1121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ce prodava zvucnici i basovi

Ce prodavame poloven zvucnici i basovi


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

02 јун 09:58Промовирано

KORG PA4

Korg pa 4 ..


2 €
или предлог цена
Вчера 20:45torbica za korg pa5x

torbica za korg pa5x 61k


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Вчера 18:28BEAM 230

Prodavam Beam 230, novi, posledna verzija, sharp fokus. Повеќе модел...


720 €
или предлог цена
Вчера 14:15  НОВ ОГЛАС

NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI ODLICEN MODEL.

NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI STARSUN ODLICEN MODEL.


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:52Procab CAB400 - Schuko power & XLR

CAB400/10 10 meter - 3100 den CAB400/15 15 meter - 4900 den The ...


3.100 МКД
или предлог цена
Вчера 12:57  НОВ ОГЛАС

Prodavam ozvucuvanje za vo kola

Cd player pioneer so dalecinsko, mp3 čita, so 16 kombinacii na boja p...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 12:54Procab CLA610 Stereo Jack to Stereo Jack Cable

CLA610/1.5 1,5 m - 370 den CLA610/3 3 m - 550 den CLA610/5 5 m ...


370 МКД
или предлог цена
Вчера 12:42  НОВ ОГЛАС

ProCab CLA901 XLR-XLR balansirani kabli

CLA901/1.5 1,5 m - 750 den CLA901/3 3 m - 950 den CLA901/5 ...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 12:19  НОВ ОГЛАС

Prodavam kontroler

Prodavam kontroler pioneer ddj flx6 mnogu malku koristen so kufer za ...


36.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

Вчера 10:10Gitarsko pojacalo PG 10 potpolno novo

Prodavam odlicno gitarsko popjacalo vo fabricka sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:59Akusticna - Ozvucena gitara ASTER

Izvonredno zacuvana akusticna gitara, fabricki ozvucena, so stimer i ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 08:59AUDIENT ID4 Zvucna karta Звучна Карта Sound Card

Подобра звучна карта од оваа под 20.000 ден нема да најдете. Има Preu...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

02 јун 23:18Gitarsko pojacalo KORT 20W

Prodavam kako novo gitarsko pojacalo Kort vo fabricka sostojba.Pojaca...


3.000 МКД
или предлог цена
02 јун 16:39Vox AC15 C1 pojacalo za gitara so lampi

Pojacaloto e novo. Nekolku pati ukluceno po doma. Ne e noseno na prob...


600 €
или предлог цена
02 јун 10:32Ce prodava zvucnici i basovi

Ce prodavame poloven zvucnici i basovi


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

02 јун 09:58gitara

gitara ozvucena


6.500 МКД
или предлог цена
01 јун 23:28gitari

gitari ozvuceni


1 €
или предлог цена
01 јун 23:28X stalki za klavijaturi

X stalki za klavijaturi


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:28x stalki

x stalki za klavijaturi


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

01 јун 23:28stalak za klavijaturi

stalak za klavijaturi torbica mikrofonski


249 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:27tarabuka

arapska tarabuka so futrola


100 €
или предлог цена
01 јун 23:25mikrofon

BEYERDYNAMIC OPUS 29 S


35 €
или предлог цена
01 јун 23:25arapska tarabuka

arapska tarabuka


4.500 МКД
или предлог цена
01 јун 23:25X stalki

X stalki


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:25Stalki za zvucki

stalki za zvucki


84 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:25TORBICA ZA KLAVIJATURI

torbica za klavijaturi


3.500 €
или предлог цена
01 јун 23:25Bayerdynamic. tgx 58

Bayerdynamic tgx 58


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:24kufer 61k

kufer 61k pa3x pa4x m3 kronos


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:24EV ZX 5 -90

EV ZX 5-90 SO FUTROLI


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:24torbici za klavijaturi

za klavijaturi


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

01 јун 23:24POJACALO DYNACORD PM2600 / PM 2600 ПОЈАЧАЛО

DYNACORD PM2600 SOCUVAN ISPRAVEN 100% KOMPLET SO ZASTITEN KUFER


1.700 €
или предлог цена
01 јун 21:38Studiomaster SPS 1B Stalaci za Monitori

The SPS1B is easy to set-up and takedown and can hold up to an 80 pou...


6.200 МКД
или предлог цена
01 јун 17:17Mapex P800 Armory Chain Drive Single Pedal

Single bass drum pedal from Armory series that features the adjustabi...


9.600 МКД
или предлог цена
01 јун 16:53Mapex P400 Single Bass Drum Pedal

With standard features like single-chain drives, adjustable spurs, re...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:26WASHBURN- Les Paul Custom

Odlicna les paul gitara od poznatata amerikanska firma Washburn. Gita...


7.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
9.500 МКД
01 јун 15:33Gitarsko pojacalo DG elektroniks

Pojacaloto e vo odlicna sostojba, i e so jacina od 20 Wati.Potpolno e...


3.000 МКД
или предлог цена
01 јун 15:33TAKAMINE - Akusticna ozvucena gitara

Prodavam izvonredna akusticna gitara Takamine, od poznatata GE serija...


12.500 МКД
или предлог цена
01 јун 15:32Mapex TORNADO set TAPANI

Mapex TORNADO TND 5044TCDK Kompleten set Mapex TORNADO so cineli i...


36.500 МКД
или предлог цена
01 јун 15:16Evans Min-EMAD DENFER

Evans Min-EMAD (Externally Mounted Adjustable Damping) suppresses unw...


750 МКД
или предлог цена
01 јун 15:03HERCULES Saxophone Stand DS530BB

The HERCULES Saxophone Stand DS530BB has a folding yoke, an adjustabl...


2.200 МКД
или предлог цена
01 јун 14:44Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам