Подкатегорија:
                   
135 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam dve drveni masi i komoda

drveni masi i komoda dobro socuvani


4.000 €
или предлог цена
Вчера 20:17Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:56Stolici metalni

Se prodavaat metalni stolici za sekakva namena napraveni od metal i t...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:38Masa trpezariska,eftina

Masata ima dodatok za pushtanje so shto mu se zgolemuva dolzinata..Pr...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:59Masa

Zacuvani i kvalitetni


1 €
или предлог цена
Вчера 17:00Trpezariska masa i dva kreveti

Trpezariska masa so dimenzii 160x90 so moznost za prodolzuvanje za do...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:09Masa za kompjuter

Biro, masa za kompjuter Tel za kontakt 078349486


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 08:41Трпезариски маси

Трпезариски маси од стакло 12мм ( калено) поставени на метални нога...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:19МАСА

Се продава трпезариска маса, италијанско производство, има и додаток ...


6.000 МКД
или предлог цена
31 мар 22:10Трпезариска маса

Трпезариска маса 120 sm,со пуштање,со стакло гратис.Телефон за контак...


6.500 МКД
или предлог цена
31 мар 17:33Masa i stolici rezba stilski mebel

Se prodava kvalitetna masiv-masa ,izrabotka vo rezba od masiv-orev . ...


80 €
или предлог цена
31 мар 16:46Џамови и врати

Многу зачувана дограма


1.000 МКД
или предлог цена
31 мар 10:41Tv Filips Trkalezna masa i cetiri stolici

Cetiri stolici i trkalezna masa 6000 den Tv Filips ispraven 2500


150 €
или предлог цена
31 мар 07:24Se prodavaat stolici

Se prodavaat 6 socuvani stolici po povolna cena. Kontakt samo na t...


По Договор
или предлог цена
30 мар 21:53STOLICI

Se prodavat novi moderni STOLICI za sank i za masa 2500 denari parce ...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мар 13:57Masa i stolici

Masa so staklo 160x100 i pustena uste 40cm


15.000 МКД
или предлог цена
30 мар 12:10Kancelariski zelezni masi i stolici

Masite se kvalitetno izraboteni so zelezni ramki, koristeni vo intern...


1 €
или предлог цена
29 мар 16:00Одлично зачувани Маса и Столови

Дрвени, резбани. Масата е со стакло, не е гребена, цврста, во одлична...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
28 мар 19:06MASI NA RASKLOPUVANJE ZA KETERING, NASTANI...

masi na rasklopuvanje za ketering, nastani... IVERICA 2,5 santimi de...


1 €
или предлог цена
28 мар 11:34Trpezariska masa 170 x 90

Se prodava trpezariska masa 190 cm dolzina 90 cm sirina.se prodava po...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
28 мар 11:19Итно!!! Топ Цена! Трп.Маса 6 столици!

Продавам маса дрвена со класични ногарки 150х90( 40) и 6 дрвени столи...


8.500 МКД
или предлог цена
28 мар 10:50Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
26 мар 03:41Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
26 мар 03:41Се издаваат високи маси!

Издавам 7 високи маси за секаква пригода! Изработени од дрво. Цен...


200 МКД
или предлог цена
25 мар 15:01Stol

Se prodavaat stolici od masivno drvo,mnogu malku koristeni kako inven...


3.500 МКД
или предлог цена
23 мар 11:10Dve stolici za restavriranje

Cena na edna 40 eur. Dvete za 80 eur.


40 €
или предлог цена
21 мар 10:58SE PRODAVA MASA

Masata e vo odlicna sostojba Cena 2000 den


2.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:05Трпезариски маси и столици

Се продава 1 трпезариска маса и 4 столици Правоаголна: 110*70*74 со ...


1 МКД
или предлог цена
18 мар 11:45Столици

6 столици ,еко кожа тапацирани


1.300 МКД
или предлог цена
17 мар 14:24Столици

6 Столици тапацирани еко кожа , лесно за одржување


1.300 €
или предлог цена
17 мар 14:20Masa i stolici

Маса и 6 столици Добро сочувани комплет 200евра Контакт 072311432 ...


7.500 МКД
или предлог цена
12 мар 13:23Se prodavaat masa i 6 stolici, regal

Se prodavaat Masa drvena so furnir, dimenzii - 128*108 (180*108 pust...


По Договор
или предлог цена
11 мар 19:10Masi i stolici

Se prodavaat -65 stolici -4 golemi masi (164x90) -7 Mali masi(120x...


1 €
или предлог цена
10 мар 19:28Vitrina

Redok model na vitrina repariran moznost da se prefarba vo druga Boja...


1 €
или предлог цена
06 мар 15:32Masa

Dve masi prakam po kargo


4.500 €
или предлог цена
05 мар 18:33SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA

SE PRODAVA OKRUGLA TRPEZARISKA MASA OD LESNINA SO PUSTANJE,KAFEAVA BO...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
04 мар 09:38Klub masa

Odlicen dizajn, malku koristena, drvo


1.800 МКД
или предлог цена
03 мар 05:55Masicka nova

Masickata e skros nova ja prodavam zaadi zgresena boja


4.500 МКД
или предлог цена
01 мар 11:28SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
01 мар 08:26KLUB MASICKI - 3 PARC.

TELEFON ZA KONTAKT : 078 438 720


1 МКД
или предлог цена
28 фев 15:40Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам