Тетово
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGX 18.440 EEV XXL(2012)

875.000km (29.04.2022) 1200lit Dizel, Automatk Klima, webasto, Cool...


19 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

29 апр 16:36Промовирано

Cisterna

MAN TGA 410 Cisterna ADR 2ve komori 1x6760 1x6740 13.500 lit 6...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

04 авг 17:14Mercedes Atego 1324L Bluetec4

Mercedes Atego 1324L Bluetec4 na super sostojba 2007 300.000km


26.000 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

03 авг 11:36Man 14.250 /2007

Prodavam Man Cisterna 7,5 toni proizvedeno 2006 god km:250000 Pog...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

05 јун 23:34Wabco

Wabco 9710028050 SCANIA-DAF-MERCEDES-MAN-RENAULT-VOLVL-WABCO-STGT-DR...


200 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

28 мај 00:18MAN

Bosch 0481023103 Graubremse 360 003 643 Ventil kocnice za MAN F20...


200 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

28 мај 00:10MAN TGX 18.440 EEV XXL(2012)

875.000km (29.04.2022) 1200lit Dizel, Automatk Klima, webasto, Cool...


19 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

29 апр 16:36Se prodava kamion Actros 28-46

Se prodava kamion Actros 28-46,godina na proizvodstvo 2002,registrira...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

17 мар 19:44Shlep Service Bosch Tetovo 24/7 Prevoz Niz Cela Mk

Prevoz Za Vozila Niz Cela Makedonia 24/7 Kosovo Serbia Albania 🚨


По Договор
или предлог цена
Тетово

Камиони

28 фев 22:00PRODAVAM KAMIJONI

TGL MAN 12/240 i 12/212 KAMIONITE SE DONESENI OD GERMANIJA PLATENI SE...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

12 фев 12:11IVECO STRALIS DELOVI

mnogu delovi za iveco


100 МКД
или предлог цена
Тетово

Камиони

07 окт 19:42Mercedes Atego 816

Se prodava Mercedes Atego 816 2007 god. so rampa. Reg. do 02.2022


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

25 јун 18:10Mercedes 1622 cisterna

Se prodava mercedes 1622 cisterna za gorivoo,registrirana servis novi...


18.000 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

13 ное 09:45Man TGA 18.440

Se prodava za delovi motor , menjac , diferencial i drugi povise info...


3 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

18 окт 13:49Man TGA

Se prodava za delovi motor , menjac , diferencial i drugi povise info...


30.000 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

18 окт 13:41Kamion Atego 922

Atego 922 Godina 2007 Euro 4 430000 km Rampa br za kontakt 071...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

09 сеп 18:23Atego 822

Atego 822 godina 2007 top sostojba spremen za rabota samo na telefon ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

09 авг 13:00Atego 822

Atego 822 godina 2007 registrirano cella godina za poveqe informacia ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

26 јул 07:22IVECO DAILY 2.5

Godina 1996 Registracija MK Dizel


По Договор
или предлог цена
Тетово

Камиони

24 мар 21:19Kamion man kipper

Se prodava kamion man 98 god kipper vo top forma registriran za povek...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

20 ное 22:04Interculer iveco

Interculer iveco turbo dayli god 2007


111 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

18 окт 21:43MAN TGA 18.400

MAN TGA 18.400 2006 god. ADR oprema. Registriran do 10.2020 god.


По Договор
или предлог цена
Тетово

Камиони

13 јун 18:38REZEVARI

NEKOLKU KAMIONSKI REZERVARI ZA GORIVO 1000L 600L 500L cena 1...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

13 мај 02:11Mercedes benz

Kamion mercedes benz Proi.1995 Prikolka schmitz Proi.2003 Rampa z...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Камиони

11 фев 10:06Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам