610 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Logitech C925e BUSINESS WEBCAM

C925e BUSINESS WEBCAM 1080p https://www.ebay.com.au/p/1074621020?i...


Вчера 14:06  НОВ ОГЛАС

HP EliteDesk 800 G3 Mini

HP EliteDesk 800 G3 Mini DM 65w intel Core i5 - 6500 @ 3.20GHz 12 D...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:04  НОВ ОГЛАС

16 gb Ram 512 gb Memorija

vostro 3500 i3 1115g4 16 gb 512 ssd 15.6 inch


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Macbook Pro 15-inch Late 2011, i7, 8gb ram, 1TB HDD

Macbook Pro 15-inch Late 2011, i7, 8gb ram, 1TB HDD so dve graficki ...


209 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:34Macbook Pro 13-inch Mid 2012, i5, 4gb ram, 240gb SSD

Prodavam Macbook Pro 13-inch, Mid 2012 Processor 2,5 Ghz Intel Core ...


219 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:34Macbook Air 13-inch 2017, i5, 8gb ram, 128gb SSD

Prodavam Macbook Air 13-inch 2017 Koristen 3 meseci Processor 1,8 ...


399 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:34Prodavam evtino !! Hard disk HDD (4Tb, 1Tb, 500gb, 320 gb )

2 hdd po 4 Tb ( 3000 den ) 4 hdd po 1 Tb ( 1000 den ) 3 hdd p...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 04:06Продавам Gigabyte RTX 2060 6GB

Продавам Gigabyte RTX 2060 6GB, користена во одлична состојба, промен...


12.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 12:04Продавам HP ProDesk PC

Продавам HP ProDesk PC за офис и сурфање по нет одличен, i3 6100 проц...


4.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 МКД
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

24 сеп 01:20Se prodava fujitsu lap top

Se prodava fujitsu lap top vo super sostojba, funkcionalen, raboti sa...


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

23 сеп 13:56Laptop

Skoro nov vo ekstra sostojba bez niedna grebatinka


750 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 20:54Lenovo T560

Intel® Core™ i5-6300U Processor 15.60 inch 16:9, 1920 x 1080 pixel ...


320 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 15:43Lenovo T460S

Intel® Core™ i5-6300U Processor 14.0" FHD (1920x1080) 8GB RAM MEMOR...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 15:37Продавам графичка RX580 8GB

Продавам графичка RX580 8 GB во исправна состојба, тестирана. Не пра...


5.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.200 МКД
22 сеп 01:13СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 НА ПОВИК. ИНСТАЛИРАМЕ НА КОМПЈУ...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 14:00Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
20 сеп 11:21Fujitsu 5752

Se prodava fujitsu lifebook 5752, intel cor i5-3rd gen ram 4gb, 14 in...


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

19 сеп 22:58HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


18 сеп 18:12Se prodavaat tabletite

Prodavam tableti Lenovo 8 inci 2500 den Lenovo 8 inci 3000 den Sam...


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Таблети

09 сеп 18:58MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 13:49ASUS DUAL RX 580 8gb

Prodavam dobro socuvan graficka kartica ne e otvarana, redovno cisten...


07 сеп 20:38Processor intel core i7-3770

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


4.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 15:30Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.500 МКД
или предлог цена
06 сеп 15:30INSTALIRAM PROFESIONALNO WINDOWS:XP,7,8,10PROGRAMI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078202985 ZA SEKOJA INTER...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 14:06Rigovi oprema

Prodavam site delovi za konfiguriranje rigovi Graficki Procesori M...


02 сеп 11:34Monitor Samsung SyncMaster 24" kako nov

Super socuvan monitor. So monitorot ide originalnoto CD so drajveri i...


5.000 МКД
или предлог цена
31 авг 22:04ASUS RTX 3060 DUAL

Menuvam nova voopsto ne koristena graficka za Rx 6700


25 авг 15:07Processor intel core i7-2600

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
23 авг 13:14Novi WD Elements Hard Disk 4TB Eksteren

Eksterni Hard Diskovi 4 TB novi neotpakuvani HDD WD Elements 40...


4.000 МКД
или предлог цена
18 авг 13:00Windows 10, Antivirus, Office, Adobe instaliranje

077-852-318 Viber i Whatsapp Instaliranje za: •Windows 10 •Driveri •A...


500 МКД
или предлог цена
17 авг 08:26se prodava hitno kompjuter + monitor ekstra cena

Se prodava hitno kompjuter komplet so monitor MI, tastatura,zvusnici,...


25.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

15 авг 00:08Processor intel core i7-3770K

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


5.000 МКД
или предлог цена
13 авг 16:58HP X 360 Laptop za delovi prodavam.

HP X 360 Laptop za delovi prodavam. Ima ekran so Touch 360 stepen moz...


50 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 06:44TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


10 авг 11:58MATICNI PLOCI 478,939,AM2,AM3,LGA775,1150,1155,

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:402x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako p...


7.499 МКД
или предлог цена
08 авг 12:232x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


500 МКД
или предлог цена
08 авг 12:23Novi WD Elements Hard Disk 4TB Eksteren

Eksterni Hard Diskovi 4 TB novi neotpakuvani HDD WD Elements 40...


4.000 €
или предлог цена
03 авг 15:09WD Elements Hard Disk 4TB Eksteren

Eksterni Hard Diskovi 4 TB novi neotpakuvani HDD WD Elements 40...


4.000 МКД
или предлог цена
03 авг 15:09Desktop kompjuter + monitor + biro

Prodavam desktop so monitor i biro Ismail 070688507


3.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

22 јул 09:01Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам