Куманово
                   
8498 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Ducato Maxi 2011

Fiat Ducato e na top sostojba donesene od CH ,2011 godina ,170000 km...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 мај 10:46Промовирано

Delovi FIAT Ulisse Stilo Punto Alfa 147 156 159 Lancia

Delovi 1.1 1.2 8v 16v 1.4 12v 1.6 16v 1.9 d jtd 2.0 JTD 16v 2....


7 €
или предлог цена
29 мај 18:47Промовирано

AUDI A4 2,0 TDI / 190KS

AUDI A4 VO ODLICNA SOSTOJBA, 2.0/190KS, 2014 godina 12ti mesec, EURO ...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

03 мај 22:06Промовирано

Bmw e60 530 d facelift

Top sostojba reg i servisirana bez mana full oprema xdrive


9.890 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:33Aprilia aprilija sr 50

Se prodava aprilia sr 50 2010god pominati 25.000km vo dobra sostojba ...


1.550 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 13:33CERADI ZA SITE AVTOMOBILI I DZIPOVI

CERADI ZA SITE AVTOMOBILI I DZIPOVI SITE DIMENZII SUPER KVALITET PRAK...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 13:33TOYOTA CELICA 1.8

Celika vo fabricka aostojba so atest plin


3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:27IBIZA 1.6 TDI 66KWSPORT

Se prodava Seat Ibiza pogodna za vozac pocetnik so mnogu mala potrosu...


5.150 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:24VW Polo 1.0 mpi

Se prodava VW Polo 1.0 mpi vozeno na cist benzin bez plin, servisiran...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.599 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:11SE PRODAVA FORD EXPLORER MK DOKUMENTI EKSTRA CENA...........

SE PRODAVA FORD EXPLORER MK DOKUMENTI


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:10MERCEDES A 170 DIZEL KLIMA registriran

SE PRODAVA MERCEDES A 170 CDI 2003 GODINA 4 solidni GUMI REG...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:01BMW 420 GranCoupe

Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 140kw/190ks.Originalni 2...


21.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Bmw 320d

Bmw 320d (e91), 2008 godina, 177hp. Uvezena od Svajcarija!


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00DAF XF 106.460 - 15 Retarder (ADR)

Se prodava DAF XF 106.460 06/2015, euro 6 so avtomatski menuvac i ret...


30.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
31.500 €
Куманово

Камиони

Денес 13:00RENO MEGAN 1.5 DIZEL

SE PRODAVA RENO MEGAN 1.5 DCI DIZEL 78 KW-1...


4.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Gumi KUMHO ECSTA PS71 245/40 + 275/35 ZR19 Гуми

Комплет гуми користени пола година, купени од Словенија. Ја чувам сме...


320 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
340 €
Денес 13:00Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW, 58 KWh baterry

Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW (204KS) , 58 KWh battery. ...


42.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
42.990 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 Swiss

Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 swiss NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PLATENI S...


4.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.650 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Bmw 118d

Bmw 118d, noemvri 2009, 143 ps, 239’000 km so servisna kniska(svajcar...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00EXTRA, FULL, VREDI, KAKO NOVO MERCEDES E300 HYBRID / DIZEL

NAJOPREMEN, MAL POTROSUVAC, ODRZAVAN VO MERCEDES, MOBILIO GARANCIJA, ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Suzuki Sx4 S-Cross 1.6 Tdi 4*4 83.000km NOVOO

Suzuki SX4 S-CROSS ALLGRIP 4×4 1.6TDI 88KW/120KS najdobri i najpogod...


12.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00VW Golf 5 2.0 TDI 8V 140KS 2007

Tel: 071 208 237 071 208 237 071 208 237 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА FIAT SEDICI 1.9 MULTIJET 4X4

Автомобилот е во одлична состојба, поседува full опрема ( клима, елек...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi a3

Personalna kola, socuvana i servisirana


2.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Audi A4 2.0 2006

Se prodava Audi A4 2.0 2006 Avtot e vo odlicna sostojba , pali vozi...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Drobalica Kamion 1016 Bager 5.5t

Drobalica Kamion 1016 Bager 5.5t


Денес 13:00PCM TUNER

Pcm tuner nov ne koristen komplet Moze cargo Info samo viber


600 €
или предлог цена
Денес 13:00Предни фарови за Цитроен С3

Нови фарови лев и десен за С3 Цитроен


1 €
или предлог цена
Денес 13:00se prodava Tam

Tam.. kamionot e servisiran spremen za rabota4x4.075689342


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00Fiat Bravo 2.0 MJTD

Se prodava Ne shitje 071312369


3.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Vespa lml star 150

Skuterot e so BG dokumenti 2015 godina na proizvodstvo


850 €
или предлог цена
Денес 13:00HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ SLO""

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks -- GODINA 2007 -- KM 230000 --KOLATA ...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:53MERCEDES GLC 250d 4MATIC AUTOMATIC,PANORAMA

Се продава MERCEDES BENZ GLC 250d 204hp 4-MATIC 9G-TRONIC AUTOMATIC...


36.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49BMW 320d SportLine F30 FULL OPREMA

Се продава BMW 320d F30 SportLine 184кс Во перфектна состојба,сервис...


17.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:48Od opel astra gtc 2012 god. Perfektni

Gumite se letni vo dobra sostojba 235/45/19 aluminiumski bandazi od o...


Денес 12:42Peugeot 308 1.6 thp GT-line 205 ks 2017/16. PERFEKTNO

Peugeot 308 1.6 thp GT-line 205 ks. Kolata e donesena od Svajcarija i...


13.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:42Fiat 500 1.3 multijet panorama 95 ks. PERFEKTNO 2011 god

Kolata e kako nova. Mnogu oprema, panorama, elektrika na prozori, na ...


5.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:42GUMI GENERAL 205 55 16 VW GOLF PASAT AUDI TOURAN BANDAZI

ODLIČNI GUMI GENERAL 205 55 16 KAKO NOVI 078212665 078212665 0782...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Денес 12:40BANDAZI 16 5*112 GOLF PASSAT TOURAN AUDI LEON BANDASI FELNI

EKSTRA BANDAŽI 16 KI 5 X 112 SO ODLIČNI GUMI DUNLOP 225 55 16 # AUDI...


Денес 12:39BANDAZI 17" 5*112 GOLF PASSAT TOURAN AUDI LEON BANDASI FELNI

BANDAŽI 17 KI 5 X112 SO ODLIČNI GUMI 225 45 17 #GOLF 5 6 7 PASSAT 4 ...


Денес 12:39FIAT DUCATO 2,0 LADILNIK

Se prodava kombe fiat ducato Ladilnik 2013 godina 260 000 km La...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 12:32Volkswagen transporter 2013 dizel 2.0

Se prodava Volkswagen transporter 2013 godina Klima 200 000 km s...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 12:31Skoda Octavia 1.6tdi 77kw 4×4 SWISS STAKLO

Skoda Octavia 2011/10 1.6tdi 4×4 77kw/105ks najdobri i najpogodeni Vw...


6.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.550 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:28Страна 1 од 213

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам