Демир Хисар
                   
196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.0TDI

AUDI A4 2.0 140 KS ODLICNO ZACUVANO 2007GOD 205000KM FULL OPREMA ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:21Volkswagen Golf 1.9

Kolata e vo odlicna sostojba, ima 4 novi gumi, 2 zimski 2 letni. Od o...


5.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 10:35LOVATO RASPLINACA VAKUMSKA

Prodavam lovato rasplinjaca vakumska nova za vozila so karburator


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27Opel Astra 1.3cdti 90ks

Odlicna sostojba Registrirana cela godina Klima El prozori El ...


3.400 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

25 јан 10:53Trajlor

Kiper Trajlor 1991god Registrirana do 12.2022god Kontakt 071 ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Приколки

25 јан 10:53Kawasaki kx450f

Motorot e vo odlicna sostojba Uvoz od italija so smenet nov klip N...


3.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мотори (над 50 cc)

25 јан 10:52Opel Meriva 1.4 benzin 2007

Opel Meriva 1.4 benzin 2007 god Odlicna sostojba Plateni se site da...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Демир Хисар

Автомобили

25 јан 10:52Opel Combo 1.3 cdti 2005 moze zamena

Vo super sostojba za poveke inf 070237499. Moze zamena za pomalo vo...


2.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 јан 22:33AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 јан 09:48SEAT LEON 1.9 TDI BUSSNISLINE

Seat Leon uvezen od HOLANDIJA so plateni davacki do registracija. ...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 јан 09:48Nisan Terano

* 071 663 486 * 2002 God * 3.0 D * Good year gumi novi * Letni gumi *...


6.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 јан 09:19Se prodava FIAT BRAVA

Se prodava Fiat Brava Kolata e vo odlicna sostojba - pali vozi Od...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

23 јан 23:51Rakovica 60

Se prodava traktor rakovica vo ispravna sostojba dobro socuvan,silen ...


1 €
или предлог цена
22 јан 12:20TAKEUCHI 135

TAKEUCHI 135 GOD 2006 SATI 3.900


16.500 €
или предлог цена
21 јан 16:52KUBOTA KX-161

KUBOTA KX-161 GOD 2005 5 TON


15.500 €
или предлог цена
21 јан 16:49Се продава!!

Се продава mercedes c220 2005 година Редизајн Во одлична состојба ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 јан 23:02Bandazi

Bandazi za Ford Cena po dogovor. Info 072215383


1 €
или предлог цена
19 јан 16:58Gumi so bandazi

Se prodavaat gumi so bandazi za Ford. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
19 јан 16:58Opel Astra H

Se prodava opel astra h 2010g 1.7 eko fleks so 6 stepen menuvac Kom...


3.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 јан 16:57distanceri 5x127 jeep grand cherokee

oroginalni distanceri so zig na niv 3cm dve parcinja


4.300 МКД
или предлог цена
17 јан 07:415x120 bmw x3 x4 x5 x6 borbet

Odlicno socuvani bandasi,borbet originalni,gumite se solidni,cenata n...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
17 јан 07:385x127 jeep 265 65 17odlicni bandazi

mishelin gumi zacuvani dosta,bandasite se originalni od jeep grand ch...


430 €
или предлог цена
17 јан 07:37Nisan Terano

* 071 663 486 * 2002 god * 3.0 Dizel * 7 sedista * Novi gumi good yea...


6.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 јан 07:365x130 5 x 130 so gumi 255 55 18 moze i bes gumi porsche

bandasite se odlicniboriginal germanski bbs so ms gumi moze i bez gum...


280 €
или предлог цена
17 јан 07:325x120 bmw odlicni bandasi

Odlicna sostojba 5x120 originalni germanski staklo isfarbani


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
17 јан 07:32Mercedes E klasa

* 071 663 486 * 107 000 km * Donesen od Germanija * Registriran Moze ...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 јан 07:21Се продава Alfa Romeo 33

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана. Година на производство 1989. М...


1 €
или предлог цена
16 јан 21:17Imt 540

Se prodava imt 540 Vo ispravna sostojba Moze zamena za avtomobil C...


1 €
или предлог цена
14 јан 19:45Gumi so bandaz golf4

prodavam 4 gumi so bandaz za golf4 TELEFON ZA KONTAKT 070 353 123


50 €
или предлог цена
13 јан 16:52MERCEDES E KLASA

* 071 663 486 * 107 000 km * Donesen od Germanija * Registriran Za po...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јан 08:24Nisan Terano

* 071 663 486 * 2002 God * 3.0 * 7 sedista * Servisiran * Novi gumi ...


6.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јан 08:24Gumi 13ki

Se prodavaat 4 zimski gumi 155 70 13 2 Sava eskimo s3 i 2 Starfire...


1 €
или предлог цена
12 јан 09:51branici za peugeot 107 pezo 107

preden i zaden branik za peugeot 107 pezo 107


50 €
или предлог цена
08 јан 02:37Vw Polo 1.4Tdi mod 2005god carineto - Opel,Ibiza,Skoda

Vw Polo 1.4TDI 55kw...DIZEL..EURO 4..uvezeno od Germanija i plateni s...


2.890 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

08 јан 00:58Vw Golf karavan 2008god 1.9Tdi 77kw carinet Germanski-Touran

Vw Golf karavan 1.9Tdi , 11/2008 godina na homologacija , uvezen od G...


4.890 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

08 јан 00:57John deere

Se prodavat dva kombajni john deere 952 i 630 vo ispravna sostojba sp...


1 €
или предлог цена
07 јан 12:51Kia magentis

Kia magentis 2 0 benzin registrirana servis tip top novi gumi


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 јан 12:51GOLF 4 2.0 4MOTION BENZIN-PLIN ATEST

Odlicno socuvan golf 4 2.0 4motion benzin-plin so atest ,smenet rebra...


4.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 јан 08:46KOMBAJN ZMAJ 142

Se prodava kombajn zmaj 142 vo odlicna sostojba mozi da se vidi vo se...


1 €
или предлог цена
06 јан 12:41Zmaj 142

Kombajnot e vo odlicna sostojba, spremen e za zetva, motor odlicen vr...


2 €
или предлог цена
06 јан 12:41Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам