Битола
                           
2823 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа

Се продава


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:08Промовирано

Se izdava stan vo strog centar na Bitola

Se izdava stan vo strogiot centar na Bitola odma nakarsi Waikiki javo...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Битола

Станови

31 јан 13:48Промовирано

Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Objekt ZEZO Bitola Bratindol POVOLNO I HITNO 078453511

Se prodava ili iznajmuva objektot ZEZO Bratindol koj lesno moze da se...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:35Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


49.000 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
49.500 МКД
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:35Se izdava stan[sobi] vo centar na Bitola

Se izdav stan VO PRIZEMJE so 3 dvokrevetni sobi vo kuka ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 05:58Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


15.000 €
или предлог цена
Денес 04:53Се Бара Гарсониера за Долгорочен Престој

Се бара мала наместена гарсониера за долгорочен престој на една особа.


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 01:14Se prodava Mesto/Plac atar Krklino

Se prodava Mesto/Plac atar Krklino Mestototo e na samo 100metri od p...


1 €
или предлог цена
Денес 00:12SE IZNAJMUVA DUKAN

Se iznajmuva dukan nasproti postata 90m2 za cenata pazar na lice mest...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:12Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
Денес 00:11Se prodava kujka cena po dogovor

Kujkata ima 160kvadrati kompletno namestena so dve spalni decka dnevn...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:27Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место (нива) во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македони...


10 €
или предлог цена
Вчера 21:48Se prodava razraboten servis

Se prodava razraboten servis od koj 600m2 e deloven, i dvorno mesto 8...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:29Se prodava kuka

Se prodava kuka so dvorno mesto Broj za kontakt:072-225-450(viber) ...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:19Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со деловен и магацински простор за изнајмув...


4 €
или предлог цена
Вчера 20:09Se iznajmuva

Potpolno nov i moderen vo strog centar na ul. Tomaki Dimitrovski kaj ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:05Niva vo atarot na S.Krklino

Pogodna za nasadi na aronija, lesnici i drugi zemjodelski kulturi. Vo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:58Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 19:57КАЈ ВЕРО, НОВ , ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН, ПАРНО, ЛИФТ, ПАРКИНГ

KAJ ВЕРО, СЕ ИЗДАВА НОВ, НЕВСЕЛЕН, ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН СО СОПСТВЕНО...


1.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:00  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:42Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


31.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:38Центар, се издава трособен опремен стан до 15.06.2023

ЦЕНТАР, ЗА 260 ЕВРА МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА, СЕ ИЗДАВА НОВ ТРОСОБЕН ОПРЕМЕН...


260 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:19  НОВ ОГЛАС

КАЈ ВЕРО, ОПРЕМЕН СТАН, ПАРНО, 86+6+3М2, ПАРКИНГ

3-1025, КАЈ ВЕРО, СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН СТАН, ВО КОЈ Е ЖИВЕЕНО НЕКОЛК...


125.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:143/1030 СТАН Н.БИТОЛА,67+12, 2 КУПАТ.ПОДР+ПВЦ ДОГРАМА

НОВА БИТОЛА, СТАН НА 3-ТИ КАТ, ПОВРШИНА 67М2 + БАЛКОН + 12 М2 ПОДРУМ ...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:13К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 166М2 И ДВОР 450 М2

К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, БЕЗ ПЛОЧИ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМ...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:13К2079,НАД ОБЛАСТА КУЌА + КАРАБИНА ПОТКРОВЈЕ

К2079, НАД ОБЛАСТА, ОДЛИЧНА КУЌА ЗА ЖИВЕЕЊЕ - ПОДРУМ 35М2, - КАТ ОД...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:13ВО БИТОЛА СЕ ПРОДАВА ДЕЛ ОД КУЛТНИОТ ХОТЕЛ СОЛУН

ВО НАЈСТРОГИОТ ЦЕНТАР НА ГРАДОТ, СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ. ДЕЛ ОД...


1.000.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:13Se izdava dukjan vo Starata bitolska carsija

Dukjanot poseduva WC, vizba, tendi, alarm, itn.


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 16:46Se iznajmuva kompletno nov stan vo centarot na bitola

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran ...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:43СЕ ПРОДАВА СТАН ПОГОДЕН ЗА ИЗДАВАЊЕ НА 30М ДО КОРЗО ЦЕНТАР

Повеќе информации на 070360520 - Агенција "Centar Mark". Купувајте и ...


49.900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:16КУЌА ДО КОРЗО - ТОП СОСТОЈБА, ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА!

Повеќе информации во Агенцијата "Centar Mark" или јавете се - 070360...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:16СЕ ПРОДАВА ВЕДНАШ ВСЕЛЛИВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА БИТОЛА - C.M.

СЕ ПРОДАВА КУКЈА НА 2 СПРАТА ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА БИТОЛА, НА 100М ДО КО...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:16СТАН 46М2 *ВЕРО *ЈУЖЕН *3СПРАТ *СО 1 СПАЛНА

Се продава стан кај ВЕРО - пред кружниот на Партизанска, пред Веро, ...


32.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:16СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНА КУЌА ЗА V.I.P ГОСТИ *ДЕЛЕГАТИ *БИЗНИСМЕНИ

-МАКСИМАЛНО ОПРЕМЕНА -ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕНА -ЏАКУЗИ -САУНА -БАЗЕН СО ТОП...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:16СТАН 60М2 2ТЕРАСИ ВИЗБА РЕНОВИРАН НАМЕСТЕН ЕВТИН

Се продава комплетно наместен и реновиран стан 60м2 тераса 4м2 виз...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:16СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КРКЛИНО СО ГОЛЕМ ДВОР И ИМОТ 2700м²

Куќа - 100м² Двор со бавчи - 2450м² Штала - 150м² Повеќе инфо - Аген...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:10SE PRODAVA STAN - DUPLEX - VO FAZA NA RENOVIRANJE - EVTINO!

Se prodava stan, vo sostojba kako shto e na slikite i na videoto. Za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:10Се Продава Куќа на Корзо

Се продава куќа со неодредени можности и за секакви намени, како за ж...


430.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:09KUKJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA LOKACIJA, USLOVI, DUKJAN, OPREMA

Kukjata so dukjanot od slatkarnica Kanela Informacii za kukjata, kak...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:09SE PRODAVA HOTEL AMBASSADOR - STROG CENTAR - Bitola (VIDEO)

Poglednete video 👇 Se prodava kompletno namesten, vo odlichna sosto...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:09СЕ ПРОДАВА КУЌА БЛИСКУ ДО КОРЗО - КАМЕН МОСТ

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Битола Се продава ...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:09СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА СТРЕЛИШТЕ 426м²

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ВО СТРЕЛИШТЕ СО ТОП ПОГЛЕД 426...


18.000 €
или предлог цена
Вчера 16:08Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам