2418 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голф 4

Се продава Голф 4, шестобрзинец, надворешно неугледен но машина во и...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 11:42Промовирано

Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,e...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:58225/45/19

225/45/19 4ri gumi letni


150 €
или предлог цена
Вчера 20:59POLOVNI GUMI EXTRA CENA

POLOVNI ZIMSKI I LETNI GUMI DIMENZII OD 15KI DO 21 Dostapen 10:00h...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:59Bandazi 5x120 16ki

Se prodavaat bandazi 16ki 5x120 Original od Bmw E46 Vo odlicna sost...


Вчера 20:59255/55/18

255/55/18 DAVANTI 4 GUMI DOT 3818


150 €
или предлог цена
Вчера 20:59255/55/18 COOPER

255/55/18 Dve gumi Cooper vo extra sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:59Hyundai tucson 4x4

Se prodava hyundai tucson 4x4 vo dobra sostojba registriran do juli 2...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:16Varijabilen zamaec za Audi A4 2.4 V6

Prodavam komplet set za kuplug so varijabilen zamaec za Audi A4 2.4 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:11Mitsubishi Carisma GDI

Prodavam motor kompleten so menjac od Mitsubishi Carisma GDI 1998 god...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:11VW Passat & Audi A4

Se prodavaat delovi za Passat 1.8 20V i delovi za Audi A4 1.8 Povekj...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:11CELICNI BANDAZI 12,13,14,15,16,- GERMANSKI UVOZ

POLOVNI CELICNI BANDAZI 12,13,14,15,16,17- GERMANSKI UVOZ SO 3,4,5,6...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:16Rover 25

Vo odlicna sostojba, top


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:13DELOVI ZA RENAULT LAGUNA 1 2.0 16V BENZIN

REZERVNI DELOVI ZA RENAULT LAGUNA 1 2.0 16V I 1.8 8v -motor i menuv...


15 €
или предлог цена
Вчера 13:40ALFA FIAT LANCIA 1.9 2.4 JTD

-POLOVNI DELOVI ZA ALFA 156 LIMARIJA -MOTORI 1.9JTD I 2.4JTD Fia...


10 €
или предлог цена
Вчера 13:40MERCEDES E 220 CDI A170/140 C250/200

Polovni delovi za MERCEDES E 220CDI A170 DIZEL A140 BENZIN C 250 ...


33 €
или предлог цена
Вчера 13:39DELOVI ZA OPEL VEKTRA ASTRA TIGRA

Vektra A B 2.0 ekotec 2.0 dtl 1.6 8v Astra G 1.4 1.6 ekotec mk.do...


25 €
или предлог цена
Вчера 13:39FORD ESKORT MONDEO

Ford eskort 1.6 16v z-tek Mondeo 2.0 16v dohc Mondeo 3 2.0tdci


25 €
или предлог цена
Вчера 13:39Bandazi I Gumi

Gimi 205/55 R16


Вчера 13:39Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Voziloto e vo dobra sostojba mozna zamena so moja ili vasa doplata m...


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:38WV POLO PASAT LUPO 1.6 1.8T 1.0

POLO 1.4 16V POLO 1.6 16V PASAT 1.8 Turbo LUPO 1.0


25 €
или предлог цена
Вчера 13:38DELOVI ZA AKCENT 1.5 DIZEL 2004g

Polovni delovi povolni ceni


35 €
или предлог цена
Вчера 13:38HONDA 1.4 90ks motor na delovi

Motor 1.4 90 ks glava,blok,klipovi,radilica,bragasta anlaser alternat...


25 €
или предлог цена
Вчера 13:38Delovi Fiat cupe kupe 2.0 20v

Polovni delovi za FIAT CUPE


25 €
или предлог цена
Вчера 13:37Peugeot Citroen berlingo partner

Citroen berlingo 2.0HDI 1.9 D PEUGEOT 306 1.8 8V benzin mk dok PE...


25 €
или предлог цена
Вчера 13:37GUMI SO BANDAZI 185/65/R14

Aluminiumski bandazi 4×100 so gumi WONFOCE 185/65/R14 M+S PROIVEDENI ...


Вчера 13:37WV GOLF 1.4 16V

Motor ne ispraven


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:37Se prodava IVECO Slep

Se prodavaIVECO 60c15, 3200 kg nosivost, registrirano cela godina ,se...


9.000 €
или предлог цена
Вчера 13:37Нов сообраќаен сет

Се продава нов сообраќаен сет: прва помош, резервни светилки, каиш за...


550 МКД
или предлог цена
Вчера 13:18Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00VW Golf 4 1.9 TDI

Se prodava VW Golf 4 1.9 TDI vo perfektetna sostojba. Voziloto ima...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:50Ford focus

FORD FOKUS 1 6 BEN SO KLIMA MOZE ZAMENA ZA POMALOOO VOZILOOO


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:155x112

Bandazi so dobri gumi.Moze zamena za 5x110 18 ili 19


Вчера 12:12  НОВ ОГЛАС

Мотокултиватор PASQUALI 14 ks увоз од Италија

Се продава мотокултиватор марка PASQUALI 14 ks италијанско производст...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 11:19Se prodava MZ ts 250/1

Se prodava MZ 250 vo odli;na sostojba so vgradeno elektronsko palenje...


950 €
или предлог цена
Вчера 11:17Opel vectra 2.0 16v

Vo odlicna sostojba registrirana cela godina klima prozori na dugme c...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:11Registrirana ekstrs

Super


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:24  НОВ ОГЛАС

mercedes c220cdi

smenet ulje novi gumi uba sostojba 077501622


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 03:50Skiter 50 cc sobtrajna reg.top motorce bez vlog 2008 god

Skuterot e top 50cc! Skuteri eshte tip top me garancion per motorin!...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Вчера 01:39BMW

Bmw 318I 1987 staklo. Tel. 070-592-778 Dragan Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 авг 23:21HYUNDAI LANTRA;ELANTRA;CUPE

Amortizeri za Hyundai predni NOVI dvata 3000den fiksno. Boban 078-232...


3.000 МКД
или предлог цена
18 авг 23:21Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам