8722 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodazba na polovni avtodelovi za site marki na vozila

Продажба на половни делови за сите видови на возила. Audi,BMW,Citroe...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 22:10Промовирано

MERCEDES E220D AMG-PAKET FULL FULL OPREMA

FULL FULL OPREMA. så makedonski tabli avgust 2022 e registrirano A...


38.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
42.000 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

*** OPEL CORSA 1.4i *** REGISTRACIJA 04/2023 ***

Se prodava Opel Corsa D 1.4 benzin. Odlicno socuvana, stegnata, to...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:20Промовирано

MAZDA 3 2.2 MZR CD, SPORTLINE, BOSE

MAZDA 3 2.2 MZR-CD 2011 185 KONJSKI SILI UVEZENA OG GERMANINA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:33Bandazhi***Audi,Vw,Seat,Mercedes***

Bandazhi 5x112 i 5x100 so 10 dupki Zdravi pravi.Gumi dve na 50% dve...


Денес 16:29Се продаават гуми во одлична состојба

Се продаваат две скоро нови гуми 245/50/18 Petlas Velox Sport PT ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:29***Се продава Audi A3 1.9 TDI 105 KS***

Се продава одлично одржувано и сочувано Ауди А3 1.9TDI 105кс (одлич...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:29***OPEL ASTRA FACELIFT 2008 1.6 116PS.PERFEKTNA***

Opel Astra H 1.6 116 k.s.2008 g.realni 210 000.bandasi aluminski 18 s...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:18Dacia Sandero 1.5dci 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba maximalno socuvano vnatresno i nadvore...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:15Audi A3 1.9 TDI S-Line

Voziloto e vo odlicna sostojba socuvano vnatresno i nadvoresno. Uvez...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:15Audi 5x112 со нови гуми Dunlop 17"

Се продават бандажи во одлична состојба оргинал Audi 5x112 со нови г...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:145x112 R 15 vw skoda seat audi bandazi

celicni bandazi za zimski gumi.


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:12MAZDA 6 2.0D 140KS 2008 GOD ODLICNA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DISEL 2008GOD.CLASSIC BOSE SOUND SISTEM REGIST...


6.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.450 €
Битола

Автомобили

Денес 16:11BANDASI ZA BMW 5x120 16ki

Bandasite se zdravi pravi nese krivi nese vareni gi davam so garanci...


200 €
или предлог цена
Денес 15:39BANDASI ZA BMW F10 5x120 18ki

Bandasi za BMW 5x120 18ki Bandasite se vo odlicna sostojba nese kri...


Денес 15:39ALPINA BANDASI ZA BMW 5x120 19ki

Poveke info na 076611123 Moze zamena samo za telefon iPhone


Денес 15:39Mercedes ploca za avtomatik 722

Nova ploca za avtomatik menjac 722 699 0


90 €
или предлог цена
Денес 15:37Enduro Kross slamki za spici

slamki za spici za kros i enduro Dolzina 18cm Dijametar 0.5cm Parcin...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Денес 15:31SPIRALI SPORTSKI *EINBACH*ZA RENO LAGUNA 3

EINBACH 4 SPORTSKI AMORTIZERI ZA RENO LAGUNA 3 RACING ZA SPUSTANE


150 €
или предлог цена
Денес 15:31Бандажи со гуми М+Ѕ

Бандажи со гуми М+Ѕ


Денес 15:27SE PRODAVA KIA SPORTAGE

KIA SPORTAGE 11.11.2014 prva registracija PRV SOPSTVENIK 47.000 KM...


14.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:23TIGUAN 2.0 TDI 115HP 2013

-Panoramski soncev krov -Kozen volan -Kozen 6 stepen manuelen menuv...


12.996 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.997 €
Битола

Автомобили

Денес 15:07Motor actros stek pumpi grani turbo

Motor za actros


1.000 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 €
Денес 15:07Sprinter 515 20008 god top

Repariran nadvoresno ekstra novi gumi novi disk i plocki ,gurtni,kli...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

Денес 15:07Avtobus mercedes 403 2004 euro 3

Vo odlicna sostojba reg cela godinamozi zamena za minibus ili ponov ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

Денес 15:07Avtobus top sostojba

Reg cela godina klima vebasto ekstra sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

Денес 15:07MERCEDES ML320 CDI 4MATIC

MERCEDES ML320 CDI 4MATIC vo Ekstra sostojba Full oprema i 4 novi zim...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:02Opel corsa 1.2 benzin 59 kw uvozz 08g

Perfekt sostojba plateni site davacki do registracija Proba I proverk...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:40Audi A4 19 TDI 110 HP

Kolata e bez mana servisirana golem i mal servis prednica odlicna , o...


1.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:37BMW E46 320i 150KS benzin -(audi, golf, passat, )

Se prodava bmw 320 benzin 150ks Motor odlicen Karoseriski zacuvana...


2.250 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.400 €
Битола

Автомобили

Денес 14:26CITROEN C3 EXLUSIVE PLIN

Citroen c3 2005 2005 1.6 110 ks registrirano doneseno od Svajcarija ...


3.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:24AUDI A6 2.7 STAKLO DONESENO OD SVAJCARIJA

PRODAVAM AUDI A6 2.7 QUATRO 133kw 180KS DONESENO OD SVAJCARIJA VO APR...


8.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:24BANDAZI

Se prodavat bandazi za opel 5x100 zdravi pravi


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:18SMART

Se prodava smart dobro zacuvan servisiran registriran za povejke info...


2.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:18Michelin 4 letni gumi 215-65 R17, proizvedeni 2017 godina

Se prodavaat 4 letni gumi MICHELIN Primacy so dimenzii 215-65 R17 k...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:16Guma Continental 215/55/16

Gumata e nova, top sostojba!


1.700 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 14:10BMW 318D 2.0 143 KS

BMW 318D 2.0 143 KS, prva registracija 2014 GOD, F30, mala potrosuvac...


14.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:10OPEL ASTRA G 1.7 DTL REG.DO 05. 2023

SE PRODAVA OPEL ASRTRA G CONFORT KARAVAN VO ODLICNA SOSTOJBA .KOLATA ...


1.549 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:02HAMACI SCUTER 50CC 4T KAKO NOOV!

SE PRODAVA SCUTER HAMACI DRAGON A9-4T 50cc 2021GOD MOTORCETO E NOVO E...


63.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:57MERCEDES E250-turbodizel

SE PRODAVA MERCEDES E-250 TD 150ks. ELEGANCE FUL OPREMA REGISTRIRAN D...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:53BRAVA ZA BERLINGO ili PARNETR

- BRAVATA E IZVADENA OD DESNA VRATA, MISLAM ODGOVARA I ZA LEVA VRATA ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:46Aprilia sr50 KAKO NOVA BEZ GREPKA 2018ta godina - PREKRASNA!

Aprilia sr50 50cc dvotaktna Proizvedena 2018ta godina Kupena e od D...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.899 €
Денес 13:45PEUGEOT 106 1.5 DIZEL se prodava na delovi

Peugeot 106 1.5 dizel na delovi Ima skoro se Extra ceni


1 €
или предлог цена
Денес 13:40Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам