Подкатегорија:
                   
68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bass gitara/ Бас гитара Squier

Squier PJ star Edna godina, bez zabeleski


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:01Buffet crampon Evete

Se prodava alt saxophon Buffet crampon Evete vo dobra sostojba ,ima m...


450 €
или предлог цена
Вчера 10:04SINTISAYZERI BONTEMPI //// MS 010

Kompletno ispravni bez nikakva zabeleska so vgradeni zvucnici rab...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:31Tapani Yamaha

Се продаваат тапани Yamaha користени само за домашен мерак,речиси нов...


600 €
или предлог цена
24 мар 20:32SINTISAYZER CASIO MA-120

Se prodava CASIO sayzer TONE BANK 100 boi /// 100 ritmovi komple...


4.800 МКД
или предлог цена
23 мар 23:03Elektricna gitara Squier Affinity Stratocaster HSS

Gitarata e nova i nesvirena, so novi zici. Moze da se vidi i proba vo...


18.000 МКД
или предлог цена
23 мар 11:19SINTISAYZER // BONTEMPI GT-759

Ispraven -so mnogu boi i ritmovi 4 --oktavi // vgradeni zvucnici ...


4.300 МКД
или предлог цена
21 мар 23:05Bass V-Amp Behringer / Processor & Footswitch

Procesorot e mnogu malku koristen.


21 мар 18:32Пијанино Беларус

Пијанино Беларус во одлична состојба ,


600 €
или предлог цена
21 мар 17:38Yamaha stalka

Stalka za dobos Yamaha 50e odlicna sostojba 075375519


50 €
или предлог цена
20 мар 20:32Tama Iron Cobra HP200

Se prodava nova bas pedla TAMA Iron Cobra HP200 95e 075375519


95 €
или предлог цена
20 мар 20:32Fus Yamaha

Fus stalak Yamaha Odlicno socuvan bez korozija i ostetuvanja. 70e ...


70 €
или предлог цена
20 мар 20:32Palici

Prodavam palici NOVA vic firth 5A 500den


500 МКД
или предлог цена
20 мар 20:32Remo 10"

REMO 10" emperor clear Polovna,koristena. Vo odlicna sosotojba Be...


600 €
или предлог цена
20 мар 20:31Tapani delovi

-Klamp Yamaha 1200den -Klamp 1200den NOV -Klamp 700den -Pedala T...


1 €
или предлог цена
20 мар 20:31Harmoniki

Harmoniki ispravni za pocetnici 9500 8500


1 МКД
или предлог цена
20 мар 07:04Гитарски засилувач Fender Mustang I V2 20W

Продавам гитарско појачало Fender Mustang I V2 во одлична состојба. С...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
19 мар 07:01SINTISAYZER /// ANGELET-XTS 5469

Kompletno ispraven -bez nikakov problem 4 oktavi--golemi dirki--vgr...


5.000 МКД
или предлог цена
17 мар 06:52SINTISAYZER--4 OKTAVI

Ispravni --se si funkcionira na niv 4 oktavi--vgradeni zvuchnici ...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
09 мар 07:43Tapani Tamburo

Se prodava Tamburo formula,all maple shell 10,12,16x16 floor tom,22...


1.100 €
или предлог цена
04 мар 18:51Harmonika

NOVA HARMONIKA (Fabrika) za pocetnicI


250 €
или предлог цена
28 фев 20:06SINTISAYZER ELEGANCE JC-5489

Ispraven do posledno kopche 4 oktavi --golemi dirki --so vgradeni z...


5.400 МКД
или предлог цена
27 фев 07:40SINTISAYZERI //KASIO SA-20 i SA-21

Vo ispravna sostojba do psledno kopche 100 boi i ritmovi -so vgrade...


2.900 МКД
или предлог цена
26 фев 07:35Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND YAMAHA,KURZWEIL,TEHNIC

Zamenete go vasiot zastaren floppy drive so USB emulator..So ovoj ure...


2.500 МКД
или предлог цена
26 фев 01:59pijano

pijano


1.000 €
или предлог цена
22 фев 14:213?4 stara violina

Prodavam stara skolska violina 3/4 marka Stradivarius Cremona.Violina...


19 фев 10:18Violina 4/4 Nova

Violina 4/4 Nova komplet so kufer Info samo na 070 377 173 ne na toj...


По Договор
или предлог цена
14 фев 08:52Magnet Fender Mesquite Humbucking za akusticna gitara

Продавам магнет Fender Mesquite Humbucking за акустична гитара во одл...


2.500 МКД
или предлог цена
12 фев 11:46WELTMEISTER CONSONA

Harmonikata e vo dobra sostojba 11+5 registri, zdrav mev,novi kaisi....


650 €
или предлог цена
04 фев 07:42Germanska stara violina Stainer

Prodavam stara Germanska- Stainer violina od 1900godina, vo odlicna s...


31 јан 17:11Citra

Mnogu stara,dobro zacuvana citra,preku 90 godini,ispravna...Za kolekc...


31 јан 09:52SINTISAYZER CD--30 GENERAL MUZIK

Mnogu malce koristen --kako nov-so flopy disk 5 oktavi--golemi dirki...


8.000 МКД
или предлог цена
17 јан 07:36zici za gitara, klasicna, akusticna, elektricna жици

Poveketo se 190, I'ma I 450, 800 denari.


190 МКД
или предлог цена
11 дек 18:21Пијанино Tchaikovsky

Се продава пијанино Tchaikovsky 1150eur Одлична состојба, 070278143


950 €
или предлог цена
09 дек 09:30USNA HARMONIKA --PIANITA + HERO

Pianita --ispravna kako od prviot den stara e preku 40 godini --zach...


1.200 МКД
или предлог цена
24 окт 00:08Pijano Riga

Se prodava pijano Riga, Racna izrabotka, izraboteno vo Litvanija. Pij...


1.000 €
или предлог цена
23 окт 14:47Se prodava poloven klarinet

Klarinetot e vo ispravna sostojba. Ima novi kozici i piska (Vandoren...


200 €
или предлог цена
23 сеп 12:12Dynacord Forum line Orginal Komplet oprema

2x F18 dolgi Basovi 2 x F17 kratki Basovi 1x XA 2600 snagator. ...


20 сеп 14:02Пијанино антиквитет

Пијанино антиквитет старо повеќе од 100 г.


По Договор
или предлог цена
11 сеп 19:33Klarinet selmer

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
11 сеп 13:51Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам