Куманово
                   
2764 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat leon 1.9

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI, 105 KS, DIZEL 2007 godina 9 mesec regis...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 јан 16:45Промовирано

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD UVOZ CH. MOZNA ZAMENA,!!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD(177KW)"OVERLAND MODE...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW X3 3.0d xDrive Automatic 4x4

BMW X3 3.0d xDrive Automatic 4x4 God. na proizvodstvo - 2007 Prva ...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

23 јан 13:02Промовирано

Se prodava seat cordoba 1.9sdi 2002god.

Se prodava seat cordoba 1.9sdi 2002god.od oprema servo abs elekt.proz...


980 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:36VW PASSAT VARIANT TDI 2.0

Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретр...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:36Se prodava ford galaxy 2008 dizel registrirano cela godina

Se prodava ford galaxy 2008 proizvedeno,napraven golem i mal servis, ...


4.599 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:35SE PRODAVA PASSAT 1999 GOD REGISTRIRAN CELA GODINA DOBRI GUM

Se prodava passat 1999 godina,ful oprema nova prednica nov set rebras...


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:35Se prodava Audi A6 2010 redizajn 2,7 tdi

Se prodava audi A6 2010 ta, registrirano cela godina, napraven servis...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:35Se prodava passat 2005 105ks 1,9 motor tip top socuvan

Se prodava passat 2005 ta godina, 1,9 tdi 105ks, ekonomicen motor i n...


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:35Se prodava opel astra g 1,7 dizel isuzu motor

Se prodava opel astra g 1,7 motor dizel isuzu, registrirana uste 11 m...


1.550 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:34Se prodava opel astra H 2010 benzin plin

Se prodava opel astra h 2010, benzin plin servisirana mal servis, nov...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:34  НОВ ОГЛАС

Hyundai Tucson

Se prodava Hyundai Tucson vo odlicna sostojba, vtor sopstvenik, neuve...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:34Citroen C4 1.6hdi 92ks 2013god

Klimatronik,abs,esp,bord,tempomat,airbag,isofix sedista,parkin senzo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:12Opel corsa 1.3cdti ecofleks 75kw NAVI

Klima,abs,esp,bord,NAVIGACIJA,aux,kozen volan so komandi,svetla za ma...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:12Se prodava matiz za delovi komplet

Se prodava matiz za delovi komplet poveke info na 077651484 077651484...


250 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
290 €
Куманово

Автомобили

Денес 06:44Golf 5 . 1.9 tdi 105 ks

Wv golf 5 1.9 tdi 77 kw / 105 ks bluemotion registriran cela godina ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 06:37Mini Cooper D 1.6 hdi God 2008 uvoz ch

Info na viber 071 777 715 Kola e vo super sostojba prva farba 22xxx...


4.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:44Audi A5 2.7 TDI

Audi A5 2.7 tdi 140 kw ( 190 ks), FENOMENALNO AUDI a5 2008 /07 godina...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:12  НОВ ОГЛАС

Bmw F10 520 D 130 kw God 2011 Uvoz ch

Info na viber 071 777 715


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:46  НОВ ОГЛАС

Golf 5 2.0 tdi 103 kw 8 Ventili Motor God 2008

Info na viber 071 777 715 🇨🇭Kola e uvezen od svajcarija 🇨🇭 ...


4.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:32  НОВ ОГЛАС

Renaul Laguna Grandtour so fabricki plin na BG tabli

Se prodava Renaul Laguna .2004 god. 1.8 benz so Fabricki plin. Kolata...


900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:12  НОВ ОГЛАС

Fiat Grande Punto 1.4 benzin \ metan CNG 2010 godina

Vo kolata ima vgraden sistem CNG metan, Fabricki! registrirana do 10...


3.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:51Opel Vectra B 2.0 Dizel redizajn

pisete ili javete se 079/224-325 prenos na voziloto e mozen vo sekoj ...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:21ML280 Chrome

Se prodava Mercedes ML 280 CDI 4MATIC, Chrome paket! Proizveden 07-2...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:08HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140 ks **NOV UVOZ CH**

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140KS PLATENO SE DO REGISTRACIJA UVEZENA OD SVA...


4.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:54HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140 ks **NOV UVOZ CH**

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140KS PLATENO SE DO REGISTRACIJA UVEZENA OD SVA...


4.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:54Mercedes c220 4matic

Auto e top so full operma ima auto pilot sam parkira sam kuci, ima le...


17.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:47  НОВ ОГЛАС

Mercedes c220 4matic

Auto e top odrzavano e samo vo mercedes salon, 4matic ima 4 zimski I ...


17.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:38  НОВ ОГЛАС

Bmw X5 3,0d Mpaket 4800e

Tel 072,764,880 Full Oprema


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:08  НОВ ОГЛАС

FORD KA 1.3-KLIMA-REG0-ZAMENA

FORD KA 1.3 44KW MAL POTROSUVAC PROIZVEDENA 2002 REGISTRIRANA DO JU...


850 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
950 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:07Vw Polo 1.2 TSI 2010 odlicno

Prodavam Polo 1.2 TSI 2010 godina so pominati 221.000 km so servisna ...


4.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 €
Куманово

Автомобили

Вчера 18:54NISSAN MICRA 1.2 BENZIN UVOZ SWISS

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 65KS 2007g UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODLICNA S...


3.100 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.300 €
Куманово

Автомобили

Вчера 18:37  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT 1.9tdi 105ks B6

Se prodava vw passat b6 model 1.9tdi 105ks so oprema: klimatronik, bo...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:50Seat ibiza 1.4tdi ecomotive 2008 godina

Se prodava seat ibiza 1.4tdi 80ks ecomotive motor 2008 godina so opre...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:50VW GOLF 5 GT 2.0 TDI 2008

Se prodava VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw/140ps 2008 godina GT model Kozen ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:41Jaguar XF 2.7Dizel doneseno od ch

Plateno se do registracija


9.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:40  НОВ ОГЛАС

Audi A4 2.7TDI Quattro Avtomatik Navigacio Doneseno od ch

Kolata e vo perfektna sostojba servisiran kolata ima historja na k...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:38  НОВ ОГЛАС

Audi A6 3.0 Tdi

se prodava audi a6 3.0 tdi so full oprema vo perfektna sostojba 20 co...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:37Mercedes E250Cdi 2010godina doneseno od ch

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana kolata ima historja na k...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:35  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz GLE 350D 4M Coupe AMG

Купен во Mak Autostar, редовно сервисиран со највисоко ниво на опрема...


65 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:13  НОВ ОГЛАС

BMW 730D individual 245ps 2012

Bmw 730D 245PS 2012god -Servisiran smenet set lanac filtri ulje -...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Вчера 17:12Bmw 730D 2010/9 245ps

Bmw 730D 245PS 2009G Ima napraven kompleten servis motor menjac avt...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

RENAULT SCENIC II 1.9 DCI REG MK, 1600€!!!

prodavam 🇨🇭 renault scenic 2004god. 1.9 dci(96kw)najdobriot i najek...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:08  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам