234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bormasina Black&Decker, Бормашина

Бормашината е нова неотпакована. Оригинал black&decker е не копија, и...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 20:58Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:14  НОВ ОГЛАС

PROFESIONALEN SVAJCAPARAT

Se prodava profesionalen svajcaparat od Germansko proizvodstvo,uvezen...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:08Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:55Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:55Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:55PARKSIDE HEFTALICA 45w

Malku koristena


1.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.000 МКД
Денес 10:50PARKSIDE bormasina 750w

Malku koristena za domasni potrebi


2.499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.500 МКД
Денес 10:50Laser PARKSIDE

Laser nov


1.499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 МКД
Денес 10:50Fen industriski

Fen NOV 2000w


2.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 МКД
Денес 10:50PARKSIDE BRUSALICA 230mm

Brusalicata e malku rabotena za domasni potrebi


5.499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.500 МКД
Денес 10:50CIRKULAR TROFAZEN SO ABRIHTER

CIRKULAROT E TROFAZEN SO ABRIHTER ODLICNO RABOTI SO NOVA PILA SONEGO...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Денес 10:49KOMPRESOR, compresor, компресор

Prodavam kompresor FINI - DUO DRIVE so dve glavi ( ednata 800 l/min ,...


2.500 €
или предлог цена
Денес 09:11Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Germansko proizvodstvo,za suvo i vodeno metenje,i mnogu dodatoci.


125 €
или предлог цена
Денес 07:01Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,vo pakuvanjeto odat i gleta i burgii.


80 €
или предлог цена
Денес 07:01Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
Денес 07:01Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko proizvodstvo,NOVA


120 €
или предлог цена
Денес 07:01pumpa

Se prodava polovna pumpa za gusti proizvodi


1 €
или предлог цена
Вчера 22:41Se prodavaat poveke raboti

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari) Aspiratot kafeav - beko ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:40Agregat 40 kw

Se prodava agregat 40 kw


1.300 €
или предлог цена
Вчера 22:40Cirkular za zelezo

Se prodava Cirkular za zelezo


1 €
или предлог цена
Вчера 22:40Kompresor Fiac 270 l

Se prodava ne mnogu koristen Ima specifikacija


900 €
или предлог цена
Вчера 20:28Krckalka-Gedore Germanska

Krckalka za patenti klucevi nova


1 €
или предлог цена
Вчера 16:51Фреза 1200w PARKSIDE

Фрезата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 вати,...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:05Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:48Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:48Novi parkside udarni strafilici

Novi so baterija polnac i udarni klucevi vo kufer


8.000 €
или предлог цена
Вчера 09:34PRESA-ПРЕСА za razlicni nameni

Se prodava a mozna e zamena so predlog od vasa strana


1 €
или предлог цена
Вчера 07:10Нов Компресор 40л. REM Power безмаслен

Продавам нов Компресор 40л. REM Power безмаслен и многу тивок. Компре...


14.000 €
или предлог цена
29 ное 20:56Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:34Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:34Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko prozivodstvo,NOVA.


120 €
или предлог цена
28 ное 21:56Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
28 ное 21:56Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Germansko proizvodstvo za suvo i vodeno metenje,komplet so site dodat...


125 €
или предлог цена
28 ное 21:56PARKSIDE HILT 800w

Parkside hammer drill 800w Nov nekoristen Cena po dogovor 070269561


1 МКД
или предлог цена
28 ное 21:55PARKSIDE HILT 1050w

PARKSIDE HAMMER DRILL 1050W NOV NEKORISTEN CENA PO DOGOVOR 0702695...


1 МКД
или предлог цена
28 ное 21:55DUPLI POLNAC PARKSIDE X TEAM

NOV Polnacot e za 2 baterii Mozi za 2ah i 4ah 20V baterii Vreme na po...


2.000 МКД
или предлог цена
28 ное 10:22Kluc francuski

Francuski kluc germansko proizvodstvo Klucot evo isravna sostojba O...


1 МКД
или предлог цена
27 ное 18:23Freza 1200w PARKSIDE

Frezata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 wati,...


4.000 МКД
или предлог цена
27 ное 15:25Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам