Подкатегорија:
                   
115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

РАМ меморија Netac Shadow 8GB DDR4 3200 Mhz

Продавам РАМ меморија Netac Shadow 8GB DDR4 3200 Mhz. Потполно исправ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:59Напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W

Продавам напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W PSU. Потполно и...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 17:59Thomson Monitor i TV 32 "

Se prodava TV/Monitor Thomson HD LCD 32" 1x VGA/DVI 2x HDMI 1080p 2x ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:44  НОВ ОГЛАС

Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar

Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar nov neupotrebuvan samo o...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
Вчера 07:21RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni ima mest...


20 мар 13:12ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...


900 МКД
или предлог цена
20 мар 13:12maticna i cpu ASUS SABERTOOTH Z77+ i5 3570k procesor

komplet maticna procesor i kuler povovni ASUS SABERTOOTH Z77 i5 35...


20 мар 13:12Procesor i5 4690k poloven 1150 CPU

Intel® Core™ i5-4690K Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz


20 мар 13:12HP Color Laserjet CP1025

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ ХП Цолор Ласерјет ЦП1025, 16 стр/мин, 4 ст...


19 мар 08:56Се продава напојување Cooler Master

Се продава напојување Cooler Master Elite V3 400W во исправна состојб...


1.800 МКД
или предлог цена
18 мар 01:55SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB PCIe

Se prodavaat SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB novi ne koristeni....


9.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
10.500 МКД
17 мар 21:47AMD Ryzen 3 2200G

prodavam procesor Ryzen 3 2200G kupen na novo od setec i koristen 2ip...


17 мар 15:39Se prodavaat monitori za kompjuter

Se prodavaat 2 monitori Lice za Kontakt Riste 070 210 092


По Договор
или предлог цена
16 мар 12:49Be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed

Продавам кулер Be quiet! Silent Wings 4 120mm 4pin PWM high-speed вер...


15 мар 11:21Procesor LGA 775, Q9500, Q8400, E8500. Quad Core, Dual Core.

Procesori ( CPU ) - LGA 775 👉 Q9500 - 1200 ден. Quad Core, 6M Ca...


13 мар 19:27AMD - AM2+ AM3 :: Phenom ll x4 - 955 125w, Athlon II x3 450

Процесори :: Procesori Phenom ll x4 - 955 125w procesor - 1100 ден. ...


13 мар 19:26Procesor LGA 1155 i3 3240 dual core i5 3570 quad core

Procesori ( CPU ) - LGA 1155 👉 i3 3240 - 1100 ден. Cores: 2 Thre...


13 мар 19:26ASUS STRIX GTX 970 OC

Se prodava dobro socuvana graficka Asus Strix 970, koristena samo za ...


12 мар 19:59Prodavam monitor monitori 22 inch

Prodavam 3 monitori vo ispravna sostojba. Site se 22 inchi golemi. Im...


1 МКД
или предлог цена
11 мар 20:25Nova Gembird Wireless tastatura

Se prodava nova nekoristena multimedialna bezina tastatura GEMBRID WI...


11 мар 13:37TP Link i D Link ruter 150mbps

Se prodavaat ruteri, ispravni so originalni adapteri i kabli. TP Link...


11 мар 13:34RTX 3060 Twin Edge OC 12GB

Се продава картата, потполно исправна, користена многу малку за лајт ...


20.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.000 МКД
03 мар 04:42Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB


02 мар 10:18MSI GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB (non LHR)


02 мар 10:18Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB


02 мар 10:18PRODAVAM PROCESOR CPU Intel i3 3240

PRODAVAM PRCECSOR CPU Intel i3 3240 3.40 GHz 3M Cache Cores 2, T...


24 фев 15:21Hyndai 20"

Половен, 4:3, HD, јавете се за договор,


1.500 МКД
или предлог цена
20 фев 12:30Монитор

Se prodavat dva Desctop Monitori Fujitsu L20T-2 Model Dvata zaedno -...


1.750 МКД
или предлог цена
18 фев 02:2210GB MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO LHR GDDR6X (Retail)

Најновата верзија на легендарната серија GAMING на MSI нуди највисоки...


12 фев 17:55XFX RX7900 XT MBA RX-79TMBABF (Nova!!)

XFX RX7900 XT MBA RX-79TMBABF Сосема нов OVP Ќе добиете фактура со се...


12 фев 17:54GTX 1660 SUPER 6GB NOVA

Се продава нова GTX 1660 SUPER 6GB нова !!! Повеке инфо на 071 934...


05 фев 11:49Se prodava Razer deathadder v2 mini maus gluvce

Se prodava Razer deathadder v2 mini 1200 den Poveke info na 077493...


20 јан 09:25Wireless keyboard and mouse

Se prodavaat koristeni kombo tastatura i gluvce, koristeni retko


08 јан 15:56ram 4GB DDR3 za laptop

poloven ram za laptop DDR3 2GB 400den DDR3 4GB 900den DDR3 ...


900 МКД
или предлог цена
04 јан 10:55HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%...


04 јан 10:55Lcd Monitori 6 kom 3x22inch 3x17inch

Na lager uste 1 kom Hyundai 22inch 2000den raboti samo so vga ,s...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 09:19Se prodavaat dva ispravni monitori , ekran za komjuter

Montirorite se ispravni. Edniot e Germansko proizvodstvo, a vtoriot ...


200 МКД
или предлог цена
22 ное 18:26PROCESORI 775,AM3,AM2,1155,1156,478 QUAD,DUAL CORE,Core2Duo,

POLOVNI PROCESORI SITE TIPOVI 775 CORE 2 DUO QUAD INTEL AM2 AM3 775 ...


14 ное 13:05Monitor lcd 17inch neispraven

Prodavam monitor 17inch Belinea so audio i zvucnici komplet so kabli....


600 МКД
или предлог цена
07 ное 05:06Printer HP,pecatac(printer)SAMSUNG

Se prodavat printer i pecatac,za dopolnitelni informacii i dogovor ba...


03 ное 12:46Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам