Подкатегорија:
                   
203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV KAMIN KAMINI NA DRVA

Kaminite se novi ne koristeni Srpko proizvodtstvo 078261903


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 15:14  НОВ ОГЛАС

Panelka za greenje 1000W - Made in France

Prodavam Panelka za greenje (Nova vo kutija) neupotrebena od 1000W - ...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:45Термо печка

Се продава Термо печка 5,5KW Слобода


3.000 МКД
или предлог цена
27 ное 22:30GREALKA ekonomicna

EDNOSTAVNA MALECKA MALCE TROSI


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

27 ное 09:28Rezervoar za nafta 1000 litri

Se prodava rezervoar za nafta 1000 litri kako nov


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

27 ное 01:54Panelna grealka Thermor, Панелна греалка

Panelna grealka Thermor 3000W so drzac na trkalca.


2.500 МКД
или предлог цена
26 ное 20:14Prodavam klima lg 5.5

Prodavam klima lg 5.5


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

26 ное 09:13Plin grealka

1)Plinska grealka bez boca Apex s-3 Moknost 1.44 kw 12cm×9.5cm 10...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
25 ное 12:24Печка на дрва Franklin

Се продава половна печка на дрва Франклин Цена по договор Контакт 0...


1 €
или предлог цена
24 ное 19:35Пумпа Grundfos MAGNA 3

Продавам пумпа GrundfosMAGNA 3 за парно и солар. Пумпата е нова-неко...


По Договор
или предлог цена
24 ное 18:03Termo pecka CER 6kw

Термо печка ЦЕР во исправна состојба, со сите греачи исправни. 6 кило...


2.000 МКД
или предлог цена
24 ное 15:21PODVIZNA - ( GREALKA EKONOMICNA) prakticna

Zatopluva do 30 kvadrati Displej Ekonomicna 400w Prakticna Exst...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

21 ное 09:53Tajfun za parno

Pogodni se za zagrevanje na golemi prostorii, rabotilnici, servisi it...


250 €
или предлог цена
21 ное 09:09GREALKA ekonomicna podvizna

Grealka podvizna Lesna za upotreba Se uklucuva na bilo koj steker...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

20 ное 17:38Се продава трајножаречки камин "Алфа Плам".

Се продава трајножаречки камин "Алфа Плам" во одлична состојба. За...


13.000 €
или предлог цена
20 ное 13:00Продавам термо печка ЦЕР 6 KW

Продавам термо печка Цер 6 КW комплет со постолје и термостат, во исп...


5.500 МКД
или предлог цена
20 ное 09:07Paneli za Greenje (Kanadski)

Продавам два Канадски Панела за греење со термостати. Економични, сек...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

18 ное 14:22Подно греење , Podno greenje 1.5мx1.5м

Продавам малку користено подно греење 1,5.х1,5м, со дигитален термост...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

17 ное 20:36Prodavam panelka

Prodavam panelka vo odlicna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
17 ное 18:23Uljeni radijatori radijator grealka grealica

Socucani kako novi, mnovu malku koristeni. Cena 2200, dvata 4000 dena...


2.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

17 ное 14:01ПРОДАВАМ КОНВЕРТОР THERMOR

Продавам Француски конвертор марка THERMOR од 3 KW многу малку корист...


4.500 МКД
или предлог цена
14 ное 20:28Radijator

Radijatori novi ne koristeni Algreta Resen. 2x26 rebra


6 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

12 ное 17:31PECKA 6KW CER

Prodavam pecka 6kw CER vo ispravna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
11 ное 12:28SANIKO KLIMA SERVIS sanikoservis

📈Saniko MK since 2008 🧑‍💻www.sanikoservis.com 📞077583877 ВАШ С...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

11 ное 09:57SERVIS ZA KLIMA UREDI SKOPJE

ВРШИМЕ. 1.Монтажи Демонтажи 2.Хемиско Чистење 3.Полнење Со Фреон R22 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

11 ное 09:57Split klima ured 3.5kw 12000 koristen dve sezoni za ladenje

Klimata e ST Superior technology Germanski brend. KOMET SO BAKARNI CE...


5.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

06 ное 07:39ПРОДАВАМ КОНВЕРТОР THERMOR

Продавам Француски конвертор марка THERMOR од 3 KW многу малку корист...


4.500 МКД
или предлог цена
31 окт 17:53ПРОДАВАМ КОНВЕРТОР THERMOR

Продавам Француски конвертор марка THERMOR од 3 KW многу малку корист...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

31 окт 17:53Sistem i Kotel za parno greenje so pumpa i pod stanica

Se prodava kotel za parno grenje emocetnral 24n Kotelot e 24 kw Gre...


1 €
или предлог цена
29 окт 18:41PREPOROD - нафтена печка се продава

PREPOROD - нафтена печка се продава, супер е сочувана, исправна, има ...


По Договор
или предлог цена
29 окт 08:11Prodavam polovna klima LG AS-H1264DA0

Prodavam LG Klima LG AS-H1264DA0 - za delovi Nadvoresna edinica - p...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

26 окт 20:52Steluvanje na kamini i kotli na pelet

Steluvanje i servis na kamini i kotli na peleti so cel za poekonomicn...


1 €
или предлог цена
13 окт 21:02Kamin na peleti 10kw 1sezona garancija

Kaminot e star 2god vo top sostojba bauger bosanski


1 МКД
или предлог цена
13 окт 21:02ГРЕАЧИ

1. Izrabotka na elektricni cevni grejaci za industrija i domakinstvo,...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

13 окт 19:05Grejaci , Greaci, Грејачи, Греачи

1. Изработка на електрични ЦЕВНИ ГРЕЈАЧИ за индустрија и домакинств...


1 МКД
или предлог цена
13 окт 19:03Klima beko 3.5 kw

Prodavam klima ured beko, raboti perfektno 3.5 kw


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

12 окт 10:58Kotel/Pecka na peleti, Radijatori, Boljer

Продавам котел на пелети, 6 радијатори со различна ширина (2м, 1,8м, ...


1.700 €
или предлог цена
10 окт 19:32se prodava klima fonko

se prodava klima fonko cena 3500 den 071 555 051


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

07 окт 14:47se prodava klima fonko

se prodava klima fonko cena 3500 den 071 555 051


3.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

07 окт 14:46VTL Kolarov kotel i 3 radiatori

Se prodava vertikalen toplovoden kotel i 3 radiatori. Dimenziite na r...


12.000 МКД
или предлог цена
06 окт 13:15Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам