Кавадарци
                   
3074 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volkswagen Touareg 2012 V6 3.0

Se prodava Volkswagen Touareg 2012 3.0 V6 TDI 245ks / 180kw 233.300...


18.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
19.700 €
Кавадарци

Автомобили

15 сеп 23:37Промовирано

Ford Focus 2.0 TDCI

FORD FOCUS 2.0 TDCI REGISTRIRAN CELA GODINA DO 28.07.2023 GODINA SO...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 сеп 20:05Промовирано

PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 92ks 2010

PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 92KS 2010/11 GODINA FULL MILLESIM 200 SPECIA...


4.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:47Промовирано

MERAC ZA ANTIFRIZ

Na golemo i malo Tel 078/408-208 -prakame po kargo -Imame i meraci za...


1.600 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.000 МКД
Денес 21:23Audi A3 1.9 tdi 90ks

Registracija do 03/2023 so zelen karton Novi predni gumi 215/50/17 ...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 20:47saf osovini

se prodavaat tri saf osovini na gurtni


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Денес 19:59Citroen c3

Se prodava citroen C3 2006 godina 1.4 benzin 200000 km Elektrika ...


2.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:17Rakija lozova zamena za motor.

Nudam domasna rakija extra kvalitet vo zamena za motor do 350 evra mo...


350 €
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 19:16Opel Astra CDTI 1.7

OPEl ASTRA 1.7 CDTI


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.400 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:09Honda Prelude 2.0i

Hondata e vo top sostojba so full oprema,kompletno servisirana,novi g...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:02PEUGEOT 308 1.6 HDI

Uvezeno od Germanija i registrano Cela Godina 1.6hdi 80kw 2007 Godin...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:57RENAULT RENO MEGANE 1.5DCI

Se prodava reno megan Uvezeno od Germanija so vozenje 2009 godina Vo...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:57PEUGEOT 207 SW 1.6 PANORAMA

Pezo 207 1.6 HDi 2008 godina Uvezeno od Germanija so vozenje full opr...


4 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
46 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:57VW CADDY 1.6TDI TOVARNO

Vw caddy 1.6tdi 2013g Vo odlicna sostojba Klima Tempomat Bord Eu...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:57VW POLO 1.2 TDI 2011

VW POLO 1.2 TDI 2011 UVEZENO OD HOLANDIJA KLIMA ABS ESP EL NA ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:57FORD FIESTA 1.4 TDCI

FORD FIESTA 1.4 50KW ODLICNA ZA VOZAC POCETNIK UVOZ OD HOLANDIJA OR...


4.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:57SEAT IBIZA 1.2TDI EURO5

Seat ibiza 1.2 tdi 55kw 75ks Uvoz Belgija Abs Esp Usb Aux Star...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:57FIAT PUNTO EVO 1.3 EURO5

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 62KW EURO5 UVOZ HOLANDIJA FULL OPREMA SR...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:57Renualt Kangoo

Се продава Рено Кангоо 2002 година Регистрирано цела година 1.9 Д Т...


1.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:15  НОВ ОГЛАС

Prodavam ladilnik

Prodavam ladilnik so termoking + rampa vo dobra sostojba. Dimenzii: 8...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 17:11  НОВ ОГЛАС

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Multijet 2011god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 2011god. So plateni site davacki do regi...


99 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
100 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:45Racki spaneri

Golemi racki spaneri 100den parce


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 16:09  НОВ ОГЛАС

Se prodava SEAT LEON 1.9 TDI 2007 godina

Se prodava seat leon 1,9 tdi, 105 ks crna boja redovno servisirano. V...


4.650 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:466 x 139 Aluminumski za Djipovi Terrano

Se prodava eden Aluminiumski bandazh za povekje vidovi na djipovi. Ce...


Денес 14:41Glava za citroen 1.6

Glava za citroen xsara 1.6 peugeot 206


1 €
или предлог цена
Денес 14:28Varijabilen zamaec za smart

Prodavam varijabilen zamaec luk za smart 1.5 dizel


1 €
или предлог цена
Денес 14:28Kamp

Prodavam kamp lociran voa kamp As struga


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Кампинг возила

Денес 14:28MAF Senzor BOSCH Opel Shevrolet

Prodavam Maf senzor za benzinski motori 1.2, 1.4 , 1.4t , 1.6, 1.6t. ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:24Seat Ibica 1.9 sdi

Seat Ibica 1.9 sdi 2002 Регистрирана Серво Електрика нема клима ...


2.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:23Fiat Punto Grande 1.2 i

Fiat Punto Grande 1.2 i 8v 2009 Неувезувано,Аутомобиле СК Год.на пр...


3.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:23Suzuki Ignis 1.3ddis Urban Terenec

Se prodava Suzuki Ignis 1.3 ddis proizveden 2006 godina Prekrasen ur...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:23  НОВ ОГЛАС

Vw Caddy 1.9 TDI 2008 Patnicko

Se prodava VW Caddy Patnicko 1.9 TDI 75 ks Proizvedeno 12.2008 godin...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:12  НОВ ОГЛАС

Fiat Bravo 16ki radkapni

Radkapnite se originalni za fiat bravo nov model cenata za kompletot ...


750 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
850 МКД
Денес 13:42VW Passat B7 2.0

Se prodava Passat B7 Registriran, servisiran Greaci na sedista, Parki...


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:28***Dzip Ssang Yong Action 2.0 xDi***

Se prodava dzip vo odlicna sostojba. Menjac i motor od mercedes So ...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023god


2.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:002015 HONDA NC 700 X

Prodavam Moja 2015 Honda NC700X NC 700 X Pominati originalni 10,800 I...


6.490 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00FORD FIESTA 1.1. 2017God

> 10 X AIR BAG > ABS, ESP, START-STOP > BORD KOMPJUTER > KLIMATRON...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00SMART FORFOUR 1.5 CDI DIZEL

Se prodava smart forfour 1.5cdi dizel klima Centralno zaklucuvanje el...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Man Kiper

Man Kiper Vo odlicna sostojba Cena po dogovor 075482213


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:00Ford FIesta 1.8D

Voziloto e komletno servisirano (maslo, filtri - ulje, nafta, vozduh,...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 2009 GODINA FULL SERVISNA

FULL OPREMA 204000 KM PERFEKTEN 100 % UVOZ OD SERVERNA ITALIJA OD SA...


3.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:17FIAT PANDA VAN 1.3 M JET 69 KS 2007 GOD N1 TOVARNO

FIAT PANDA VAN 1.3 MULTIGET 51 KV 69 KS 2007 GODINA N1 TOVARNO 1 1...


2.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:17Страна 1 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам