Брвеница
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

1.9tdi

Vo perfektna sostojna 1.9tdi 2005 god 5 sedista reg.cela.godina smene...


4.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јан 09:21Passat b6 2008 god

Kolata e vo perfektna sostojba 2008 god 100kw noviot motor full oprem...


6.100 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јан 09:17Bmw x5 3.0d odlicen

Dzipot e vo extra sostojba redovno servisiran avtomatik full oprema m...


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јан 09:12Passat cc

Passat cc Vo odlicna sostojba 2.0d registriran kolara e max socuvana


11.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

08 дек 14:42POLO Volkswagen

TOP POLO Volkswagen 1.4 TDI Bluemotion Prodavam zachuvano sivo POLO ...


1 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 ное 16:24Passat b6 R-line 2.0tdi 8v

Pasatot e vo odlicna sostojba redovno servisiran 4 novi gumi R-line m...


5.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 сеп 09:21Ford focus 1.8 tdci

Se prodava ford focus 1.8 tdci Kolata e vo perfektna sostojba so rea...


4.999 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

10 сеп 17:21Ford tranzit

Ford tranzit maxi 2.4 2002 god Extra sostojba.. info samo na tel..


4.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

09 сеп 17:26Bmw 530d m

Full m-paket Uvoz sfajcaria so servisna kniga So full oprema se ...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

08 сеп 14:44Opel Corsa 1.2 16V(со ланче)

Произведена 2000год(Декември) Поминати 200.000км Одлично сочувана ...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 сеп 14:06Bmw525d

Bmw 525d 2005 god registrirano cela godina vo odlicna sostojba felni ...


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

21 авг 09:19Golf 5 4x4

Vo odlicna sostojba redovno servisiran 4 novi gumi 4x4 kolata e bez m...


5.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

10 авг 16:36Bmw e60

Bmw 525 dizel vo odlicna sostojba servisirana alpina felni koni apira...


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

28 јул 09:50passat

Passat 2.0 TDI Highline bluemotion Tel za kontakt 071276874


11.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

18 јул 22:28Punto 2004 god atest plin

Vo odlicna sostoj a realna.km.13000atest plin klima max socuvano


2.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

18 мај 21:54Bmw x5 facelift

Dzipot e vo odlicna sostojba 2005 god facelift 3.0d 4 novi gumi stave...


7.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 мај 16:27Bmw 320d

Bmwto e max socuvano servisirano 4 run flat gumi reg so 3ti mesec 20...


5.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 мај 11:37Opel Vectra 1998 1.8 16V

Se prodava ili se zamenuva so VW sharan ili Ford Galaxy so 7 sedista....


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

13 мар 15:56Opel frontera

Opel frontera 2.0i 116 ks Dzipot e vo odlicna sostojba, atestiran p...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

02 мар 13:42Audi a3 2.0 / 138hp / full oprema

Audi a3 2.0 full oprema zelen karton foliji so atest aluminski fe...


3.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

25 јан 13:00peugeot 206 dizel 1.9

se prodava peugeot 206 dizel 1.9 servisirano evtino mozhe zamena so v...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

20 дек 08:18Se prodava S klasse 320 cdi

Se prodava mercedes benz 320 cdi so stranski tablici so odlicna sosto...


2.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

01 дек 00:18ALFA ROMEO 156 Q4 CROSWAGON 1.9 JTDm

- golem servis napraveno pred 7000 km vodna pumpa rebrast , pk kais i...


3.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

29 ное 17:06БАРАМ ДЕЛОВИ ЗА ФОРД КАПРИ 1970

krila, gepek, hauba, eneterier, farovi, stopovi, retrovizori...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

09 окт 21:06Se prodava BMW x3 3.0d

Se prodava BMW x3 3.0 xdrive so 4 para letni gumi na felni 18ki i 4 z...


7.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

18 јун 22:48Grande punto

Donesen od ger registrirano cela godina dva para gumi ful oprema serv...


2.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

23 мај 20:19Mercedes Benz e350d Avantgard

Mercedes Benz e 350 AVANTGARD plateno sve od svajcarija Swiss Edition...


21.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

27 апр 14:05Ford Fiesta

Ford fiesta 1.3 2000godina motor na lance napraven servis novi gumi o...


1.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

26 апр 12:59Mercedes clk 270

Angliski mercedes disel vo odlicna kondicija bez nikakov problem d...


3.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

31 мар 18:59Se prodava Opel Zafira 1.9Cdti 2006

Se prodava Opel Zafira 2006 godina dizel,niska potrosuvacka okolu 4.5...


4.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

21 мар 11:04Се продава Опел Астра 2001

Opel Astra 2001 Diesel crvena registrirana do 07/2019 vo odlichna sos...


1.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

28 фев 14:50Ford tranzit

Ford Tranzit 2.2 God 2008 Km 200000 Uvezen od Šfajcaria Registri...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

17 јан 00:41Bmw 530 M-paket

se prodava bmw e60 218ps+cip so najful oprema.... se gleda po slikite...


7.999 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

17 дек 12:24Audi A4

Dobro sacuvana


3.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

23 окт 12:11Se prodava Opel Frontera

Se prodava Opel Frontera Benzin/Plin 2.0i (115hp) Za podetalni i...


2.350 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

19 сеп 17:25VW Passat 1.8T

Se prodava VW Passat 1.8T 2004 godina benzin/plin so atest,vgradeni f...


4.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

17 авг 21:38Peugeot 206 1.4 HDI vo odlicna sostojba

Прв власник, Фабрична боја, Фабрична резерва гума, Клима, Километ...


3.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

02 авг 22:17Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам