379 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KNAUF RIGIPS DEKORACII BUNJA PLOCKI

KREATOR 2002-Kompletno vnatresno i nadvoresno ureduvajne izvedba knau...


1 €
или предлог цена
Денес 19:58PRODAVAM BOCA ZA PARNO ILI HIDROFOR

Prodavam boca za parno ili hidrofor. Ne koristena. Italijanski proiz...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:43  НОВ ОГЛАС

Velosiped tocak

Poloven tocak gumi br 26 mu trebit nesto popravka okolu sajlite. Imam...


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

Денес 13:10  НОВ ОГЛАС

Masina mashina za jufki i ajvar

Vo odlicna sostojba, masina za ajvar Masinata za jufki 800 Za ajvar 6...


600 МКД
или предлог цена
Денес 13:05  НОВ ОГЛАС

Masina mashina za ronenje kocani pcenka

Polovna aluminska mnogu prakticna ima mal defekt eden mal zapcanik pl...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Некористени прозори и врати

Се продаваат некористени: Влезна врата со каса (1) цена 3000 ден. С...


36.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:08  НОВ ОГЛАС

Philips Series 3000 aparat za kafe

Se prodava aparat za kafe marka Philips.Za informacii NAUM 070/329-244


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:20Хемиско и Антибактериско Чистење на Клими, Cistejne na klimi

Професионално Хемиско и антибактериско чистење на вашите клима уреди....


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:41ETNO MASA I STOLOVI

Vo odlicna sostojba stara povece od 70 god.furnir od orev.so 4 stola ...


110 €
или предлог цена
Вчера 15:31Plamen

Se prodava sporet Plamen mnogu malce koristen Poveke info na telefon...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:01Шимшири

Зимзелени растенија за дворови и паркови


1 €
или предлог цена
Вчера 12:56GREALICA FUEGO

Broj za kontakt 075269979 Fako Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28Detski krevet

Kako nova Kontakt : 073232507 073232507 073232507


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 08:27Trpezarija

Kako nova So 5 stolici cena po dogovor Kontakt: 073232507 073232507 0...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:27Rezerva za nafta 1000 L

Rezerva za nafta ili gorivo od alluminium 1000L. Rezervarot e NOV


1 €
или предлог цена
02 окт 22:35Trkala

Trkalata se ovie na slika


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

02 окт 17:46Vgradeni tush baterii Teorema ITALIJANSKI SO 10 GOD.GARANCIA

Mnogu kvalitetni Italijanski vgradeni tus baterii i baterii za umival...


По Договор
или предлог цена
02 окт 13:54KUPATILA,SANITARIJA,KADI,OGLEDALA

Golem izbor na umivalnici,ogledala za vasite kupatila po najpovolni c...


По Договор
или предлог цена
02 окт 13:54Камин со котел за парно греење

Се продава камин Uyut Lux Inox камин со котел за парно греење (полов...


20.000 МКД
или предлог цена
02 окт 13:14Пумпа за парно

Се продава пумпа за систем со парно греење во одлична состојба


2.000 МКД
или предлог цена
02 окт 13:14Trimer

Trimer za treva mojt da se vidi ne lice mesto


1 €
или предлог цена
01 окт 23:03Elektromotor elektro motor so reduktor

Prodavam elektromotor so reduktor. moze i zamena so elektromotor 3,4...


80 €
или предлог цена
01 окт 20:01Pumpa za voda

Polovna pumpa za voda, za pdetalno zvonete.


1 €
или предлог цена
01 окт 20:00Boca za hidrofor za vozduh

Polovna boca za hidrofor istata moze i za vozduh za kompresor


1.300 МКД
или предлог цена
01 окт 20:00Masina za smirglanje boch

Masina boch za smirglanje.za podetalno,zvonete


750 МКД
или предлог цена
01 окт 19:59Masina za jufki

Masina za secenje jufki kako nova vo opsto ne rabotena


800 МКД
или предлог цена
01 окт 19:58Agregat generator

Poloven agregat ovoj sto e na slika maksimum 800_1kw moze i zamena.


4.800 МКД
или предлог цена
01 окт 19:57Cirkular cerkular za drva

Monofazen 1.5kw motor vo odlicna sostojba.


240 €
или предлог цена
01 окт 19:56Industriska Masina za sienje

Polovna industriska masina za shienje mojt racno a ima i motor,ova st...


3.800 МКД
или предлог цена
01 окт 19:56Pumpa za voda

Vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
01 окт 19:55Perac za vozila zamena za tocak

Poloven ispraven,moze i zamena za tocak


3.500 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

01 окт 19:55Mikser masina za mesanje lepak abrip i drugo

Mesalka mikser,za mesanje lepak abrip boja,i dr. vo isto vreme i mes...


300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330 €
01 окт 19:54Hidrofor pumpa za voda

Hidroforot e ovoj na slika. Treba da se smenit monometrot.motor si ra...


4.500 МКД
или предлог цена
01 окт 19:54UNITAS NOVI SLAVINI!!!!!

PRODAVAM BATERIJA ZA UMIVALNIK I BATERIJA ZA TUSH TERMOSTATSKA OD DO...


По Договор
или предлог цена
01 окт 19:37ЛЕД ОГЛЕДАЛА НА ДОПИР ПО НАРАЧКА

Голем избор на лед огледала различни димензии и форми изработени со н...


2.800 МКД
или предлог цена
01 окт 19:36Lanec lanci za motorna pila

Imam dve lanci okolu 65 cm dolgi, i 6 lanci pomali za pomala motorka


1 €
или предлог цена
30 сеп 13:11Tomos za voda za delovi

Tomos za voda za delovi imam i drugi tomosi kompletna i za dellovi, m...


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:58Kotel na peleti za parno

Prodavam kotel ekospar na peleti mnogu dobro socuvan i prakticen i le...


750 €
или предлог цена
30 сеп 11:12KAMIN NA PELETI 10kw

KAMIN NA PELETI 10kw Mnogu malku koristen


480 €
или предлог цена
29 сеп 22:01Skara Na Kumur Dimenzii 1.15x0.56 Mozna Zamena!

Skara na Kumur so Dimenzii 1.15x0.56 So postolje koe se sklopuva i ra...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:20Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам