavam ladilna komora , -20 +20. 76 m3


1 €
или предлог цена
Вчера 10:57CIRKULAR

Prodavam cirkular napraven za svoi potrebi odlicen trofazen 2,2kw ---...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:31Elektromotor ELEKTROKOVINA 0,37KW 1370vrtezi

Odlicna sostojba so kaisnica ili temenica kako sakate nareceteja i no...


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 09:59MASINA ZA RONENJE KOCANI

Masinata e mnogu brza i efikasna Prajkam po kargo niz site gradovi


1 €
или предлог цена
Вчера 09:22APKAN 2 m. + CILINDAR

Prodavam apkan 2m. Vo perfektna sostojma malku koristen i cilindar od...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 09:20Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам