4893 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Ford Focus C-Max 2.0

Prodavam Ford Focus C-Max 2.0 uveZen od svajcarija.kolata e so servis...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

21 сеп 13:04Промовирано

Golf 7 2.0 tdi avtomatik Neuvezena so realna kl 153000

Golf 7 2.0 tdi avtomatik tuka kupeno kako novo


12.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

15 сеп 16:38Промовирано

Opel Vectra 2.2 dizel Re-Dizajn

prodavam Opel Vectra 2.2 dizel full oprema,klima,greaci na sedista za...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

21 сеп 13:04Промовирано

Opel Vectra 1.9 DTH GTS

Se prodava Opel Vectra 1.9 DTH GTS 120 kw 150 ks,voziloto e vo odlicn...


4.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.900 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:51Seat Leon 2015 Led

Se prodava leon 2015 god 191.000 paminati 1.6 tdi 77kw 105 ps Registr...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:23OPEL CORSA. 2017. "TOVARNA"

-Sega Uvezen Od Belgija🇧🇪🇧🇪 -Plateni Davacki do Registracija -201...


5.990 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 23:02Daihatsu Sirion 1.0 Benzin 4X4

-Daihatsu Sirion -2004 god -1.0 benzin 43 kw motor -4x4 Pogon -Alu...


2.990 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.250 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:00FORD FIESTA 1.4 CDTI

-Sega uvezen od Belgija🇧🇪🇧🇪🇧🇪 -Plateni Davacki do registracija ...


3.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:00OPEL ASTRA J 1.7 CDTI

-Uvezen od Belgija -Registriran so Zelen Karton -Aluminski Bandasi so...


6.450 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:59Alfa MiTo 1.3 Jtd 2011 God

-Sega uvezena od Belgija🇧🇪🇧🇪 -Plateni davacki do registracija -...


3.950 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:59Bandazi za lada niva

Pravi ne se krivi odlicni 1500 denari komad


100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:42Gumi 15/Gumi Golf

Polovni gumi Kleber 195/65/15 M S all season 2015 god. 2 gumi se pos...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:41Bmw 5x120

Se prodavaat chelichni bandazi od Bmw e 90.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:57BMW F30

Se prodavaat felni izvadeni od BMW F30, 5x120 so odlichni Continental...


430 €
или предлог цена
Вчера 21:57SAVA GUMI SO BANDAS OD FELICIJA

SE PRODAVAAT DVE GUMI SO BANDAZI LETNI EDEN MESEC KORISTENI


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:47Мерцедес Mercedes SLK 200

Се продава Мерцедес SLK 200 - компресор 1998 година со 126,000км. Дво...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 21:41Alumiski Fellgi Za Audi 19 ki

5x112 19 Raspar za Audi A4 A6 A7 A8 Q7 Q5 imam sam 3 komdi pravi....


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 21:22AUDI A7 GOD 2012

Se prodava audi a7 3.0 2012 god,180 kw registriran do 5 2022 vo oddli...


20.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 21:19Audi A4 1.9Tdi S Line 131Ps Automatic F1

So naj Full Oprema Na Audi A4 Automatic F1 Vo odlicna Sostojba Socuva...


4.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 21:1114 Ford celicni bandazi so zimski gumi 185/65/14

Prodavam celicni bandazi komplet so balansirani zimski gumi 185/65/14...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:58ANDROID RADIO NAVIGACIJA

NAJNOV MODEL NA ANDROID RADIO DVD SO NAVIGACIJA ZA VW VOZILA GOLF,PAS...


Вчера 20:24Продавам заден калник за полуприколка

Продавам нов-некористен заден калник за полуприколка Контакт: 070 27...


10 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

Вчера 20:18Продавам гуми за камион

Продавам 2 предни гуми за камион, димензија 295/80-22.5 марка Bridges...


20 €
или предлог цена
Вчера 20:18Hamachi 2018 god pali vozi

Se prodava hamachi, socuvan Pali vozi..


540 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 19:38Polica za golf 4 so se zvucnici

Elipsi zvucnici 070302320


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:28  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa C 1.2 twinport 59 Kw 2005G Full Oprema

Продавам Опел Корса, 1.2 твинпорт, 79 коњски сили, бензин, произведен...


2.599 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:26Mercedes a 170cdi

Mercedes a 170cdi Registrirana cela godina so klima,atest klima foli...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:24Gumi 4-> 275/45 R21~CONTINENTAL CROSS CONTACT ~NOVI/2020 год

-> Gumi 4 ком.-> 275/45 R21~CONTINENTAL CROSS CONTACT ~Bukvalno NOVI ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Вчера 18:09Swift 1.6 sport

Suzuki Swift 1.6 sport uvoz od germanija odlicen so mnogu mala potros...


4.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:07Gumi > 185/65 R15~MICHELIN ALPIN 4~Bukvalno NOVI->Made ITALY

Gumi > 185/65 R15~MICHELIN ALPIN 4~Bukvalno NOVI->(Made in ITALY) < -...


80 €
или предлог цена
Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

Gumi > 215/65 R17~BRIDGESTONE DUEL HP~Bukvalno NOVI ->SPAIN

Gumi > 215/65 R17~BRIDGESTONE DUEL HP~Bukvalno NOVI ->(Made in SPAIN)...


35 €
или предлог цена
Вчера 17:54  НОВ ОГЛАС

Gumi 2 ком-> 195/65 R15~BRIDGESTONE BLIZZAK~Bukvalno NOVI->

Gumi 2 ком-> 195/65 R15~BRIDGESTONE BLIZZAK~Bukvalno NOVI->(Made in F...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 17:52  НОВ ОГЛАС

185 65 15

Se prodavaat 4 gumi 185 65 15 2 gumi pirelli 2 michelin odlicnii


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:50Gumi > 205/55 R16~NOKIAN WR~Bukvalno NOVI->(Made in FINLAND)

Gumi > 205/55 R16~NOKIAN WR~Bukvalno NOVI->(Made in FINLAND) < - > M+...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:48  НОВ ОГЛАС

Rezervna guma za VW, AUDI, MERCEDES -17-

Tenka ne koristena 5x 112 071 213 110


120 €
или предлог цена
Вчера 17:47Gumi 4 ком->215/60 R16~PIRELLI S-ZERO3~Bukvalno NOVI->ROMANY

Gumi 4 ком.> 215/60 R16~PIRELLI S-ZERO>3~Bukvalno NOVI->(Made in ROMA...


70 €
или предлог цена
Вчера 17:46  НОВ ОГЛАС

Gumi 2 ком-> 185/65 R15~MICHELIN ALPIN ~Bukvalno NOVI->ITALY

Gumi 2 ком-> 185/65 R15~MICHELIN ALPIN ~Bukvalno NOVI->(Made in ITALY...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 17:44  НОВ ОГЛАС

Daewoo Matiz 800cc 2006 reg.01.2022 Plin A-test TOP CENA ITN

Daewoo Matiz 800cc 2006god.reg.do 15.01.2022g.plinski ured so A-test ...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
999 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:28Audi Q5 quattro 3.0 2010 MOZNA ZAMENA

➖AUDI Q5 quattro 3.0 2010 Regjistrim deri në Janar 2022 K...


15.499 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:58Vektra 1.9cdti 120ks

Kontakt -071-269-365 Zelen karton cela godina,dva para bandasi so No...


2.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:52Alfa Romeo 156 1.9jtd

✅ Alfa Romeo 1.9 JTD ✅ Регистрирано до 02.2022 ✅ 2005год. За п...


1.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:44  НОВ ОГЛАС

Delovi Za Toyota carina

Delovi Za Toyota carina 2.0dizel


1 €
или предлог цена
Вчера 16:44Половни гуми 10.00 - 20 за Багер !

Гумите се во солидна состојба !!! 🔝🔝 Едната е Mitas,едната е Galax...


100 €
или предлог цена
Вчера 16:39  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 123

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам