Подкатегорија:
                   
411 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh. Zagreva povrsina od 250 do 300...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 22:29НОВ ОГЛАС
Промовирано

TERMO PECKA 6kw MAGROHROM

Termoakomulaciona pecka 6kw magrohrom EXTRA sostojba malku koriste...


1 €
или предлог цена
Денес 10:12Kotel za Parno na Struja 12KW

Продавам котел на струја 12kw наменет за парно или подно греење skor...


250 €
или предлог цена
Денес 09:13Pecka na peleti alfa plam komo 21

Se prodava pecka na peleti alfa plam komo 21 (za parno)..koristena e ...


70.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:20Pecka na peleti 35kw na topol vozduh

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh. Zagreva povrsina od 250 do 300...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 22:29  НОВ ОГЛАС

Radijatori pumpa kotel za parno na struja

Algreta - радијатори - 90 ребра - 350 евра 18kw Котел и пумпа - 150 ...


3 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
270 МКД
Вчера 21:21Hitno prodavam Paneli za greenje-Thermor

Hitno prodavam paneli za greenje. Thermor-2,5 KW-3000 denari Thermo...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09ALFA PLAM COMMO 15

ALFA PLAM COMMO 15 najkvaliteten kotel na peleti koristen 4 zimi, red...


60.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:59Печка на пелети Alfa Plam 8KW

Се продава печка на пелети Alfa Plam 8KW, дувалка. Купена е 2019 ...


38.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:06Eco spar 8kw

Prodavam pecka na paleti eco spar tukana model 8kw, ispravna bez nika...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Вчера 17:43SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE

SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE -KOTEL. -PUMPA. -EKSPANZIONEN KOT...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava pecka ba peleti 25 kw za parno.

Se prodava pecka na peleti 25 kw za parno. Peckata e koristena samo d...


75.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:36RADIJATORI NA MASLO 3 PARCINJA

RADIJATOR NA MASLO 3 PARCINJA Germanski, ispravni so proba. Plus imaa...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:01  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA NOVA PECKA 3.5KW

Se prodava nova pecka 3.5 kw Peckata e nova Cena 3500 den


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 12:00Pecka

Pecka 6 ka ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24VIVAX 3,5 kw

VIVAX 3,5 kw ispravna upotrebuvana Klima. Kontakt tel. 075 274 266...


6.000 МКД
или предлог цена
15 авг 18:43ALFA PLAM COMO 21 PECKA NA PELETI

Se prodava alfa plam como 21kw so 4 godini garancija peckata e korist...


78.000 МКД
или предлог цена
15 авг 17:34Radijatori guseni Радијатори гусени EFTINO

Radijatori guseni ODLICNI . Cena 2e. rebro. Ima mnogu na broj. Zdr...


2 €
или предлог цена
15 авг 17:17VIVAKS INVERTER

Se prodava klima Vivaks inverter so neispravna elektronika. Kompresor...


8.000 МКД
или предлог цена
15 авг 16:43Камин на дрва

Гусен камин на дрва со рерна


12.000 МКД
или предлог цена
15 авг 12:13Termo pecka

Se prodava termo pechka 6ka ispravna


1.500 МКД
или предлог цена
15 авг 10:06Termo Pecka 6 kw

Se prodava termo pecka 6 kw CER ispravna


5.500 МКД
или предлог цена
15 авг 09:30CER 6KW

Se prodava termo akomulaciona pecka CER so jacina od 6kw. Peckata odi...


По Договор
или предлог цена
14 авг 11:15Kotel za parno Megal Котел за парно Мегал

Prodavam kvaliteten kotel na drva za parno Megal . Moknost 32kw.Kote...


650 €
или предлог цена
13 авг 21:08Дрва за греење - Битола

Се продаваат дрва за греење по поволна цена - БАГРЕМ Само треба да с...


3.125 €
или предлог цена
13 авг 15:45Продавам Дрва за Греење

Екстра цена Да си ги земете сами, Локац. БИТОЛА БАГРЕМ , Дрв...


3.120 МКД
или предлог цена
13 авг 15:45Se prodava elektricna pecka CER

Eletricna pecka CER so mermerna ploca


6.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:47Продавам 18 шамотни тули од термо печка

---Продавам 18 шамотни тули извадени од термо печка ( на сликите ), ц...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
12 авг 22:21Dva sporeti (шпорет) od metalec kako novi simbolicna cena

⛔070-543-062⛔ KONTAKT NA OVAJ BROJ - 070-543-062 Dva sporeti (шпор...


1 МКД
или предлог цена
12 авг 20:11Register za parno

Se prodava nov ne koristen register 50*135 garancija 5 god.


3.800 МКД
или предлог цена
12 авг 12:43Servis na klimi i montaza

Demontaza i montaza na klimi servis na klimi dopolnuvane na freon ce...


1.000 МКД
или предлог цена
11 авг 14:40Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 10:04Alfa Plam rustik

Se prodava kamin alfa plam so kazance za parno kapacitet na greenje...


По Договор
или предлог цена
11 авг 07:59Dodatok za borija/radijator

600 denari


600 МКД
или предлог цена
10 авг 18:15CALEFFI Termozastiten Ventil

Sigurnosni termički ispusni ventil s osjetnikom i dvostrukom sigurnos...


50 €
или предлог цена
10 авг 15:30Termo Pecka - 5KW - Термо Печка

Се продава термо печка Слобода, со снага 5KW.


По Договор
или предлог цена
10 авг 15:30Se prodava pecka 3.5 kw kako nova

Se prodava pecka 3.5 kw trofazna kako nova prevoz najdete si i luge...


1.500 МКД
или предлог цена
10 авг 13:57Kalorifer konvektor fenhojler

Se prodava konvektor fenhojler za parno greenje ispraven. Informacii ...


1 МКД
или предлог цена
09 авг 20:23Plamenik i kotel na maslo nafta

Plamenik i kotel na maslo Girsh 20kw germanski vo odlicna sostojba .r...


1.200 €
или предлог цена
09 авг 14:28Toplinski regulator

Se prodavaat sosema novi toplinski regulator


1 €
или предлог цена
09 авг 11:26Kotel na drva 40 kw nibe

Kotelot e zdrav raboten e na pelet i fali dolnata resetka se prodava...


14.000 МКД
или предлог цена
08 авг 14:54Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам