Аеродром
                   
2256 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


36.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:51Промовирано

Vivax inverter -25 A+++

VIVAX инвертер клима уредот Е Design PRO отсега со намалена цена од 3...


39.990 €
или предлог цена
24 јан 17:56Промовирано

ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Денес 15:59VIVAX KLIMA UREDI

Kompanija so poveke od 25 godina iskustvo vrsi prodazba na site mode...


1 €
или предлог цена
Денес 15:29Termo pecka CER

Prodavam termo pecka CER 6kw telefon za kontakt 070 230 158


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:09Prodavam dosta socuvani vrati

Prodavam dosta socuvani vrati od jugoslovensko proizvodstvo so sledni...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:50Кујна

ИТНО !!!! ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 14:23Garazna vrata 250x200cm/ Гаражна врата

Се продава гаражна врата во одлична состојба со вградена пешачка врат...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Врати за гаражи

Денес 13:56Grejaci za radijator

Grejaci za radijator Cini 1.5KW so regulacija na temperatura i termop...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:29Radijatori so greac

Radijatori so vgradeni greaci na struja 1.5KW so termostat i potencio...


1 €
или предлог цена
Денес 13:29Шкаф Плакар Комода

Се продаваат голем шкаф (172х89см) и помала комода (58х89см). Двете з...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 13:01  НОВ ОГЛАС

Masina za sadovi "Gorenje"

Продавам машина за перење садови „Gorenje“, сочувана, одржувана. Един...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Продавам Кирби комплет со пералка и масажер

Многу малку користена , како нова , комплет со кутии


1.200 €
или предлог цена
Денес 12:49Lusteri

Prodavam 2 Lusteri komplet so sijalici kupeni pred 6 meseci od Manex ...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Денес 12:41Se prodava Masina za sadovi I el spotet

🌠Se prodava plotnata ispravna I rerna da se smeni goen greac. Vgradn...


7.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
8.700 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 12:29Se prodava kada

Kada 160x160 Neostetena nikade 7500den 🌠Plona I rerna indesid vgr...


5.700 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 МКД
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

Денес 12:27Favorit masina za perenje

prodavam Favorit masina za perenje, funckionira odlicno.cena 3000 den...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:27  НОВ ОГЛАС

Favorit masina za perenje

prodavam Favorit masina za perenje, funckionira odlicno.cena 3000 fik...


3.000 €
или предлог цена
Денес 12:25  НОВ ОГЛАС

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
Денес 12:17ПОЛУЧИЗМИ Ideal Standard

Продавам две получизми Идеал Стандард, користени само 1 месец, сочува...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Денес 11:21  НОВ ОГЛАС

NOVA Tenda zardinjera za cvekje

Prodavam nova tenda (zardinjera) za skladiranje na cvekjinja i rasten...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

Денес 10:59Latofleks - EKSTRA CENA

Prodavame visoko kvaliteten LATOFLEKS za lezai, kreveti so slednive d...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:53Се Продава Тросед,Двосед,Фотеља Купени 09.2022 год

Тросед,Двосед,Фотеља Купени 09.2022 год 071 376 557 Александар


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 10:08  НОВ ОГЛАС

Се продава фрижидер горење

Фрижидерот е бел во одлична состојба.Работи беспрекорно и не е многу ...


600 €
или предлог цена
Денес 09:57  НОВ ОГЛАС

PURE SINE INVERTER 3000W OD 12V NA 220V

Kvaliteten pure sine (cist sinusen) inverter pogoden za koristenje za...


13.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 09:55Delimano masina za melenje meso NOVA ITNO!!!

Masina za melenje meso, pravenje kobasici, melenje piperki i slicni r...


2.000 МКД
или предлог цена
- 43 % Попуст
3.500 МКД
Денес 09:48Stolna lamba столна ламба НОВА ИТНО !!!

Stolna lamba , odlicna moderna forma, led lamba koja ne trosi mnogu a...


700 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
1.200 МКД
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Денес 09:48Aspirator

se prodava mnogu socuvan aspirator


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 09:47Racka i mehanizam za zatvoranje na vrata od terasa odnadvor

Resenie za otvoranje i zatvoranje na PVC balkonski vrati odnadvor so ...


850 МКД
или предлог цена
Денес 09:32Promena na sarki i racki na PVC prozori i vrati

*** Promena na gorna ili dolna sarka na PVC vrati ili prozori. *** P...


990 МКД
или предлог цена
Денес 09:32Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


9.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 08:00TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tuskadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi ili...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 07:58TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 07:58VARIOLAJT ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI ZEBRA ROLO

Производство, продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер рол...


12 €
или предлог цена
Денес 07:33Стимер-Пегла на пареа PHILIPS GC 536

Продавам не многу користена пегла стимер на пареа PHILIPS купена од Н...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 07:11Protocen bојler / Проточен бојлер

Se prodava eden od najdobrite protocni bojleri SIEMENS DHT 1800.bojle...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:45Salonit tabli/ Салонит табли

продавам салонит табли 070-724-101


120 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 21:45DVR 4ch SAMSUNG komplet set

Dvr video nadzor 4 kanalen SAMSUNG kompleten so 4 kameri kompleten se...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:33  НОВ ОГЛАС

radijatori 580×3

gusani radijatori novi nekoristeni 580×3........ tel za kontakat 070 ...


7 €
или предлог цена
Вчера 20:14UPS ZA PARNO GREENJE

prodavam ups-i za parno greenje Uredite se priklucuvaat na akumulato...


3.900 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19Трпезариска маса со стаклена површина - Ikea

Купена од Ikea, со димензии 85х135 cm. Издржлива, стаклена бела површ...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:15ТЕРМО ПЕЧКИ 6kw 4kw 3,5kw

Печките се во супер исправна состојба Се продаваат комплет а може и ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:40Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам