Скопје Центар
                   
783 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЧИСТА КОЖА МАНТИЛ "VALANTINA"

Golemina-- S-- Ednas oblecen.. .


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женска Облека

Денес 11:04Maska kozna jakna XL velicina

Se prodava maska kozna jakna Xl velicina vo odlicna sostojba bez nika...


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

Денес 09:22Клупски тренерки

Малку користени Од фудбалски клуб се 1200 ден Тел 071 27 11 25


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

Денес 08:31  НОВ ОГЛАС

Свечена чанта плик Accessorize

Продавам нова чантичка со синџирче, светло крем боја со светки. Бренд...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Денес 03:33Брош Ѕвончиња

Празничен брош со ѕвончиња. Од Америка.


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

Денес 03:32Брош Снешковци

Празничен брош со снешковци, од Америка. Цената е фиксна. Продавам дв...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

Денес 03:32Зимски патики-чизми

Зимски патики-чизми бр. 41, внатре со волна, погодни за зимна доба, ...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

Вчера 23:24Canadiens

Jaкнa Canadiens, многу добро сочувана. Moже преку Брза пратка да се ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

Вчера 23:24Prodazba na jakni od poznati marki

Se prodavaat jakni od marka ZARA, BENETON.Dzemperi i rolki Massimmo ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женска Облека

Вчера 22:26REPLAY JAKNA

Se prodava nova jakna replay kuoena od profavnica na REPLAY ,ja oroda...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

Вчера 16:36Karl lagerfield patiki moze zamena

Novi karl patiki noseni dva pati Broj 43 komplet so kutija i futrola...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

Вчера 15:45Novi patiki za trekking quechua mh100

Патиките се нови купени од декатлон, ги продавам поради згрешен број....


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

Вчера 13:41Max Mara Weekend crn kaput

Max Mara Weekend crn kaput, br 44 cista volna. Ednas oblecen. Exluziv...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женска Облека

Вчера 13:00Detski Cizmi

Rasprodazba na detski cizmi, ostanati broevi 300 den na golemo. Tel....


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за девојчиња

Вчера 13:00Se prodava novo zensko sako od Zara

Се продава ново сако од Зара. Може да се носи на свадби, крштевки, ра...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женска Облека

Вчера 11:29EXTRA ЖЕНСКИ БЛУЗИ,ЏЕМПЕРИ,КОШУЛИ....L,XL-БАГАТЕЛА

ПРОДАВАМ ЖЕНСКИ БЛУЗИ,ЏЕМПЕРИ,КОШУЛИ,МАИЧКИ и др.како нови,без траги ...


50 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
100 МКД
Скопје Центар / Скопје

Женска Облека

Вчера 10:45МАНТИЛ 100% пмук,колекција "GRACIJA FASHION"бр.40

ПРОДАВАМ ЖЕНСКИ МАНТИЛ 100% памук,од позната колекција "GRACIJA FASHI...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женска Облека

Вчера 10:32Torbi

Ranci za majki (Organizer )


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Вчера 10:22Tasni

Sportsko Masko Tasnice ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Вчера 10:15Novcanici

Kozni novcanici za karticki mnogu kfalitetni


590 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Новчаници

Вчера 10:15Ранци

Sportski Ranci


750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Вчера 10:15Се продават женски спортски ташни

Спортски ташни Тел 071303019


599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Спортски торби

Вчера 10:14Се продават машки спортски торби

Спортски ташни Тел 071303019


799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Спортски торби

Вчера 10:14Ранци

Ранци за мајки организер Тел 071303019


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Спортски торби

Вчера 10:14Torbi za Majki

Torbi za Majki (organizer) so poveke dzebovi. Ja zadrzuva toplinata n...


1.190 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Спортски торби

Вчера 10:14Detski Trenerki

🆕️🆕️🎁🎀🎁🎀🆕️🆕️ Dostapni velicini  4-5/6-7/8-9/9-10/11-12 🏪 Za...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Облека за момчиња

Вчера 10:14Patiki Nike

Patikite se extra socuvani .Se raboti za original.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

Вчера 09:23Продавам BATA кожни машки чевли бр.42(43)

Продавам нови БАТА кафеави кожни чевли бр.42, одговара на 43. Чевлите...


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машки обувки

Вчера 08:38Pantoloni za skijanje novi Colombia

Se prodavaat detski L pantoloni za skijanje 2 para novi neobleceni , ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

Вчера 07:28TOTALNA ELIMINACIJA!!!!!!!! 70% - CENA NA SEKOJA SLIKA

TOTALNA ELIMINACIJA!!!!!!!! 70% - CENA NA SEKOJA SLIKA 075 248 405...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

Вчера 02:00NOVI MAICKI COLUMBIA I NORTH FACE

Champions / north face maicki - 400den. 075 248 405


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

Вчера 01:59NOVI TASNI

NOVI KOZNI TASNI CENA 1300 DEN. кожни ташни TEL -------> 075 ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

Вчера 01:58COLUMBIA / THE NORTH FACE OUTDOOR PANTALONI

COLUMBIA / THE NORTH FACE OUTDOOR PANTALONI Izraboteni od likra. ...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

Вчера 01:58SET KAPA + ŠAL

SET KAPA + ŠAL STANDARDNA GOLEMINA


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

29 ное 22:48Словенски кожни чизми Slovenski kozni cizmi

Novi kozni cizmi, vodootporni, slovensko proizvodstvo. Ima golemini 4...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

29 ное 22:03Copperminer čizmi za sneg br.37

Ednas noseni vodootporni cizmi za sneg od brendot Copperminer postave...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

29 ное 19:01Adidas Superstar Black Beam Yellow

Модерни, уникатни патики. Малку се носени, одлично зачувани. Комфорни...


48 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

29 ное 17:59Pred sezonski popust na cevli i cizmi

Se prodavaat malku noseni cevli, cizmi i canti od 1.000 den - 2.500 d...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

29 ное 17:00Patiki Prospecs

Patiki se Novi Running.Se raboti za original doneseni od stranstvo.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

29 ное 13:52Se prodavaat Police prekrasen model original naocari-ocila

Se prodavaat prekrasen model ocila za sonce naicari Police.


3.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Очила за сонце

29 ное 09:02Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам