Подкатегорија:
                   
278 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


Денес 11:58MATICNI PLOCI 478,939,AM2,AM3,LGA775,1150,1155,

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:402x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako p...


7.499 МКД
или предлог цена
08 авг 12:232x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


500 МКД
или предлог цена
08 авг 12:23Prodavam graficki od 4gb

rx 470 asus i gigabyte super socuvani za igri ili majning, 28Mh+ kori...


04 авг 21:03Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
03 авг 13:19Processor intel core i7-2600

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:19Processor intel core i7-3770K

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
03 авг 13:19Processor intel core i7-3770

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
03 авг 13:18Продавам графички 4гб ХИТНО

продавам графички асус 100евра ком. редовно чистени работат совршено,...


01 авг 10:47RX 570 8GB · ASUS ROG-STRIX

prodavam dobra graficka ASUS strix grjmerska verzija tivka i bespre...


01 авг 10:47Prodavam ASUS 8gb rog strix

prodavam Asus rog STRIX 8gb, dobra za igri socuvama vo bezprekorna so...


27 јул 22:32hp Wireless Mouse Z3700

Prodavam hp Wireless Mouse Z3700 (model G5N) socuvan odlicno za povec...


17 јул 15:53Printer

Prodavam kancelariski printer brother ekstra sostojba


139 €
или предлог цена
09 јул 15:33HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


01 јул 18:03HYDRION 120 - CASE\CPU FAN

🟢 HYDRION 120 - CASE\CPU FAN 🔴ИДЕАЛНИ ДОДАТОЦИ ЗА ГЕЈМИНГ КОМПЈУТЕ...


370 МКД
или предлог цена
10 јун 12:43HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
10 јун 12:42Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 12:42t HP LaserJet Pro M130nw

Se prodava printer kako nov da e, koristen samo eden mesec.


7.500 МКД
или предлог цена
26 мај 16:43Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
20 мај 16:49MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
09 мај 14:12Hard disk WD Red 14 TB Novi

Novi neotpakuvani Hard diskovi doneseni od Germania kaj nas se proda...


20.000 МКД
или предлог цена
09 мај 10:48КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!! 🔴KABLLO PËR RI...


07 мај 13:09Processor intel core i5-3470

Processor intel core i5-3470 LGA1155 # of Cores 4 # of Threads 4


2.500 МКД
или предлог цена
08 апр 15:51Intel Core i7-860 1 st Gen

Intel® Core™ i7-860 Processor 8M Cache, 2.80 GHz # of Cores 4 # of...


3.000 МКД
или предлог цена
02 фев 15:17HARD DISK - refurbished

🔷HARD DISK - refurbished ✅250 gb ✅320 gb ✅500 gb .... __________...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 23:32B100 OPTICAL USB MOUSE

🔴B100 OPTICAL USB MOUSE ✅Optical Tracking ✅DPI (Min/Max): 1000± ...


25 јан 23:31MX-4 | Thermal Compound

🔴 MX-4 | Thermal Compound ✅Површините на процесорот и кулерите се...


1.599 МКД
или предлог цена
25 јан 23:31NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB

🟥NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB ✅NV1 NVMe ™ PCIe SSD на Kingston е сушти...


13.499 МКД
или предлог цена
25 јан 23:31Epson wf2630 so Ciss NOV

Prodavam nov epson wf 2630 printer, skener, kopir so wifi. Na printer...


7.500 МКД
или предлог цена
22 јан 10:22Zamenuvam gtx 1070 Xtreme gaming za rtx 2060

RTX 2060 moze koja bilo verzija i moze da odredime doplata vo poraki,...


19 јан 22:17Procesor intel core i7-930

Procesor i7-930 8M Cache, 2.80 GHz, 4.80 GT/s Intel® QPI #Cores 4 #...


2.000 МКД
или предлог цена
06 јан 13:38Processor intel core i7-870

Processor intel core i7-870 Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turb...


3.000 МКД
или предлог цена
06 јан 13:37PHILIPS SHK2000

🎧 PHILIPS SHK2000 🎧 🔵Големина за деца, ограничен максимален вол...


990 МКД
или предлог цена
29 дек 15:49SBOX MOUSE WM-106

🔴 4D оптички безжичен глушец SBOX ✅Резолуција: 800 до 1600 DPI ...


29 дек 15:47A8 Portable Mini USB2.0 Double Bass Speaker

🔴 A8 Portable Mini USB2.0 Double Bass Speaker ✅Максимална моќност...


700 МКД
или предлог цена
29 дек 15:47T5 Wireless Bluetooth Speaker

🔴T5 Wireless Bluetooth Speaker ✅Материјал: пластика + лен ✅Боја ...


400 МКД
или предлог цена
29 дек 15:47Web Camera

🔴WEB CAMERA 🔷Подгответе се за новата учебна година. ✅Цена: 70...


700 МКД
или предлог цена
29 дек 15:47Tracer Smart RF - Безжична тастатура со TOUCHPAD

🔴 Tracer Smart RF ✅ Направете повеќе со тастатурата Tracer Smart ...


29 дек 15:44WIRELESS COMBO NX989

🔴WIRELESS COMBO NX989 ✅Димензии на тастатура: 456x157x29 mm ✅Дим...


29 дек 15:40Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам