Струга
Подкатегорија:
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplet Garnitura za sedenje

Vo Odlicna Sostojba, Trosed, Dvosed Fotelja, cena 350 eur. info 0...


350 €
или предлог цена
02 дек 12:08FOTELJA VO DOBRA SOSTOJBA - POVOLNO

Prodavam dve socuvani fotelji po cena od 900 den. po fotelja


900 МКД
или предлог цена
30 ное 09:00Se prodavat shiten

Se prodavat Mushteba 070 825 955


1 €
или предлог цена
30 окт 13:02Garnitura so dve Masi

Mnogu malku koristeni vo ekstra nova sostojba


1 €
или предлог цена
19 окт 21:50Витрина

продавам Винтаж витрина, димензии 1,42 х 54 цм. долниот дел,цена по д...


1 €
или предлог цена
10 сеп 15:38Кауч

Продавам кауч претапациран и сосем обновен комплет, кој се претвара ...


По Договор
или предлог цена
30 авг 13:55Garnitura

Se prodava garnitura vo odlicna sostojba trosed, dvoset i 2 fotelki.


700 €
или предлог цена
24 авг 19:36СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Се продава сочувана комода, со димензии 150х80х50.


100 €
или предлог цена
10 јун 22:38Гарнитура за дневна соба

Продавам гарнитура за дневна соба- тросед, двосед и фотеља. Гарнитура...


200 €
или предлог цена
24 апр 12:00Americki plakar nov

1godina koristen, vo odlicna sostojba


11.900 МКД
или предлог цена
04 апр 09:08SE PRODAVA DVA DVOSEDI NA PUSTANE SKORO NOVI

SE PRODAVAAT DVA DVOSEDI NA PUSTANE SKORO NOVI


100 €
или предлог цена
23 јан 18:51Двоседи

Два двоседи со пуштање ,скоро нови


100 €
или предлог цена
17 јан 13:41Trpezariska masa so 6 stolovi.

Masata e izrabotena od masivno drvo, kako nova 1 mesec koristena. Di...


18.000 МКД
или предлог цена
09 јан 12:43Барок гарнитури

Гарнитури барок стил 6 месеџи користен како нов 1 тросет 4 фотелј...


800 €
или предлог цена
14 ное 18:28Se prodavaat dva trosedi masa /drvo

Se prodavaat: - dva trosedi skoro novi od Simpo 20 000 denari - mas...


По Договор
или предлог цена
07 ное 23:00MASA MEDIJAPAN

Dimenzii 110 cm dolzina / 60 cm shirina / 44 cm visina.. Isto taka i...


4.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 16:49Нов мебел без оштетувања

Се продава витрина (празна) и клуб маса Мебелот е малку користен и б...


150 €
или предлог цена
10 сеп 22:42Garnituri za sedejne

Se prodavaat trosed dvosed i fotelja Kontakt Telefon 070541184


1 €
или предлог цена
05 јул 12:27KLUB MASA I STOLOVI

kostenovo drvo ili po poracka dab


8.000 МКД
или предлог цена
19 мар 17:39Trosed

Se prodava trosed


3.500 МКД
или предлог цена
17 мар 21:50Trpezariska Komoda

Prodavam odlicno socuvana trpezariska komoda. Cena po dogovor


150 €
или предлог цена
18 ное 17:26Фотеља / Fotelja

Se prodava dobro socuvana fotelja. Krem boja. Ugodna za sedenje. Kon...


600 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:08Fotelji

Se prodavaat dve fotelji, so spustanje. Cenata e za dvete fotelji. K...


8.000 МКД
или предлог цена
19 авг 20:12Регал

Се продава регал во Струга. Тел.075425505


6.000 МКД
или предлог цена
28 јул 08:01Продавам старински сандак

Старински дрвен сандак од 1923 год. Димензии 1,35 см.х50. Цена по дог...


150 €
или предлог цена
12 јул 17:25Fotelja

Se prodava dobro socuvana fotelja, koja po zelba moze i da se pretapa...


990 МКД
или предлог цена
01 апр 20:15Komplet dnevna soba

5 dvosedi , 1 trosed i 1 fotelja dve masi i komoda. Vo odliqna sos...


1 €
или предлог цена
09 мар 19:01Fotelja

Se prodava dobro socuvana i neostetena fotelja


500 МКД
или предлог цена
05 јул 14:20Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам