117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПЧЕНКА PCENKA

СЕ ПРОДАВА УВРЕКЕНА ПЧЕНКА ВО ВРЕКИ ПО 50 КГ.


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:09Konvektomati duvalki pecki

Konvektomati duvalki pecki razlicni golemini


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Masina za varenje testenini

Inox so korpi razlicni po' golemina. Raboti na plin


1.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Pancir creva crevo / Панцир црева црево

Pancir creva od site golemini .. za niskomonazna cesma 3/8 40cm - 6...


60 МКД
или предлог цена
24 јан 08:42Cirkular za kanali Matrix

Prodavam cirkular za kanali vo zid Matrix WC 1800.. Nov ne upotrebuva...


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
24 јан 08:36SEKAC ZA CEFKI

Nov germanski


20 €
или предлог цена
22 јан 21:05GUBRERASTURAC

Informacii na telefon 077 682 682 i 078 371 300


1 €
или предлог цена
21 јан 22:03Industriska masina za sienje JUKI

Se prodava industriska masina za sienje JUKI Model:DLN-415-4 vo isp...


5.500 МКД
или предлог цена
21 јан 12:51Итно СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА ОТВОРАЊЕ НА РАМКИ СО МЕД

Итно се продава електрична машина за отворање на рамки со мед во одли...


1 €
или предлог цена
19 јан 18:36Digalka-Dizalica(Omer-Concord 3500kg)

Vo odlicna sostojba


2.000 €
или предлог цена
18 јан 11:24Metal Art - IZRABOTKA OGRADI, PREGRADI,SECENJE/USLUGA NA CNC

⚫️ Изработуваме и монтираме огради за балкони, врати, прегради, рамка...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
13 јан 08:33Makaza za lim 4x1210

Se prodava makaza za secenje na lim d_max=4mm. Pogodna e za secenje ...


3.000 €
или предлог цена
10 јан 07:20Secenje na limovi so CNC plasma

Професионално сечење на секаков вид градежен челик со дебелини од 3 ...


130 МКД
или предлог цена
10 јан 07:20Masiza za secenje asvalt ili beton

Se prodava masina za beton donesena od italia i vo ispravna sostojba ...


1.250 €
или предлог цена
09 јан 13:51Огледала за фризерско студио

Огледала со најразлични димензии за фризерско студио. Најголемото е ...


По Договор
или предлог цена
07 јан 21:29Полици за фризерско студио

Најразлични големини на полици. Полиците се со одличен квалитет и во...


По Договор
или предлог цена
07 јан 21:25Опрема за фризерско студио и полици

Продажба на апарати и мебел за опремување на фризерски салон. Огледал...


По Договор
или предлог цена
06 јан 18:23Izrabotuvam etiketirki

Izrabotuvam etiketirki i aplikatori za etiketi spored vesi potrebi (h...


1 €
или предлог цена
02 јан 09:07Prodavam/izrabotuvam masina za struganje so beskone. smirgla

Prodavam / Izrabotuvam masini za struganje, brusenje, ramnenje, polir...


1 €
или предлог цена
02 јан 09:07Digalka-Dizalica(Omer-Fox 3600kg)

Vo odlicna sostojba, pogodna za vulkanizerska rabotilnica, i centrira...


4.500 €
или предлог цена
25 дек 15:23Patent klucevi / Gedora / 108 parcinja / Alat

Marka Marshal.. 108 visoko kvalitetni hrom vanadium parcinja .. 1/2 i...


4.000 МКД
или предлог цена
23 дек 15:21Prodolzen kabel kabli /

Marka Dani Best .. Mnogu kvalitetni prodolzni kabli na makara so 4 me...


4.000 МКД
или предлог цена
23 дек 15:21Екструдер линија за ребрасти црева

Екструдер линија за ребрасти црева,две линии со алати за ф/13,ф16,ф/2...


1 €
или предлог цена
11 дек 22:05Pcenka Пченка

Се продава пченка околу 7 тона од оваа реколта од Зрновци Количина по...


1 МКД
или предлог цена
10 дек 13:14KOMPRESOR LAM 200L 3HP

Poloven Kompresor 200l 3HP, raboti bez prekorno. Redovno servisiran...


30.000 МКД
или предлог цена
07 дек 13:00Бормашина PARKSIDE PSBM 750 B2

Нова, купена во Италија


3.000 МКД
или предлог цена
03 дек 18:40Брусалица ARMOUR 500 W

Нова неотпакувана купена во Италија.


2.000 МКД
или предлог цена
03 дек 18:34Брусалица PARKSIDE 2000 W

Нова PARKSIDE бруселица со гаранција, купена во италија 2000 W..


5.000 МКД
или предлог цена
03 дек 18:29Becker - motorna prskalka

Mnogu malce koristena vo ispravna sostojba.


4.500 МКД
или предлог цена
27 ное 16:04Косачка

Косачка за висока трева,Марка BSC Италија,должина на коса 130 см,


550 €
или предлог цена
21 ное 10:16Alati i masini

Se prodava: Hidraulicen bonsek Stubna busalica so futer mala Stubn...


По Договор
или предлог цена
20 ное 20:54Elmaz Vakum t-cutter

Vakum 30 evra Elmaz 30 evra T-cutter 150 evra 070624670


30 €
или предлог цена
14 ное 21:54Sanduci za pceli LR

Eden komplet se sostoi od : podnica,3 tela so buseni ramki, zbeg, kap...


1 €
или предлог цена
14 ное 20:56Inoksna hauba

Nova ne koristena napravena po greska cena po dogovor Info tel. 0704...


1 МКД
или предлог цена
03 ное 00:43Kompresor Michelin 200L, moze i zamena za pogolem

kompresor Michelin 200L, Moze i zamena za pogolem. kupen vo mart 202...


51.000 МКД
или предлог цена
23 окт 13:00Se prodava masina za sobiranje na lesnik

Se prodava masina za sobiranje na lesnik Monchinero donesena od it ex...


1 €
или предлог цена
22 сеп 08:45SE PRODAVA NOZ ZA SECENJE HARTIJA

NEUPOTREBUVAN NEAM ISECENO POVRKR OD 300 LISTA KAKO NOV DIMENZIJA N...


1 €
или предлог цена
14 авг 19:34Опрема за продавница

Половни ефтини и исправни во добра состојба за натамошно користење це...


1 МКД
или предлог цена
01 авг 09:20Nivi Vinicko

SE PRODAVA 7 DEKARI NIVA. MESTO SEDEVEC. SE NAOGJAAT NA VLEZOT KAJ V...


1 €
или предлог цена
30 јул 16:44Makins

Makina


1 €
или предлог цена
30 јул 05:48Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам