295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KLASICNA OZVUCENA GITARA

KLASICNA OZVUCENA GITARA WALDEN N 550 CE


200 €
или предлог цена
Денес 09:57Futrola za sajzer GEWA

Продавам квалитетна футрола за синтисајзер на Гева. Футролата е со ди...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:08Squier Affinity Stratocaster-Black

Малку свирен, како нов Squier Affinity Stratocaster, купен од Мими Му...


250 €
или предлог цена
Денес 04:41dbx 286A Preamp-Channel strip

dbx® 286A Preamp, vo odlicna sostojba. https://dbxpro.com/en/pro...


150 €
или предлог цена
Денес 04:40Rode K2 - Valve Condenser Microphone

Rode K2, во одлична состојба. Променета лампа со Telefunken E88CC-TK...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Денес 04:40Pojacalo lampas Harley Benton tube 5, potpolno novo

Pojacaloto e kupeno novo, ovoj mesec, za sto imam i dokument.


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47  НОВ ОГЛАС

LOCKING TUNERS 6L ZA ELEKTRICNA GITARA

LOCKING TUNERS 6L CHROME NOVI !


2.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.900 МКД
Вчера 15:34SHURE PGX 58A

Mikrofonot e original ne e kopia Shure beta 58a Kontakt/075848213


200 €
или предлог цена
Вчера 10:57POJACALO ZA ELEKTRICNA GITARA MARSHALL

Marshall lead 12 , 3005 model vo besprekorna sostojba made in England


400 €
или предлог цена
Вчера 07:00Yamaha Motif XS6

Prodavam Yamaha Motif XS6 vo perfektna sostojba, odlicno zacuvan so 1...


1 €
или предлог цена
Вчера 06:58M-Audio Fast Track Pro (Kako Nova)

Slikite se od zvucnata kartica ne se od internet. Sostojba kako no...


4.999 МКД
или предлог цена
24 мар 22:04M-Audio Fast Track Pro (Kako Nova)

Slikite se od zvucnata kartica ne se od internet. Sostojba kako no...


4.999 МКД
или предлог цена
24 мар 21:55Novation twitch Serato PRO Dj controller

Novation twitch Dj pro controller Serato DJ pro licenced Work with...


12.000 МКД
или предлог цена
Битола

ДЈ Опрема

24 мар 20:23Kabel za gitara 6m.

Kabel vo dolzina 6 m.


800 МКД
или предлог цена
24 мар 17:37FUTROLA ZA KLASICNA GITARA

Kozna vintage futrola za klasicna gitara so debel sunger vrvna zast...


1.500 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
2.200 МКД
24 мар 13:24Pifla za alt saks

Se prodava nova nekoristena pifla selmer S80C* cena 160 evra Se proda...


185 €
или предлог цена
24 мар 12:11Se prodava razglas DYNACORD Forum Line XA sistem

Se prodava razglas zvucniici XA sistem Dynacord Forum Line i toa: ...


1 €
или предлог цена
23 мар 20:49Komplet set Tapani PDP BX

PDP BX Birch: 500€ 20x18, 10x8, 12x9, 14x14 Milenium steel piccolo sn...


1.350 €
или предлог цена
23 мар 16:27Gretsch Blackhawk Tapani

22 10 12 14 bez dobos extra cena 075779626 📞


14.500 МКД
или предлог цена
23 мар 09:57ULXD4 KSM8 SHURE

Mikrofonot e mnogu malku koristen i dobro zacuvan Orginal. seuste lep...


2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
22 мар 18:52ELEKTRICNA GITARA IBANEZ

Ibanez RG927WZCZ seymour duncan magneti


1.350 €
или предлог цена
22 мар 17:52Fernandes The Function SSH - 40 Japan

Fernandes The Function SSH - 40 Japan, proizvedena kon krajot na 80ti...


По Договор
или предлог цена
22 мар 10:02Fender 2-Buttons Footswitch Channel

Продавам двоканален Фендер фотсвич


25 €
или предлог цена
22 мар 07:44Prodavam tarabuka

Prodavam aluminiumska tarabuka


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

21 мар 16:47Aria Pro II LS 600 Japan

Proizvedena 1980ta godina vo Japonija, long tenon, nitro finish, maha...


По Договор
или предлог цена
21 мар 12:22Zici za akusticna i elektricna gitara

Komplet metalni zici za akusticna i elektricna gitara. Novi neotpakuv...


300 МКД
или предлог цена
21 мар 08:00Tarabuki tarabuka tapani

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
20 мар 18:43tarabuki palici plastiki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
20 мар 18:42Tarabuki tapani timpanki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 18:42prodavam nov stalak za mikseta

odlicen model na stalak ,koj brzo se montira , lesen za transport i e...


55 €
или предлог цена
20 мар 08:29prodavam nova torbica za klavijaruri od 76 dirki

nova torbica voopshto neupotrebuvana za 76 tipki7 ,cena samo 3500 d...


55 €
или предлог цена
20 мар 08:28prodavam kufer za klavijaturi so 5 oktavi

malce koristen od stara zena sviri vo filharmonija vo Viena vo odlicn...


55 €
или предлог цена
20 мар 08:28MIKSETA YAMAHA

Odlicen mikser,socuvan,perfektno funkcionira do posledno kopce bez kr...


1 €
или предлог цена
20 мар 06:25Drzac za klarinet

Se prodava drzac za klarinet info na ovaj broj 079 365 901


1.200 МКД
или предлог цена
20 мар 05:45Звучници zvucnici b&w tannoy

Se prodavaat ispravni 300 evra komplet zvucnici bez stalazi


300 €
или предлог цена
19 мар 18:21Greco SE 600 Sparkle Sounds 1978 Fujigen

Greco SE 600 Sparkle Sounds 1978, proizveden vo Fujigen Japan. Replik...


По Договор
или предлог цена
19 мар 12:59ZVUCNICI OBERTON 12ki

Oberton 12ki, dva po 300 vati RMS.NEPREMOTUVANI,ODLICNI.cena 270 eur....


270 €
или предлог цена
19 мар 08:38RAM MEMORY 256 za KORG M3 KORG PA 3X PA2X

256 Ran memorija za KORG M3 korg pa3x korg oa2x


110 €
или предлог цена
19 мар 00:27Technics redenka

Mnogu sacuvana technics redenka


20.000 МКД
или предлог цена
Битола

ДЈ Опрема

18 мар 21:32Kaisi za gitara 300den.

Ibanez 450 den.....drugiot 300 den.


300 МКД
или предлог цена
18 мар 17:24Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам