Охрид
                           
1578 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Izdava Stan Vo Ohrid Na Kej

Se izdava stan vo centralniot del na Ohrid na Kej Marsal Tito do hote...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јул 20:47Промовирано

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vo centarot an OHRID nasproti Waikiki do staroto Kino....


20 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

06 авг 14:16Промовирано

НОВ стан со 1 спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 23:39Промовирано

Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:59IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:58Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

>> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на гла...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:53ИМПЕРИЈА – Стан 61м²

Се продава стан со површина 61м² со распоред – дневна,кујна,трпезари...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:48Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:29Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:51Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:51APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:32Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:15Ohrid-Apartman strog centar prva linija do ezero

Ohrid-Se iznajmuva apartman strog centar prva linija do ezero na ul.K...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:46Iznajmuvame Nov Dvosoben Stan vo centarot na Ohrid

Se iznajmuva na turisti i (Kirija van sezona) nov i luksuzno opremen ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:33Se Iznajmuva Dvosoben Stan do Opstina Ohrid

Se iznajmuvat na turisti novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:33Stan vo centar

Poradi otkazuvanje ,posleden trermin 10-15.07.Stan kompletno nanesten...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:05Apartman za turisti vo centar Ohrid

Apartman centar ohrid Klima TV kujna kupatilo terasa masina za alist...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:15  НОВ ОГЛАС

Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:58Se izdava stan vo ohrid

Sloboden od 07.08 nedela Stan na ulica turisticka nad kam market so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:54*** Капитал *** Двособен стан со двор - Чаршија Охрид

Ексклузивна понуда: Двособен источен стан со двор во Охрид, урбана ...


58.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
65.000 €
Охрид

Станови

Денес 14:21ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:19Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:01IZDAVAM APARTMAN 55m2 VO OHRID

IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI 55m2 VO OHRID SPALNA DNEVNA KUJANA KUPATI...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:00Се издава стан во Охрид

Се издава комплетно наместен и реновиран стан, во склоп на хотел Инте...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:52Stan vo Centar do Ohridaka Banka za 5 lica na prv spratt!!!

Stanot e sloboden od 16ti avgust!!!Iznajmuvam dvosoben stan zad Ohri...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:07Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ВО ОХРИД

Се издава апaртман во ОХРИД, на Булевар Туристичка, помеѓу Т.Ц. Трудб...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Нов Делукс апартман на само крајбрежје и плажа во Пештани

Се издава луксузен апартман на сам влез во Пештани. Апартманот се н...


70 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се издава стан (апартман). Se izdava stan (apartman).

Станот ( апартманот) е за туристи, на 4ти спрат со лифт. Локација Боз...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:50Stan od 36m2 vo Sveti Stefan - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 36m2 vo Sveti Stefan Ohrid Stanot e so prekrasen ...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:27  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sloboden od 13082022 Dvosoben opremen stan, 2 plus 2 lica, parking...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:05APARTMAN OHRID - se izdava na 100 metri od plaza

APARTMAN od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo borova suma pogode...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:43Stan za turisti

Iznajmuvam apartman za maks.5 osobi na ul.Sirma Vojvoda Apartmanot r...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:40se izdava stan pozadi skalestata zgrada

Se izdava kompletno namesten stan pozadi skalestata zgrada(centar). ...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

Денес 11:40Se izdava garsonjera

Se izdava golema garsonjera od 45 m2 vo centar. Ima golema dnevna so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39Se izdava stan vo centar na Ohrid

Izdavam opremen stan od 64 m2 na juzna strana vo centar na ulica 7mi ...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39Se Izdava APARTMAN Vo Ohrid!!!

Se izdava kompletno namesten stan vo Ohrid namenet za sekakov vid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:23ЧОЈС-Nov stan na ul.Egejska

Se prodava nov stan (vo zavrsna faza )na ul.Egejska so vk kvadratura ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:04  НОВ ОГЛАС

Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:02APARTMAN -STROG CENTAR

APARTMANOT E IZDADEN do 15.08 I od 22do 29.08 22.08 DO 29.08 Se...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:58MESECNO SE IZDAVA - SEPTEMVRI DO JUNI

MESECNO SE IZDAVA OD SEPTEMVRI DO JUNI MESECNO SE IZDAVA OD SEPTEMVR...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:58Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам