86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorka za voda TOMOS

Motorka za navodnuvanje TOMOS ispravna,moze za pari a moze za zamena ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:32Котел-камин на пелети 31 kw

Користен во одлична состојба котел - камин на пелети тип Marnel 31 kw...


550 €
или предлог цена
Вчера 14:28Masi

Трпезариски маси


10.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Дневна соба / Маси

09 авг 20:01PVC vrata

Prodavam polovna PVC vrata , REHAU profil so nadvoresni dimenzii na r...


8.000 €
или предлог цена
05 авг 14:112 reflektori Relco Italy URI 70SM-P.20

Reflektor za osvetluvanje na scena


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
02 авг 22:25Polovni keramidi 1000+ broja

Se prodavaat polovni keramidi 1000+ broja


5 МКД
или предлог цена
26 јул 09:10Prodavam polovna pravosmukalka

Prodavam polovna pravosmukalka na voda.br za kontakt : 076607574


1 €
или предлог цена
22 јул 02:03Косачки за двор

Косачки за двор Состојба одлична Контакт 078435246 Тони Цена по дог...


1 МКД
или предлог цена
13 јул 20:26Кревет

Се продава единичен кревет користен 1 месец. Контакт +389 78435246 то...


5.500 МКД
или предлог цена
09 јул 18:20Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети


450 €
или предлог цена
08 јул 11:16Trosed krevet

Trosed krevet nov


4.000 МКД
или предлог цена
07 јул 09:40TROSED

Trosed malku koristen


4.000 МКД
или предлог цена
20 јун 16:27Novi betonski saksii

Sirina 50 Visina 30 Tel 078553682


300 МКД
или предлог цена
17 јун 15:49Betonni saksii

Sirina 50 Visina 30 Polu krug Tel.078553682


300 МКД
или предлог цена
02 јун 09:16Зачувана гарнитура

Словенско производство 1 тросед 2 фотелји


10.000 МКД
или предлог цена
16 мај 21:39Masi so razlicni dimenzii golemi i mali!

Masite se so razlicni dimenzii od drvo -Кружните маси(трапезариски)...


12.000 МКД
или предлог цена
10 мај 10:30Kotel za parno greenje na nafta 38kw

SIME kotel na nafta 38kw(koristen samo edna sezona kako nov) Telefon...


650 €
или предлог цена
04 мај 06:33Kotel za parno greenje na nafta 38kw

SIME kotel na nafta 38kw(koristen samo edna sezona kako nov) Telefon...


650 €
или предлог цена
04 мај 06:27Stakleni baloni

Se prodavaat stakleni baloni za vino i rakija 54lt italianski,koriste...


1.400 €
или предлог цена
06 апр 15:58Solarni paneli i inverter za potopni pumpi / Komplekt

Комплект за соларна пумпа за вода ! Комплекта вклучва : 1. Инвертер...


1.700 €
или предлог цена
05 мар 23:51Соларни фотонапонски панели Risen 450W Solarni fotonaponski

Соларен фотонапонски панел 450W од Risen е нај добриот тип на пазарот...


250 €
или предлог цена
22 фев 23:02spore na drva

spore na drva vo odlicna sostojba malku koristeno delcevo 070 999 218...


11.500 МКД
или предлог цена
Делчево

Кујна / Останато

21 фев 08:26Соларни Панели Hanwha 255W, Solarni paneli solar Q cells

Соларен панел Hanwha Q-CELLS (HSL60P6-PD-1-255) е нај добриот тип на ...


145 €
или предлог цена
17 фев 22:21Kupuvam alfa 27

Baram Alfa 27 za parno plovna


1 €
или предлог цена
12 јан 20:37Pecka na drva za parno central 23

Pecka cantral za parno


15.000 МКД
или предлог цена
03 јан 17:55Kafe masina 19 bar.

Masina za kafe espreso, makijato


2.500 МКД
или предлог цена
29 дек 18:08врати од природен даб

дрвени вратички од регал природен даб може да се искористат за пов...


1 МКД
или предлог цена
Делчево

Останато

22 дек 09:48Котел за парно на дрва

Котелот грее 100 m2, користен неколку сезони Alfa plam Vranje - cen...


10.000 МКД
или предлог цена
16 дек 20:33Тросед, двосед, фотелја

Скоро нови,материјал еко-кожа


18.000 МКД
или предлог цена
08 дек 15:33Соларни Панели 270W, Solarni paneli solar Q cells

Соларен панел Q.ANTUM Q.PLUS L-G4.1 е нај добриот тип на пазарот во с...


125 €
или предлог цена
10 ное 22:05Соларни Хибриден инвертор 3KVA 2400W, 24V Solaren hibriden

Нови Соларени хибридени инвертори 3KVA 2400W со вграден MPPT контроле...


570 €
или предлог цена
10 ное 10:34Соларни Хибриден инвертор 5KVA 4000W, 48V Solaren hibriden

Нови Соларени хибридени инвертори 5KVA 4000W со вграден MPPT контроле...


790 €
или предлог цена
10 ное 10:26Се продава единечен кревет 195 | 85

Единечен кревет со се душек во добра состојба. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
02 ное 23:19Соларни панели 1260w + Хибриден инвертор Solarni paneli 1260

Комплект фотонапонски систем за сопствени потреби со инсталирана моќн...


1.350 €
или предлог цена
15 окт 21:18Соларен фотонапонски панел + Ивертор 1800W

Комплект фотонапонски систем за сопствени потреби со инсталирана моќн...


1.800 €
или предлог цена
14 окт 22:22Se prodava

Se prodavaat Cena po dogovor Informacii na tel 072/220-964 i 078...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 20:54Печка за парно со пумпа

Се продава печка за парно греење: 18 kw со пумпа UPS и боца (еспанзиј...


По Договор
или предлог цена
28 авг 18:12Ukrasi , crkvicki i fontani za vasite dvorovi...

Izrabotka i prodazba na ukrasi i crkvicki za vo vasite dvorovi. Mnogu...


По Договор
или предлог цена
17 јул 13:07Hortikulturno ureduvanje

Изработка на разни видови на фонтани, тревници, алпинетуми, летниковц...


По Договор
или предлог цена
11 јул 22:24Dekorativni saksii i statui

Se prodavaat razni dekorativni saksii i statui


По Договор
или предлог цена
11 јул 22:24Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам