599 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RAM 8 GB DDR3 1600MHz

RAM 8 GB DDR3 PC3L 1600 MHz - 1500 Denari RAM 8 GB DDR3 1600 MHz - ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
Вчера 12:53SODIMM Ram Memeory DDR4 16 GB 3200 HMz

SODIMM Ram Memeory DDR4 16 GB


3.000 €
или предлог цена
Вчера 12:53Ram Memeory DDR3 8 GB

Ram Memeory DDR3 8 GB 1600 MHz za laptop


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53Ram Memeory DDR3 4 GB

Ram Memeory DDR3 4 GB


600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53Ram Memeory DDR3 4 GB

Ram Memeory DDR3 4GB-1600 MHz


600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53MENUVAM GeForce RTX 3060 LHR

Menuvam Ge Force RTX 3060 rabotena necel mesec originalno pakuvanje z...


Вчера 12:29Десктоп i5 10400f/ RX580 8/ NVME 500GB

Продавам десктоп конфигурација составена од i5 10400f CPU, h410 плоча...


28.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 09:23Toshiba satellite l855 i7 processor defekt ne pali

Laptopot e socuvan po dogovor


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 07:59Logitech C925e 1080p Business Webcam

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming Enhanced 10...


3.000 МКД
или предлог цена
02 фев 17:04Procesor intel core i5-4590

Procesor intel core i5-4590


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
01 фев 18:01СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 НА ПОВИК. ИНСТАЛИРАМЕ НА КОМПЈУ...


По Договор
или предлог цена
01 фев 16:06TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


01 фев 14:08Lenovo Thinkpad i3 1TB

Lenovo Thinkpad so Windows 10 instaliran, nema nikakvi problemi, rabo...


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

01 фев 11:31Processor intel core i5-3470

Processor intel core i5-3470 LGA1155 # of Cores 4 # of Threads 4


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 22:48prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


18.000 МКД
или предлог цена
31 јан 18:55Lenovo -Think Centre Edge +Monitor 17-wireles

Prodavam mnogu malku upotreben kompjuter so slednive dodatoci i karak...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

30 јан 12:57Gigabyte GT 1030 gddr5 edition

Nema problemi, ne e koristena za majning Broj: 071351801


30 јан 09:25Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
29 јан 13:23Hard Disk 8 TB 4 TB WD Seagate

Se prodavaat interni Hard diskovi WD I Seagate od 4 i 8 tb 4TB 4000...


4.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:00AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор

🔴AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор ✅Големина на панел:...


10.700 МКД
или предлог цена
29 јан 12:35Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Прода...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 12:35SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
29 јан 12:35PHILIPS SHK2000

🎧 PHILIPS SHK2000 🎧 🔵Големина за деца, ограничен максимален вол...


990 МКД
или предлог цена
29 јан 12:34Сервис за персонални компјутери и лаптопи

🔷Ви се расипа лаптопот? 🔷Не се вклучува Вашиот компјутер? 🔷Не мо...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

29 јан 12:33ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro garancijа 1 godina ...


600 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

29 јан 12:32Serviz za Kompjuteri

▪️▪️▪️ НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ▪️▪️▪️ ✅Професионален и брз сер...


300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

29 јан 12:32Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 12:31Tastatura.EXTRA

Gaming keyboars Redragon k552 RGB Blue switches.vo odlicna sostojba ...


28 јан 08:31Prodavam ASUS RX-470

Asus rx-470 4gb, graficka vo super sostojba, ne maltretirana, od dom...


27 јан 21:07RAM 8 GB DDR4 za Laptop

RAM 8 GB DDR4 za Laptop


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
27 јан 13:16SK Hynix 16GB PC4-2666V DDR4 Memory

SK Hynix 16 GB DDR za Laptop


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
27 јан 13:15Orginalni Tasni za Laptop i Tablet V7

Water-resistant Neoprene Laptop Sleeve Laptop Size: 14.1 in Color: ...


600 МКД
или предлог цена
24 јан 13:05Kyocera FS 1040

Prodavam laserski printer Kyocera FS-1040 vo doobra sostojba so koris...


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 12:32Monitor монитор

Monitor tel za kontakt 070 818 350 riki


3.000 МКД
или предлог цена
21 јан 19:50PC so SSD vo odlicna sostojba

Prodavam PC so SSD vo mnogu dobra sostojba, brz


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

16 јан 11:15Asus Laptop - odlicna sostojba

Prodavam Asus laptop vo odlicna sostojba, mnogu socuvan bez grebnatin...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

16 јан 11:15Super oferta

Nvidia gtx 1050ti 4gb Processor i5-7500 3.40ghz 8gb RAM Hdd 1tera...


570 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

15 јан 23:42HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
11 јан 15:37Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Про...


1 МКД
или предлог цена
11 јан 15:36ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

🔵 ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP🔵 🟥Голем асортиман на ек...


11 МКД
или предлог цена
11 јан 15:36Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам