Кисела Вода
                           
3937 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo karabina 37mkv, 1 kat do Vero Kisela Voda

🏢 Стан ТИП 5 ➡️ 1 кат . Дневна,кујна,тераса и посебна спална. ➡️И...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

ИЗНАЈМУВАМ ГАРАЖА - КИСЕЛА ВОДА

Изнајмувам гаража од 16 м2. Се наоѓа на улица Сава Ковачевиќ во згра...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 ное 19:52Промовирано

одлична цена за реновиран стан со 1 спална

🧐👉ОДЛИЧНА ПОНУДА👈 📣ТОП РЕНОВИРАН СТАН - во СКОПЈЕ,населба Кисела...


67.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ЗОРАН ТЕЛ:075/444-783


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:08Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt na tri sprata vo Skopje Kvadratura 2000m2 ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 09:05Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski dva dukjani po...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:04K.VODA 54m2 so dve spalni nov vtor kat

K.VODA kaj sala Rasadnik, 54m2 trosoben, 2ri kat, 2lifta,so elementi ...


72.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:02Се продава куќа

Се продава куќа во Драчево од 90 квадрати со подрумски простории и дв...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:01Плац на Водно во Соње/Plac na Vodno vo Sonje

Продавам плац од 139м2 во Соње, граничи со шумата Водно, на патот до ...


4.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:38  НОВ ОГЛАС

Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ

Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Пл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:18Станови во градба К. Вода -1 спална- Димо Х Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 08:02Kuka vo Dracevo

Se prodava kuka vo selo dracevo cenata nee fiksna info na tel 078 394...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:2111 oktomvri ili Vlae

Kupuvam kukja ili baraka vo 11 oktomvri ili vlae. Ponudi na mail ili...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 06:29Prodavame duplex stan

Продавам стан дуплекс во Косела Вода-бирарија. Стан на први спрат е 5...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 00:42Placevi Dracevo

Се наоѓаат на влезот во населба Драчево на крајот на улица „ Малешевс...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:04Placevi Dracevo

Се наоѓаат на влезот во населба Драчево на крајот на улица „ Малешевс...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:04se prodava zemjiste - plac

se prodava zemjiste varvara markov manastir i rakotinci


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:10KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

MONTAZNA KUKJA OD KEN PANEL MONTIG OD 80 M2 DO KLUC NA RAKA


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

Вчера 22:59Se izdava stan vo K.Voda 200 evra

Se izdava stan vo Kisela Voda,na Prvomajska,kaj opstinata,karsi tinex...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 22:16  НОВ ОГЛАС

ХИТ-УДОБЕН ЕДНОСТАВЕН И УБАВ ТРОСОБЕН СТАН

шифра ........ 29488 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 63М2 ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ ЕКО...


67.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 22:10  НОВ ОГЛАС

Se prodava Menuva DUPLEX

Se prodava Menuva DUPLEX na pocetok vo K.Voda ul.Kozarov 2. Dolniot ...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:27Se izdava dukan vo DracevoСе издава дел. простор во Драчево

Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 21:25Плац во Соње/Plac vo Sonje

Продавам плац во долно Соње, во викенд населбата. КП 1516 Соседи с...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:46  НОВ ОГЛАС

DVOSPRTNA KUCA VO N.PINTIJA

DVA SPRATA PO 120 kvadrata SO POSEBNI VLEZOVI VO n.PINTIJA.KOMPLET NA...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:46Станови во градба во Кисела Вода

Нов објект во Кисела Вода ( во близина на економското училиште)- во п...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 20:17PRODAVAM KUCA

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici....


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:01Се изнајмува стан во Кисела Вода

Се изнајмува стан во Кисела Вода, со една спална соба, кујна и цент...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 19:04  НОВ ОГЛАС

Plac vo pintija

10000m2 plac na odlicna lokacijaa na bulevar boris trajkovski Nad zla...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:54Se prodava plac vo dolno lisice

Se prodava plac vo dolno lisice 420m2 cena 35evra m2 poveke info na 0...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:02Se prodava plac vo pintija

Se prodava plac vo pintija 1000m2 cena 55evra za m2.poveke info na 07...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:02СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА - КАЈ ЗУР МАРКЕТ

ШИФРА: 1191R ЦЕНА: 500€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:21Prodavam plac 4760m2 vo Marino-industriska zona

Prodavam plac 4760m2 vo Marino,pozadi restoran rozenberg vo industris...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:53ДАРМА ДОМА издава 3_собен наместен стан во Кисела Вода

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен наместен стан ...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:38Prodavame stanovi od 46m2 i 49m2 vo Aerodrom kaj Poliklinika

s 739 Se prodavaat 2 stanovi vo gradba vo Aerodrom kaj Poliklinika...


1.420 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:36Se prodava dvosoben stan 54m2 vo Rasadnik - Kisela Voda

s 733 Se prodava stan 54m2, so 1 spalna soba. Na 1 kat od 7.Ima li...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:34PRODAVAME GARSONJERI VO GRADBA NA CESMA OD 34M2

Prodavame garsonjeri vo Kisela Voda na Cesma od 34m2 so posebna spal...


1.420 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:15Sa prodava garsonjera 40 m2 vo Kisela Voda- Rasadnik

s 664 Se prodava garsonjera 40m2 vo Kisela Voda - Rasadnik.Na 1 ka...


46.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:14Se prodava nov stan 68m2 vo K.Voda kaj Kuzum

s 718 Se prodava stan vo gradba 68m2.Stanot e pogoden za delovna n...


1.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:08atraktiven stan kisela voda do vero

se prodava atraktiven stan novogradba so pogled na celo vodno do vero...


63.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:41PRODAVAME STAN 60M2 - 1 SPALNA + PARKING I PODRUM - PRIPOR

Prodavame stan 60m2 vo Pripor kaj Hotel Nice so podrum i parking na -...


72.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:34ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА КИСЕЛА ВОДА - 53М2

Продаваме стан со 1 спална во Кисела Вода - 53м2. На 3 кат, со лифт,...


58.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:34ПРОДАВАМЕ СТАН 58м2 ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ МАКПЕТРОЛ

ШИФРА 3768П Се продава стан со површина од 58м2,со 1 спална соба, ...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:33PRODAVAME PREKRASEN DUPLEKS 107M2 - 2 SPALNI - K.VODA

Prodavame izvonreden dupleks 107m2 vo Kisela Voda vo blizina na Ekono...


107.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:33Страна 1 од 99

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам