2348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

Komplet kujna

Cena 300 za kujna , 500 evra zaedno so frizider i sporet( ili po dogo...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

15 авг 09:32Промовирано

Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 07:17Промовирано

Сервис и монтажа на клима уреди

Монтажа и демонтажа на клима уреди. - Сервисирање и поправка - Чист...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:39Se prodava elektricen sporet Beko socuvan

Se prodava elektricen sporet Beko socuvan so ringli i relna sve e isp...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 08:04Panel za greenje 2.5kw

Francuski Panel za Greenje. Koristen 1 sezona. Dosta socuvan. Izra...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 06:18fasadi 072251225

072251225 toni


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 23:54IKEA

Plinska vgradna plotna ispravna cena 4200 den 072 555 302


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:30Prodavam tengerinja

Prodavam tengerinja za gotvenje novi ne koristeni ima 3 komada so kap...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 20:41Klub masa, masiv drvo Jugoexport...

Prodavam klub masa masiv drvo kupena vo Jugoexport...vo sredina stakl...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 20:00Клуб маса - Високо квалитетна дрвена

Се продава високо квалитетена дрвена клуб маса како на сликата. Маса...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 19:31Prodavam Vicko Solingen set

Prodavam Vicko Solingen pribor za jadenje. 72 parcinja Vo pr0d...


100 €
или предлог цена
Вчера 17:58Prodavam masina za perenje i susenje na alista

Prodavam istravna mashina za perenje i sushenje 8kg pere 6kg sushi ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 17:54  НОВ ОГЛАС

Продавам веш машина пере и суши, дотраени лагери

Продавам веш машина Indesit IWDC 7105, пере 7кг, суши 5, оштетени се ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 17:04Raft za lajsni

Se prodava raft za izlozba na lajsni i drugi proizvodi. 2m x 2m Рафт...


150 €
или предлог цена
Вчера 16:30Odlicni po 1500den

Ispravni


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40Gorenje odlicna

Auper


2.820 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.200 МКД
Вчера 14:40Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13Parketar

Parketarski uslugi mestenje na parket, prereduvanje na star parket, s...


6 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Kirby Sentria

🌟Najdobrata Svetska prafosmukalka Kirby Sentria Malku koristena vo d...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
Вчера 12:59LG Smart Inverter klima ured

Prodavam malku koristen klima ured LG Smart Inverter...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Вчера 12:31  НОВ ОГЛАС

Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 12:04Брачен кревет

Брачен кревет со стандардни димензии, користен, дрвена изведба, со д...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 11:44Комоди, изведба од чисто дрво

Две идентичникомоди од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:44Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:43КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:43SPORET kombinovan plin i struja

Prodavam kombinovan sporet na plin dve i dve ringli na struja.. Rerna...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:37IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 11:26KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10Servis za klima uredi /montaza na klimi

Vrsime servis, cistenje, montaza i prodazba na klima uredi od ovlaste...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:10Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovolt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Вчера 09:28Keramidi

Prodavam keramidi okolu 230kom vinicki Gi prodavam komplet 10den/1k...


10 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 09:11PLINSKA BOCA 10 KG

Plinska boca 10 kg.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 06:52Se prodava Alfa plam racional 70

Se prodava pecka za parno greenje Alfa plam Racional 70 , koja raboti...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:14Prodavam samo krila od aluminiumski prozori

Aluminumski krila so termopan staklo, dve stakla. Ramki od prozorite ...


1 €
или предлог цена
15 авг 20:09Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
15 авг 18:49Polica za skladiranje

Se prodava polovna polica, so mnogu prostor za skladiranje.


1.300 МКД
или предлог цена
15 авг 17:37Диспанзер за житарки

Продавам малку користен диспанзер за житарки


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

15 авг 17:09Nova moderna klub masa

Klub masa od dimeno staklo i zhelezni nogarki. Dobiena na podarok, ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

15 авг 16:53Nov nekoristen moderen trosed

Temno sin trosed moderna izrabotka. Se prodava bidejki bojata ne odgo...


480 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

15 авг 16:43ГОРЕЊЕ стара исправна машина

Сосем исправна машина за перење, купена нова користена 5-6 години. С...


3.800 МКД
или предлог цена
15 авг 16:24Две микробранови печки CROWN SAMSUNG

Целосно исправни, користени само 4 години.


1.500 МКД
или предлог цена
15 авг 16:23Столици со инокс конструкција

Пет столици во одлична состојба во однос на конструкцијата. Оригиналн...


4.000 МКД
или предлог цена
15 авг 16:23Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам