720 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Restoran kompletno opremen

Se izdava kompletno opremen restoran, spremen za rabota. Povrsina 40...


4 €
или предлог цена
20 јул 16:21Промовирано

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПОЗАДИ ХОТЕЛ ГАРДЕНИА

ПЛАЦОТ СЕ НАОЃА ПОЗАДИ ХОТЕЛ ГАРДЕНИА ВО НАСЕЛБА РЕЧАНИ КП 15900 ДЕЛ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:18НОВ ОГЛАС
Промовирано

Prodavame placevi na Vardar,Sopot,idealni za vikend kukji

За живеалиштето Плац Локација Велес Se prodavaat idealni place...


19.000 €
или предлог цена
Денес 14:34Се продава МЕСТО/НИВА/ПЛАЦ

Се продава место 1901м2 Во Башино Село во близина на бензиска пумпа С...


7 €
или предлог цена
Денес 13:31Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 13:29Se Izdava Dukjan - (Odlicna Lokacija)

Se izdava dukjan za povekje informacii javete se na 076-427-990 Odli...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 13:00Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 12:34Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 11:22Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 11:16СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПОЗАДИ ХОТЕЛ ГАРДЕНИА

ПЛАЦОТ СЕ НАОЃА ПОЗАДИ ХОТЕЛ ГАРДЕНИА ВО НАСЕЛБА РЕЧАНИ КП 15900 ДЕЛ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:18  НОВ ОГЛАС

Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 09:57Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:37Plac s.Otovica

Se prodava plac vo selo otovica blisku do ezeroto 6dekari ima i ulica...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:39Се продава куќа

Се продава куќа на Соколаана близу градскиот пазар. За повеќе информа...


31.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 08:25СЕ ПРОДАВА НИВА / ПЛАЦЕВИ н.ПРЕВАЛЕЦ`

Се продаваат нива/плацеви во населба Превалец до новата црква. Многу ...


15 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16 €
Денес 07:16Niva vo okolinata na Veles

Се продава нива во околината на Велес, поточно село Кочилари, таканар...


2 €
или предлог цена
Денес 06:48КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 00:53Продавам нова куќа

Се продава куќа (приземје и спрат) на мирна локација. На приземјето и...


120.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 20:48Kancelariski prostor

Se izdava ili prodava kancelariski prostor od 200m2 vo centarot na gr...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:00  НОВ ОГЛАС

KUKA VO VELES

Prodavam kuka vo Veles-na Sokolana. Vo blizina na gradskiot pazar i ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Велес

Куќи / Вили

Вчера 17:29Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 15:41IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 12:57Se izdava plac vo Veles

Se izdava plac vo Veles na ul. Asnom BB, placot e tamponiran, zagrade...


500 €
или предлог цена
Вчера 10:46Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 21:45СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 21:31Deloven prostor od 32m2

Se prodava deloven prostor od 32m2 na dva sprata kompletno renoviran ...


20.000 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

15 авг 16:37Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 16:20Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


1 €
или предлог цена
15 авг 16:05Dukan vo Veles

Se izdava dukan vo Veles ul.Dimitar Vlahov br.80 so magacinski prost...


350 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

15 авг 15:31Се издава деловен објект(дуќан) во Велес

Дуќанот се наоѓа наспроти касарната Алексо Демниевски во Велес, наспр...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

15 авг 15:13SE PRODAVA INDUSTRISKI PLAC SO GOTOVI DOKUMENTI ZA GRADBA!

СЕ ПРОДАВА! Градежна парцела од 2387м2 со легализирани документи и ...


22 €
или предлог цена
15 авг 13:46Деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје

Се продава деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје


1 €
или предлог цена
15 авг 11:20Продавам куќа на 2 спрата (2 стана), со два деловни простори

Се продава куќа во центар на Велес- приземје - два деловни простори 6...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 11:20Stan za iznajmuvanje

Se iznajmuva stan na podolg vremenski period ( najmalku edna godina)....


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

15 авг 08:58Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


17 €
или предлог цена
15 авг 08:27Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 08:21Se prodava

Se prodava stara kuka vo blizina na vlaska crkva, vlez za avtomobil i...


18.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 €
Велес

Куќи / Вили

15 авг 08:06Gradezna parcela so proekt, komunalii I odobrenie za gradba

Se prodava markica za gradba pozadi socijalnite zgradi posle naselba ...


18.800 €
или предлог цена
15 авг 07:36se izdava stan

Izdavam namesten stan na odlicna lokacija …


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

14 авг 23:05IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 60M2 VO CENTAR NA VELES

Se izdava deloven prostor od 60m2 vo centar na Veles(sarmaale),pogode...


1 €
или предлог цена
14 авг 21:10KUKA VO CENTAR NAKARSI GRADSKI SAAT ARHIEPISKOP MIHAIL 37

SE PRODAVA STARA KUKA NA UL. ARHIEPISKOP MIHAIL BR. 37 PORANESNA VLAD...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 авг 20:57СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 авг 15:47Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам