Скопје Центар
                   
1448 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

✅️Располагаме со градежна механизација, транспортни и товарни возила ...


22 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Vodovod, kanalizacija, rusenje, renoviranje wc/kujna

Rabotime renoviranje na toalet, kujna, banja ili pak dislokacija na i...


1 €
или предлог цена
27 дек 15:12Промовирано

Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
07 јан 09:44Промовирано

GRADBA NA OBJEKTI KLUC NA RAKA

VRSIME PROFESIONALNO GRADBA NA OBJEKTI KLUC NA RAKA SO DOLGOGODISHNO ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:27FASADI MALTARENJE KROV KRSENJE BETON

VRSIME RABOTO POVRZANI SO FASADI MALTARENJE POPRAVKA NA KROVOVI KRSEN...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

Денес 07:25BEST RENT A CAR - FORD FIESTA

BEST RENT A CAR OFFER NEW FORD FIESTA 1.2 PETROL MANUAL 2017 NEW FI...


28 €
или предлог цена
Денес 07:02Dezinsekcija,deratizacija,dezinfekcija,osi,lebraki i sl.

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:54Цртање на професионално лого за вашиот бизнис

Цртање на професионално лого за вашиот бизнис. Логото е вектор. (Пона...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фото, Видео, Аудио студија / Останато

Вчера 23:12TAXI HALKIDIKI,KASNADRA,SITONI,ATOS,,SKOTINA I DR.

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:20Taxi Services Taksi Prevoz VIP

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:19TAXI TRANSPORT TIRANA-ТАКСИ ТАХИ ПРЕВОЗ ТИРАНА

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:19TAXI TRANSPORT PREVOZ HALKIDIKI-ТАКСИ ТРАНСПОРТ ПРЕВОЗ

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:19ТАКСИ ТАХИ ХАЛКИДИКИ КАСАНДРА,СИТОНИА,АТОС,СКОТИНА И ДР.

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:17SERVIS NA PVC STOLARIJA

Servis na pvc stolarija.Servis od tipot na nedovolno diktuvanje kako ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Вчера 20:31SERVIS NA PVC STOLARIJA

Servis na pvc stolarija.Servis od tipot na nedovolno diktuvanje kako ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:30Семинарски, состави, есеи, дипломски

Пишувам семинарски,состави,есеи за основно и средно образовани на мак...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:42Часови за основци и средношколци

Дополнителни часови за сите предмети за основци и средношколци Помо...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

Вчера 19:41Dekorativi

Dekoracii na vnatresni sidovi Sahara i Venecijanski kit (stuko deko...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:23Parno greenje i solarni sistemi

Вршиме инсталација на сите видови системи за греење, климатизација, в...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:08Moler, molerski uslugi

RRENOVIRANJE, KREÇENJE, MOLERAJ, GIPS KARTON Profesionalen moler,...


5 МКД
или предлог цена
Вчера 17:38Kosulica / кошулица

Izrabotka na cementna kosulica


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 17:25Prevoz Transport maxi kombe

Sekakov vid na transort so maxi kombe do 3 tona, so ili bez rabotnici...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 17:20TAXI PREVOZ DO SITE TURISTICKI MESTA SO 6+1 VOZILA

TAXI PREVOZ. SO NOVI VOZILA CEL BALKAN I EUROPA ZA BUGARIJA,GRCIJA,...


35 €
или предлог цена
Вчера 17:13TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI SO KOMBE

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:09Hemisko cistenje na mebel i vozila Xtreme / Хемиско чистење

Не дозволувајте нечистотијата и бактериите да бидат во вашиот дом или...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:03Lepenje plocki, coklinja odvod dovod

Vrven plockar so rabotno iskustvo vo Germanija vrshi sekakov vid na u...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 16:15Moler gipsar fasader

Moler gipsar fasader


40 МКД
или предлог цена
Вчера 16:15Prevoz transport iselidbi

Vrsam transport selidbi so kombe furgon do 1.1ton vo Skopje i nadvor ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 15:25Servis serviser za vodovod

Profesionalen vodoinstalater vrsi sekakvi popravki vo vrska so vodovo...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:04Водоинсталатер водоводџија водовод

Majstor so 15 godini iskustvo doaga po povik ili po dogovor.rabotam s...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:04Водоводџија водоинсталатер vodoinstalater

Rabotam i popravam sve od vodovod i odvod, se kakvi defekti sanitarii...


2 €
или предлог цена
Вчера 15:04Prevoz Transport maxi kombe

Sekakov vid na prevoz i transport na roba i dr raboti do 3 tona nasek...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 15:00Selidbi selenje preselba preselbi transport prevoz

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:21Prevoz Selidbа Preselbа Selidbi

Брза и безбедна преселба на домови и деловни простории, без ризик за ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:07uslugi

uslugi za gospoda


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:05vodovodzija profesionalen

Vodovodni instalacii,detektiranje defekti,instalacija na vodovod vo k...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:16Elektricar profesionalen

Izvedba i odrzuvanje na elektro instalacii promena na spratni tabli o...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:16Plockar, plocki, vodovod

Брзо професионално лепење на секаков вид на плочки Водовод одвод и д...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 13:16Zidar Zidanje Betoniranje

Zidanje na sekakov vid na objekt so sekakov vid na materijali. Isto ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:16Rusenje krsenje isfrlanje sut gjubre prevoz

Rusenje,secenje, otvaranje na otvori rusenje na stari objekti,cistenj...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 13:16GRADENJE RENOVIRANJE NA STANOVI KUPATILA

Gradenje,renoviranje , elektrika , vodovod rusenje, busenje i se vo v...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:16Prevoz na pesok sut tampon selidbi transport

Prevoz na pesok tampon zemja isfrlanje na sut gjubre itn Transpor...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:16Elektricar Elektrika Elektroinstalater

brzo i efikasno resenie na vasite potrebi i baranja! izvedba na el.in...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:16Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам