Битола
                   
290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VELOSIPED GIANT

Se prodava velosiped vo super sostojba uvezen od Germanija.


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 12:07KILOMETRAZI BRZINOMETRI SPEEDOMETRI ZA VELOSIPEDI

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за мон...


650 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 11:05Velosiped CRESTA

Se prodava velosiped CRESTA svajcarski velosiped so aluminski ram vo ...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 10:04Velosiped kako Noov Ekstra!

Se Prodava Tocak so 18 brzini Zacuvan Ispraven Odlicen bez nikakov Pr...


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:41PRODAVAM NOV VELOSIPED MERIDA KUPEN OD SETEK

KUPEN E 40.000 denari se prodava za 35000 sostojbata e ista kako od p...


25.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.000 МКД
Битола

Велосипеди

Денес 08:27VELOSIPED SERIOUS od uvoz

VELOSIPED SERIOUS OD UVOZ GERMANSKI ALUMINSKI RAM 26''GUMI NOVI 26...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:26Velosiped Sobim

Velosiped Sobim dobro socuvan ispraven tel 077 750 654


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:58Velisiped

velosipedi DOOK Golemina na trkalo 26 Info tel.070209048 Cenata ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 13:43Tecnobike, ram - 50 (M-L), trkala - 28ki

Tocakot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba. Golemina na ram e ...


8.600 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 13:00Scott Cheyenne MTB Velosiped 26 Shimano XT

MTB Scott Cheyenne -AL.RAM-7005 Menuvac DEORE XT 3 x 8 Amortizer R...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:43SCOTT YECORA PRO/SPEC 26" VELOSIPED mtb

SCOTT - PERFORMANCE YECORA - PRO/SPE-MTB GUMI 26" ALUMINIUMSKI RAM...


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:43Velosiped MERIDA FREESPORT 28" DEORE

VELOSIPED MERIDA FREESPORT MENUVAC - SHIMANO DEORE 3 X 8 ALEX R...


140 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:43ВЕЛОСИПЕД МАШКИ

Велосипед машки , контакт Ицо 075-227-566


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:16Velosiped Велосипед

Се продава велосипед Diamondback со шимано опрема во тип топ состојб...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:02Se prodava detsko tocace

Исправно


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:54City Bike Gradski Velosiped Jupiter

Gradski Velosiped Jupiter Millennium 7 Proizveden vo Danska Ra...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:37***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT YECORA 26" ,CANNONDALE 26",MERIDA 28 ", CUBE ACID 26", WHEEL...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:26SCOTT CONTESSA - 640 / MTB -Velosiped

SCOTT CONTESSA / C - 640 - MTB Aluminium ram . Size "M" Trkala 26"...


140 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
8.000 €
Битола

Велосипеди

Вчера 10:26Продавам велосипед Gazelle

Се продава велосипед Gazelle во исправна состојба со 21 брзини.


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 08:36ДЕТСКИ ТОЧАК SCOTT

Продавам детски точак Scott со Shimano опрема. Точакот е исправен.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 08:35Rog Sport 1965

Velosipedo e kompletno restavriran i e vo odlichna sostojba. Za povek...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 03:03Се продава нов GHOST Kato Essential 29''

Се продава нов GHOST Kato Essential 29'' неотпакован со гаранција. 0...


43.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
45.000 МКД
Битола

Велосипеди

29 ное 18:11Cresta Giro Neo E bike TOP!!!!

Cresta e Svajcarska kompanija koja velosipedite gi proizvedva i sklop...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

29 ное 13:33VELOSIPED/TOCAK PARTIZAN-SUBOTICA

VELOSIPED/TOCAK PARTIZAN-SUBOTICA FALI STITNIK ZA LANEC I KOZA ZA SE...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Битола

Велосипеди

29 ное 10:32ARROW VELOSIPED OD UVOZ

ARROW VELOSIPED OD SVAJCARIJA ALUMINIUMSKI RAM SIMANO OPREMA 26''G...


5.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 МКД
Битола

Велосипеди

28 ное 21:22Велосипед / Точак / Velosiped / Tocak

Се продава.. во одлична состојба!


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 ное 19:46Raleigh Rushhour 1.0

Odlicno socuvan Shimano Altus menjac Alvio Tektro Vela hidraulicni k...


500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 ное 13:12se prodava GIANT advanced TCR

golemina 54cm.2018gd.Ultegra r8000


1.150 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 ное 13:00CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok Aluminium Ram GUMI NOVI 26" -...


12.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 ное 12:09CUBE ACID 26" MTB-XT/SLR/ROCKSHOX/ Velosiped

Cube Acid - competition line - XT-SLX 3x10 -MTB ROCK SHOX so lock na...


300 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 ное 09:53Velosiped FRW Italijanski so hidraulika

Se prodava ekstra kvaliteten velosiped FRW Italijansko proizvodstvo E...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 ное 01:27Trinx M1000 Elite 27.5 trkala velosiped/tocak

Se prodava Trinx velosiped 2021 godina vo odlichna sostojba so hidrau...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 ное 20:03Velosiped Sintesy Vertigo - Patnicki

Italijanska ramka. Vo odlicna sostojba. 071/235-342


65 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 ное 17:52Velosiped CENIX full-suspension

Vo odlicna sostojba 071/235-342


109 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 ное 17:52VELOSIPED "CRESTA" VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava velosiped CRESTA vo extra sostojba,svajcarski velosiped so...


180 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 ное 14:23Velosiped Ortler Chur

Tocakot e vo odlicna sostojba, opremata se gleda na slikite. Golemina...


430 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 ное 02:08Velosiped Rider

Se prodava velosiped Rider 18 brzini,malku koristen,kako nov.


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 ное 12:25Velosiped SCOUT

Prodavam velosiped Scoud,vo dobra sostojba,so dve novi gumi!


3.200 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 МКД
Битола

Велосипеди

26 ное 11:36Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322

Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322 Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 ное 01:13Velosiped tocak SPECIALIZED PITCH 27.5 mozi zamena

Velosipedot e donesen od svajcarija mnogu malku vozen vo odlicna sost...


350 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 ное 20:44Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам