16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klip od fap kiper orginal

Se prodava klip od fap kiper so jabucici gore i dole na tri strani ki...


320 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Производство и Индустриска Опрема

31 јул 09:17Oprema za piljara

Kompletna oprema za piljara


11 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дукани и опрема

22 јул 10:45Masina za secenje na mermer

Masina za secenje na mermer Cena 700€ 070480000 Dejan


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Индустриски машини

14 јул 16:14Lonec za topenje pcelin vosok

Poloven lonec za topenje pcelin vosok 070-324-441


40 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Производство и Индустриска Опрема

03 јун 15:58Centrifuga za med

Polovna centrifuga za med 070-324-441


100 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Производство и Индустриска Опрема

03 јун 15:55Pluk za riljanje

Plugod e italjanski za naj mnogu do 60 cm moze da izrilja


550 €
или предлог цена
14 мар 20:04Машина за острење ножеви, алати

Машина за острење ножеви, алати


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Професионални алати

19 јан 05:06Glava za kompresor

Se prodava glava od kompresor 200 l ,glavata e zdrava na cilindar ,kl...


3.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Работилница и Алатник

04 јан 11:25Аluminiumski cevki F70 i oprema

Продавам алуминиумски цевки за наводнување ф70, 6 метри долги. 9 парч...


1 €
или предлог цена
07 јул 21:09Elektromotori

Se prodavaat elektromotori 30kw simens 22kw server 15 kw cena po do...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Електрична и електронска опрема

13 окт 15:05Masina za parxet

Model Frank monofazna dijametar 30sm


11.111 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Професионални алати

04 сеп 02:49Хидраулични пумпи

Се продаваат половни хидраулични пумпи Контакт тел:071-615-140


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Индустриски машини

21 авг 19:31Млин

Се продава половен млин Контакт тел:071-615-140


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Индустриски машини

21 авг 19:30Overlock машина за шиење

Се продава OVERLOCK машина за шиење, во исправна состојба. Цена по до...


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Текстилна индустрија

13 мар 20:12Masini za carapi

3 Машини за чарапи со машина за зарабување и машина за пеглање со доп...


1.800 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Текстилна индустрија

07 фев 00:36ATRAKTIVEN PLAC SO MOZNOST ZA BIZNIS

PLAC 14000 M2, SO ODOBRENIE ZA GRADBA NA INDUSTRISKI OBJEKT OD 600M2 ...


8 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Останато

29 окт 07:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам