4089 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT LAGUNA 3 1.5 DCI 2008 GODINA ODLICNA SOSTOJBA

Kolata e uvezena od Francija so plateni site davacki do registracija ...


4.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

20 сеп 11:50Промовирано

Masinsko hemisko cistenje i masinsko poliranje na avtomobili

Masinsko hemisko cistenje na site vidovi avtomobili i kombinja. DEZI...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 08:52Промовирано

Piaggio beverly cruiser 500cc so noviot motor

Se prodava piaggio beverly cruiser 2008 godina so 33000km so noviot m...


3.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 12:46Промовирано

Ford Focus 1.6 TDCI

Ford Focus 1.6 TDCI Econetic so 105ks Prva registracija e 2014god ia...


7.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 23:11Половни зимски гуми

Половни зимски гуми континентал 3 парчиња солидни и 2 парчиња послаб...


50 €
или предлог цена
Вчера 22:10GUMI HANKOOK

Prodavam malku vozeni dve gumi Hankook Ventus f12 evo2. Dimenzija 225...


60 €
или предлог цена
Вчера 21:56Hankook 235\70R16 zip Terano i dr.

Prodavam gumi za zip Nisan Terano i dr. Gumite se letni i gi prodavam...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:24Mercedes Benz S320 CDI avtomatik

Се продава возило Mercedes Benz S320 CDI автоматик, година на произво...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:58AUDI A5 SPORTBACK 2.0TDI SO 106.000KM

🚘 AUDI A5 Sportback 2.0 TDI,106.000km 💶 17.700 евра - Година н...


17.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:37SKODA OCTAVIA COMBI 1.6TDI, NE UVEZENA OD PRV SOPSTVENIK

🇲🇰 Не увезено користено возило 🚘 SKODA OCTAVIA COMBI 1.6 TDI 💶 ...


12.490 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:36Renault Scenic 1.5 dCi 110 Energy

UVEZENA OD GERMANIJA, PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA, 161.000 KM, P...


13.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:27Peugeot 307 1.6 HDi,109ks,2007 god.

Peugeot 307 1.6 HDi 80kw/109ks Voziloto e vo TOP sostojba !! Ga...


3.590 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:02Volkswagen Passat 2.0 TDI 140ks,2013 god.

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140 ks 103kw/140ks 2013 godina *Top so...


11.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:01Peugeot 207 1.4 HDi, 2008 god

Peugeot 1.4 Hdi 68 ks 2008 godina Vozilolo e registrirano vo odli...


3.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:01Opel Astra GTC 1.7 CDTi, 2010 god.

Opel Astra 1.7 CDTi 81kw/110ks 2010 godina *Astrata e vo odlicna...


3.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:01Mazda 6 SW, 2.0 dizel, 2006 god.

Mazda 6 SW 2.0 dizel 105kw/143ks 2006 godina *Mazdata e vo solidna s...


1.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:01Audi a4 avant

Se prodava Audi a4 avant 2009 godina so pominati 195000 km vo odlicna...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:59ALU BANDAZI ALFA ROMEO ORIGINAL

Odlicni aluminiumski felni za Alfa Romeo, odlicno socuvani. So gumi


200 €
или предлог цена
Вчера 19:53LEXUS NX300H hibrid/benzin

Kolata e kako nova, registrirana do 06.09.2022 so zelen karton ima po...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:47FIAT 500 ABARTH 595 CABRIO

Kolata e so 30000 km moze na bugarski moze i da se carini momentalno ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:46Toyota yaris hibrid

Kolata e bukvalno kako nova registrirana sega na bg tabli moze da se ...


10.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:46Alfa Romeo 156 1.9 JTD

Alfa Romeo 156 1.9 dizel so pominati 215500 km. Kolata e vo odlicna ...


2.250 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:42THULE BAGAZNIK + DRZACI KROVEN NOSAC

KORISTEN KROVEN BAGAZNIK +DRZACI


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:414x108 celicni bandazi so gumi FORD

Ispravni bandazi so solidni zimski gumi 4x108 FORD


140 €
или предлог цена
Вчера 19:41MERCEDES C220 CDI COUPE

Se prodava Mercedes C220 Coupe vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:20Germansko Odelo za motor br.L jakna HARRO pantaloni PHARAO

Kako NOVI kvalitetni Germanski skapi brendovi jakna i pantaloni Jakn...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19SE PRODAVA CITROEN C3 PLURIEL CABRIO

CITROEN C3 PLURIEL CABRIO 1.4 benzin, 2003god -Klima -prednite gumi...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:19Audi a8 d2 delovi

Polovni delovi za audi a8 d2 4.2 quattro benzin/plin dizna dizna lov...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:17Akumulator 77ah 680a

Se prodava ispraven shvajcarski akumulator 77ah 680a vo odlicna sosto...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:07Alfa Romeo 147

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 JTD Klimatronik senzori za brisaci ...


2.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:59  НОВ ОГЛАС

Poliranje Farovi Полирање Фарови

Полирање на фарови до фабрички изглед. Полирањето се врши во 4 фази ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 18:52205/55/16 Pirelli zimski gumi vozeni 500km

Se prodavat 4 Pirelli zimski gumi (snow control)2021 god -vozeni nepo...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

Golf 3 1.9 TD

Se prodava golf 3 1.9 TD proizveden 1996 godina, motorot e vo dobra s...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:08Pirelli gumi

Se prodavat Pirelli zimski gumi (snow control) 2021 god -vozeni nepol...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:07OPEL ASTRA H GTC 1.7 74KW

Se prodava Opel Astra H GTC 1.7 74KW/101HP 2007 godina, napraven redo...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:01Opel Corsa 1.3cdti 2013g euro-5

Vo odlicna sostojba plateni davacki Klima - funsionalna Kozni sedi...


4.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:47OPEL ASTRA CORSA BARAM KUPUVAM

Ako imate vakvo vozili za prodavanje javete se Ili pratete sliki na v...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:28KUPUVAM PARTNER BERLINGO PATNICKO

Ako imate za prodavanje Pezo Partner Citroen Berlingo Reno Kango Opel...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:25KUPUVAM MALO KOLICE ZA POCETNIK DO 1000 EVRA

Ako imate vozilo za prodavanje javete se ponudete


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:23SUZUKI SWIFT KUPUVAM

.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:17Продавам 2 зимски гуми Сава Ескимо M+S

Продавам 2 зимски гуми Сава Ескимо M+S, со нив поминато само 2000-300...


4.100 МКД
или предлог цена
Вчера 17:16Продавам 4 челични бандажи за Opel Astra

Продавам 4 челични бандажи за Opel Astra OHA Hatchback


102 €
или предлог цена
Вчера 17:16Продавам кровни носачи за Opel Astra Hatchback

Продавам оригинални кровни носачи за Opel Astra Hatchback


102 €
или предлог цена
Вчера 17:16Страна 1 од 103

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам