Подкатегорија:
                   
114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Аспиратор FUEGO FG-60 INOX 60cm nov kupen po greska

Prodavam aspirator fuego, kupen po greska pred 1 godina. 60cm Мотори:...


2.499 МКД
или предлог цена
Денес 03:45POPRAVAM I PRODAVAM VES MASINI

Prodavam ves masini Imam i rezervni delovi polovni i novi imam nov...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:28SEVIS NA BELA TEHNIKA

POPRAVAM VES MASINI EL SPORETi i SE OKOLU STRUJA MESTENJE NA ...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 22:28BEKO displej i maticna ploca

Displej za BEKO kombiniran frizider model K60360NE..proizv.2012g.......


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:42Samsung frižider

Samsung frižider-ladilnik


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:17  НОВ ОГЛАС

POVOLNO Kirby Avalir 2

Poradi preselba, se prodava mnogu malku koristen Kirby (iskoristeni s...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.300 €
Вчера 11:27SE PRODAVA DESTILATOR ZA VODA

Se prodava ispraven destilator za voda.Informacii na mob. 071 355 362...


10.000 МКД
или предлог цена
29 ное 19:07Vertikalen zamrznuvac (замрзнувач)Beko

Prodavam vertikalen zamrznuvac Beko so 6 fioki. Zamrznuvacot e vo is...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
29 ное 17:52Se prodava mini frizider

Se prodava mini frizider ispraven 100%.Povekje info 087-989-062


По Договор
или предлог цена
29 ное 12:58Secko

Prodavam 2 novi secka : Beloto 300den Zelenoto 500den Ne se koristeni...


26 ное 08:26Gorenje se prodava evtino

Se prodava mnogu socuvana Gorenje maśina za ališta malku upotrebena ...


180 €
или предлог цена
25 ное 22:06Gorenje frizider

Prodavam ispraven frizider Gorenje koristen mnogu malku vo vikendica....


3.800 МКД
или предлог цена
25 ное 15:25Gorenje WA50050 za delovi

Neispraven programator, se drugo raboti. Za povekje info javete se.


1.000 МКД
или предлог цена
25 ное 11:13Mashina za sushenje sushara Gorenje 7kg

Samo na ovoj broj 078305130 078305130 Mashinata e zacuvana i i...


9.500 МКД
или предлог цена
24 ное 08:39Rainbow papuca (tresalka) Rm23

Se prodava dodatok za Rainbow pravosmukalki tresalka so motor model r...


1 €
или предлог цена
24 ное 08:20OBODIN 80 - славниот фрижидер од YU

Продавам фрижидер OBODIN 80 литри Фрижидерот е со исправен компресор...


1 €
или предлог цена
23 ное 17:43МАШИНА за перење WHIRPOOL ширина 40cm, 5 литри

Продавам машина за перење Whirpool, 5 литри со димензии (ш-д-в) 40х6...


1 €
или предлог цена
23 ное 17:42МАШИНА за перење Ei Ниш, тип S 2007

Продавам веш машина Ei Ниш, тип S 2007 - 5 кг алишта за перење -...


1 €
или предлог цена
23 ное 17:42Ефтино, Бојлер DINAMO HIT 80

Продавам бојлер за бања - DINAMO HIT 80 литри Снага на греач - 2000 ...


1 €
или предлог цена
23 ное 17:41МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "NEO", 700W, 15 литри, КАКО НОВА

Се продава МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "BEKO" модел MWO-M8205 -Приклучна сна...


1 €
или предлог цена
23 ное 17:41Masina za sienje-Bagat Jadranka

Masina za sienje-Bagat Jadranka,mnogu malku koristena. Vo odlucna sos...


По Договор
или предлог цена
23 ное 05:15BAGAT Masina za sienje kako nova

Skoro nova Masina za sienje


3.500 МКД
или предлог цена
20 ное 22:20MASINA ZA SADOVI

Se prodava masina za mienje sadovi vo ispravna sostojba.Masinata e za...


6.500 МКД
или предлог цена
20 ное 13:12Masina za Perenje ARDO

Ispravna so smeneti amortizeri i vo besprekorna sosotojba samo treba ...


4.000 МКД
или предлог цена
16 ное 18:40Se prodava bojler

Se prodava kuhinsko bojlerce Gorenje tiki 10 litri malku koristeno. C...


1.500 МКД
или предлог цена
16 ное 17:39Se iznajmuva kazan za rakija

Se iznajmuva kazan za pecenje na rakija,Cena na kazanot e 250den od e...


400 МКД
или предлог цена
15 ное 13:43Se prodava Višnja Bagat

Se prodava vo dobra sostojba stara 12 god


7.000 МКД
или предлог цена
14 ное 18:17Nova masina Lervia za sienje germanska

Masinata e nova so kutija nikogas ne e koristena...


14.900 МКД
или предлог цена
12 ное 17:02Usisuvac so 3 motori - 3600w - NOV

Se prodava usisuvac so 3 motori 3 motori x 1200w = 3600w Kapacitet:...


450 €
или предлог цена
12 ное 10:08Se prodava kirby

Se prodavaat dve pravosmukalki kirby vo odlicna sostojba, od levata s...


500 €
или предлог цена
07 ное 17:00GORENJE WA 904X

Постара машина за перење на алишта Извонредно сочувана, со нерѓосува...


2.000 МКД
или предлог цена
04 ное 19:45Се продава шпорет

Се продава шпорет во сосема исправна состојба.


3.000 МКД
или предлог цена
29 окт 22:01Се продава фрижидер

Се продава фрижидер


1.500 МКД
или предлог цена
28 окт 18:27Se prodavaat el. Sporeti polovni

Informacii na tel 077 615 292 Marjan


1 €
или предлог цена
25 окт 14:24Se prodava mini sporet

Se prodava mini sporet ispraven 100%.Povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
22 окт 12:38Se prodava frizider Koncar

Se prodava frizider Koncar ispraven 100%.Kontankt 077-989-062


По Договор
или предлог цена
22 окт 12:37Kombinirana mašina za Perenje i Sušenje

Samsung, posledna generacija, so 2+3 godini garancija. Touch sistem, ...


48.000 МКД
или предлог цена
20 окт 12:43Frizider konchar

Se prodava poloven frizider koncar ekstra ladi .cena 4500 den inf 071...


4.500 МКД
или предлог цена
17 окт 12:31Aparati za kafe

Se prodavat aparati za kafe..vo ispravna sostojba...site za 2500 den....


2.500 МКД
или предлог цена
16 окт 18:53Pravosmukalka za hemisko

Pravosmukalka za hemisko Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
13 окт 19:13Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам