Подкатегорија:
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
Денес 07:54Ford 3000

Se prodava Ford 3000 vo odlicna sostojba pali vozi. Moze i zamena z...


2.900 €
или предлог цена
25 јан 21:41Leskovacki plugovi

Se prodavaat Leskovacki plugovi vo odlicna sostojba moze da se vidat ...


230 €
или предлог цена
25 јан 21:41IMT 509.

Imt 509. Koplet mehanizacija. Tel za kontakt. 071/246-507


По Договор
или предлог цена
06 јан 10:23Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan


8.900 €
или предлог цена
03 јан 12:52ford 3000

ford 3000 078700835


3.000 €
или предлог цена
29 дек 21:54Sapa za drva nova ne koristena

11


11 МКД
или предлог цена
23 дек 19:16Ford 4100

Ford 4100


По Договор
или предлог цена
22 ное 18:28Кука за трактор со разбој

Продавам нова кука за трактор со разбој. Цена по договор


1 €
или предлог цена
12 ное 22:24IMT 509

ИМТ 509 - приколка - плуг - тегови - фреза - ралце (го нема н...


1.700 €
или предлог цена
01 ное 13:00Gumi 13.6 R 28

Polovni gumi 100€ za parce 2 gumi


200 €
или предлог цена
17 окт 15:37Gumi 13.6 R 28

Gumi polovni 100€ za parce 2 gumi


200 €
или предлог цена
17 окт 15:16Се продава IMT 539

Се продава IMT 539 со него се продава приколица дрлачи и плузи повеќе...


1 €
или предлог цена
08 авг 12:11baliracka claas

se prodava baliracka claas markant 50 vo extra sostojba.moze zamena z...


1.700 €
или предлог цена
27 јул 12:39Traktor David Braun990

se prodava traktor David Braun990 poln diesel 75 konja so dokumenti.....


1.650 €
или предлог цена
29 мај 21:58Zemjodelska mehanizacija

Se provava trinca 1.80m so dva klipa italijanska, freza meritano 2.20...


123 €
или предлог цена
05 мај 11:30Landini 95кс.Nov uvez Italia

Traktorite sa nov uvez ot Italia,TOP!!TOP!! Sostojba(KATO NOV!!!!) l...


6.200 €
или предлог цена
16 мар 21:05Prikolka za drva.

Prikolka za drva so vazdusni kocnici.


899 €
или предлог цена
14 мар 12:36traktor FORD 3000

ODLICNA SOSTOJBA TEL 075229525


3.000 €
или предлог цена
04 јан 21:27Se prodava traktor

Se prodava celosno ispraven i so dokumeti zvonete na 075 648 991


1.850 €
или предлог цена
13 дек 23:42Goldon

Goldon ispraven informacii na tel 075648991


650 €
или предлог цена
13 дек 23:41Traktor

.


По Договор
или предлог цена
15 окт 21:06Prikolica

Vladimir 075 943 032


42.000 €
или предлог цена
07 окт 17:25toma vinkovic 419

se sto vi treba za toma vinkovic imam i cel toma vinkovic 523 moze i ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 20:56509 motor

prodavam 2motora od 509 eden za kultivator eden industriski toj za ku...


1 €
или предлог цена
31 авг 23:20Fiat 500 DT SPECIAL

Broj za info : Antonio: 076 241 092


6.500 €
или предлог цена
01 јул 11:20Се продава трактор DF 404

Тракторот има кабина. Година на производство: 2012 Цена по догово...


По Договор
или предлог цена
16 мај 14:48Plug Obratac

Se prodava plug na racno obrakjanje vo ispravna sostojba


350 €
или предлог цена
16 апр 13:41Pluzi dvojki kako novi

Se prodavaat pluzi dvojki vinicki kako novi..pluzite se pojacani i od...


1 €
или предлог цена
31 мар 19:41Traktori

se prodavaat dva traktori Landini 7500 vo ispravna sostojba so gole...


1 €
или предлог цена
16 дек 19:45дрљачи

Се продаваат дрљачи скоро нови, многу малку користени. Цена по дого...


1 €
или предлог цена
25 ное 11:46se bara kapak sa kosacka briggs&stratton 148cc 450

koj ima vakov kapak kako na slikite neka mi zvoni mi treba za kosacka...


100 €
или предлог цена
13 ное 19:38FIAT 600dt 4x4

Uvoz od swiss EXSTRA 0041 079 479 51 60 viber


5.999 €
или предлог цена
25 авг 19:58Vitlo Makara

Se prodava vitlo makara za drva.se zakacuva na polugi.pasuva na sekoj...


550 €
или предлог цена
16 апр 11:18Trobrazden plug

Se prodava trobrazden plug vo odlicna sostojba., Plugot e za traktor...


500 €
или предлог цена
10 мар 18:45Traktor SAME Minitauro 60

Traktorot e vo dobra rabotna sostojba. 60 KS, Duplak 4x4


1 €
или предлог цена
07 фев 09:35Atomizer -800 L

Se prodava atomizer 800 l vo odlicna sostojba , moze da se vidi vo se...


1.000 €
или предлог цена
28 јан 22:28Atomizer

Se prodava atomizer 300l vo ispravna sostojba. So kardan napraven e d...


1 €
или предлог цена
28 јан 22:28kultivator imt 509, prikolka, kosacka, freza, ralo, tegovi

Motokultivator IMT 509 so prikolka, kandzi, tegovi, ralo, freza, kosa...


1.800 €
или предлог цена
26 дек 20:27IMT509

Se prodava motokoltivator vo odlicna sostojba so prikolka I plug lega...


1 МКД
или предлог цена
10 дек 19:49Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам