1094 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC (258 Hp) 4MATIC

Mercedes-Benz M-class (W166) ML 350 BlueTEC (258 Hp) 4MATIC G-TRONIC ...


21.300 €
или предлог цена
25 мај 12:53Промовирано

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 139000 KM NOVO - 09.MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 139000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 139000 KM ! ! ! EU...


5.800 €
или предлог цена
04 јун 16:24Промовирано

BMW 320 D 177 KS XENON FEJSLIFT AVTOMATIK- 10.MT Auto

BMW 320 D 177 KS AVTOMATIK XENON LED ** EDINSTVENO VO MK BUKVALNO KA...


8.999 €
или предлог цена
04 јун 16:33Промовирано

SE PRODAVA MITSUBISHI COLT

Se prodava odlicen mitsubishi colt. Kolata e odlicno zacuvana i posed...


3.150 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.250 €
Денес 10:01FORD FOCUS 1.6TDCi VIVA 2007

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:00OPEL CORSA 1.0i 12V ECOFLEX 2010

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:00MAZDA 3 1.6 CD SPORT ACTIVE 2007

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:59Opel Astra

Se prodava Opel Astra 1.7dti 2000god registrirano servisirano stegna...


1.900 €
или предлог цена
Денес 09:21Opel astra 1.7 101hp

1.7 cdti 100 ks registrirana do 29 dec 23 servisirana rebrast smenat ...


3.500 €
или предлог цена
Денес 08:03Peugeot 206 1.9d

Se prodava Peugeot 206 1.9d. Vo zacuvana sostojba so 182.000km.


2.600 €
или предлог цена
Денес 07:59Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god

Se prodava Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god vo odlicna sostojba


3.750 €
или предлог цена
Денес 07:28FORD FOCUS 1.6i 16V VIVA 2007

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:42  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


12.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.300 €
Вчера 20:49Se prodava peugeot 308 1.6 hdi 2008god

Se prodava peugeot 308 1.6 hdi 66kw ful oprema top sostojba dva kluca


1 €
или предлог цена
Вчера 20:35ford mondeo benzin-plin

dobro zacuvano vozilo gumi dobri plin so a-test ispravna klima za pov...


1.750 €
или предлог цена
Вчера 19:56  НОВ ОГЛАС

Тигуан 4х4 off road 2.0 103 kv 2010 ПЕРФЕКТЕН

Се продава Тигуан 4 motion 4x4 off road 2.0 103 kv 140 pc , сончев ...


14.900 €
или предлог цена
Вчера 19:42BMW 5 F10 NAVI PDC 8G AUTOMATIC XENON

*** MOTOR 3.0 D 2993 cm3 150 KW/ 204 KS *** *** 100% GARANCIJA ZA KI...


16.800 €
или предлог цена
Вчера 19:37BMW 320 D 163 KS NAVI PDC 8G AUTOMATIC 2013

*** BMW 320D 163 KS NAVI PDC 8G AUTOMATIC 2013 *** *** MOTOR 2.0D 19...


14.700 €
или предлог цена
Вчера 19:37Se prodava Volvo 460

Volvo 460, god 1994, 1800 kubici,66 kw,atestiran plin,neregistrirano ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:36Hamer

Vo ispravna sostojba Hamer H2 Moze i zamena Kontakt tel 075 809 748


18.000 €
или предлог цена
Вчера 18:31Mercedes E220

Defekt motor Se prodava cel ili na delovi Kontakt tel 075 809 748


800 €
или предлог цена
Вчера 18:31  НОВ ОГЛАС

Se prodava Mercedes

Vo dobra sostojba


16 €
или предлог цена
Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

ML320.d 165 kw 224 ps

Se prodava ML320 Za info-070261537


10.000 €
или предлог цена
Вчера 17:40Bmw 535 d 2011

Se prodava bmw 535d 313 hp M PAKET ORGINAL FABRICKI So 110000 km org...


25.000 €
или предлог цена
Вчера 17:40Maserati ghibli 3.0 275 hp

Se prodava maserati ghibli Servisiran redovno Kolata e nova Za ...


53.000 €
или предлог цена
Вчера 17:40Volvo s40 1.6 D

290 000 km kupena licno vo italia …koristena za familijarni potrebi ....


3.500 €
или предлог цена
Вчера 17:32range rover 3.0

zacuvan vo ispravna sostojba se e funkcionalno moze zamena za avtomob...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Вчера 17:30Reno Laguna 2.0 dci

Registrirana cela godina Mal servis napraen 4 novi gumi Parking...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 17:12Toyota Auris 1.4 Dizel 90 ks! Tel.071771680

Toyota auris 1.4 D mala potrosuvacka!! 12. 2007 Reg.do 01. 2024 Dv...


4.899 €
или предлог цена
Вчера 16:49Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne S...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 16:49Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 16:49OPEL ASTRA J 1. 6i, BENZIN, 116 KS, 2016 god. 119.000km

Se prodava Opel Astra 1.6i, benzin, kupena vo MK, so 119.000 km,. Voz...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:38MAZDA 3, 1.6 MZR-CD, Edition, 116 KS, 2012 god. DISEL,EURO 5

Se prodava Mazda 3, MZR CD, 1.6 disel, 116 KS, 2012 god. so 190.000 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:38SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Reg...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 16:37FORD FIESTA TITANUM 1.6 TDCI, 95 KS, 2011 g.

Se prodava Ford Fiesta TITANIUM 1.6 TDCI, 95 KS, 2011 god. so 154.000...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:37Fiat Grande Punto 1.2 - 09

Se prodava Fiat Grande Punto 1.2 benzin - Registrirano - Prva boja...


4 €
или предлог цена
Вчера 16:25Alfa 159 2.4 20V JTDm SW 200 HP

REGISTRACIJA SKORO CELA GOD DO 04.04.2024 Odlicen motor i mnogu tivo...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 15:56ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

СЕ ПРОДАВА Феноменален форд фокус-модел Salloon-најдобриот модел на ф...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 15:33Opel Vectra

Se prodava: Opel Vectra, 3.0 CDTI - 16v (dizel), 2004 godina. Mozna...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 15:08LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

-GODINA NA PROIZVODSTVO 2015 GODINA,PRVA REGISTRACIJA 2017 FEVRUAR. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:46Opel Corsa 1.3 diesel 2009

Se prodava Opel Corsa 1.3 dizel, 2009 godina, registrirana do 29.03.2...


4.400 €
или предлог цена
Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС

Ford eskort encore 1.4 so 85000 km

Reg do septemvri, maximalno zacuvan kako nadvoresno taka i vnatresno ...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 13:24Mercedes C 250 CGI 204 ks (so 1.8 motor) CH

Kolata e donesena so vozenje od 🇨🇭🇨🇭 i se plateni site davacki i ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:13Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам