Подкатегорија:
                   
3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Deloven prostor

Se prodava,izdava delovniot prostor od 95metri kvad... Lokacija: ved...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Деловен простор / Канцеларија

08 мар 20:02Deloven objekt pokraj obikolnica vo Bogdanci

Се продава деловен објект Г2 со нето површина 610m² на заобиколен пат...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Деловен простор / Магацини

12 апр 21:53Deloven prostor vednas do Royal Medica

Se izdava deloven prostor 80m kvadratni, pogoden za sekakva namena na...


11.111.111 €
или предлог цена
09 јан 14:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам